Διαγραφή από σχολή

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
καλησπερα, ηθελα να ρωτησω κατι πολυ σημαντικο για εναν φιλο μου
γινεται καποιος να ζητησει την διαγραφη του απο ενα τμημα οποια στιγμη του χρονου θελει χωρις να συντρεχει καποιος προφανης λογος;
ο φιλος μου θελει να διαγραει τωρα για προσωπικους λογους...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,561 μηνύματα.
καλησπερα, ηθελα να ρωτησω κατι πολυ σημαντικο για εναν φιλο μου
γινεται καποιος να ζητησει την διαγραφη του απο ενα τμημα οποια στιγμη του χρονου θελει χωρις να συντρεχει καποιος προφανης λογος;
ο φιλος μου θελει να διαγραει τωρα για προσωπικους λογους...
ε ας διαγραφει , δεν τον εμποδιζει τιποτα , οποτε θελει το κανει χωρις να πει λογο
μιας ΥΔ υποθεση ειναι
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
αρα οποτε θες κανεις μια υπευθυνη δηλωση και διαγραφεσαι απο τη σχολη σου δημοσιου πανεπιστημιου;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,561 μηνύματα.
αρα οποτε θες κανεις μια υπευθυνη δηλωση και διαγραφεσαι απο τη σχολη σου δημοσιου πανεπιστημιου;
εστι ακριβως , αντε και το πασο πισω , αν και τωρα ειναι ηλεκτρονικο.
το ασχημο ειναι οτι δεν ανακαλείται ευκολα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top