Δεύτερο πτυχίο: Δικαιούμαι δωρεάν βιβλία;

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Γεια σας ειμαι στο 2ο πτυχιο αλλα μπηκα με πανελληνιες και οχι κατατακτηριες.Ξερετε αν δικαιουμαι δωρεαν βιβλια?
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Γεια σας ειμαι στο 2ο πτυχιο αλλα μπηκα με πανελληνιες και οχι κατατακτηριες.Ξερετε αν δικαιουμαι δωρεαν βιβλια?
Πρόσφατα μου ήρθε email από τον εύδοξο και λέει ξεκάθαρα ότι δεν μπορούν να πάρουν δωρεάν βιβλία όσοι είναι ΗΔΗ κάτοχοι δυο βιβλίων ή έχουν ξεπεράσει τα ν+2 ετη
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Πρόσφατα μου ήρθε email από τον εύδοξο και λέει ξεκάθαρα ότι δεν μπορούν να πάρουν δωρεάν βιβλία όσοι είναι ΗΔΗ κάτοχοι δυο βιβλίων ή έχουν ξεπεράσει τα ν+2 ετη
εγω πηρα το ππρωτο πτυχιο πριν 15 χρονια και ειμαι στο 2ο.Νομιζω οτι γινεται αφου μπηκα με πανελληνιες και οχι κατατακτηριες.
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
εγω πηρα το ππρωτο πτυχιο πριν 15 χρονια και ειμαι στο 2ο.Νομιζω οτι γινεται αφου μπηκα με πανελληνιες και οχι κατατακτηριες.
Δεν πρέπει να σε νοιάζει πώς μπήκες τώρα. ΔΕΝ είσαι κάτοχος δυο πτυχίων. Είσαι κάτοχος ΕΝΟΣ πτυχίου και πας για τον δεύτερο. Άρα ΜΠΟΡΕΙΣ να πάρεις δωρεάν συγγράματα.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Γεια σας ειμαι στο 2ο πτυχιο αλλα μπηκα με πανελληνιες και οχι κατατακτηριες.Ξερετε αν δικαιουμαι δωρεαν βιβλια?

Στο ΤΕΙ (Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ιδρυμα) όταν σπούδαζα όλα τα βιβλία τα πήρα δωρεάν.
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Καλή χρόνια να έχουμε
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,814 μηνύματα.
Δικαιούσαι κανονικά δωρεάν βιβλία, αν πας για 2ο πτυχίο. Το λέει ξεκάθαρα στο site του Εύδοξου
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
παλια ισχυε οτι αν πας για δευτερο πτυχιο δεν δικαιουσαι βιβλια.τι παλια πριν 4 χρονια βασικα.απο το 17 και μετα αλλαξε και αυξησανε το οριο στα 3 πτυχια οποτε μπορεις κανονικα.απο κει και περα βεβαια και 2 να ισχυανε δεν μπορουσανε να σε βρουνε απο καμια μερια διοτι πριν 15 χρονια δεν υπηρχε ευδοξος για να σε αποκλεισουν.εκτος και πηγαινανε και περνανε τηλεφωνο σε καθε γραμματεια των 1000 σχολων της χωρας αν εχεις παρει ηδη ενα πτυχιο
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
παλια ισχυε οτι αν πας για δευτερο πτυχιο δεν δικαιουσαι βιβλια.τι παλια πριν 4 χρονια βασικα.απο το 17 και μετα αλλαξε και αυξησανε το οριο στα 3 πτυχια οποτε μπορεις κανονικα.απο κει και περα βεβαια και 2 να ισχυανε δεν μπορουσανε να σε βρουνε απο καμια μερια διοτι πριν 15 χρονια δεν υπηρχε ευδοξος για να σε αποκλεισουν.εκτος και πηγαινανε και περνανε τηλεφωνο σε καθε γραμματεια των 1000 σχολων της χωρας αν εχεις παρει ηδη ενα πτυχιοπαντως
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

παλια ισχυε οτι αν πας για δευτερο πτυχιο δεν δικαιουσαι βιβλια.τι παλια πριν 4 χρονια βασικα.απο το 17 και μετα αλλαξε και αυξησανε το οριο στα 3 πτυχια οποτε μπορεις κανονικα.απο κει και περα βεβαια και 2 να ισχυανε δεν μπορουσανε να σε βρουνε απο καμια μερια διοτι πριν 15 χρονια δεν υπηρχε ευδοξος για να σε αποκλεισουν.εκτος και πηγαινανε και περνανε τηλεφωνο σε καθε γραμματεια των 1000 σχολων της χωρας αν εχεις παρει ηδη ενα πτυχιο
παντως για το πασο που δηλωσα δεν εχω 2ο πτυχιο το βρηκανε.Ισως ειναι καπου περασμενα ολα αυτα γιατρε μου!!!
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


παντως για το πασο που δηλωσα δεν εχω 2ο πτυχιο το βρηκανε.Ισως ειναι καπου περασμενα ολα αυτα γιατρε μου!!!
πηγες να πεις ψεμα για να μπεις τσαμπε στο αστικο??να πας που βεβαια με καραντινα.πως το βρηκανε ομως??
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
πηγες να πεις ψεμα για να μπεις τσαμπε στα μμε??να πας που βεβαια με καραντινα.πως το βρηκανε ομως??
επειδη σε μια γνωστη της ειπαν απ τη γραμματεια της να το κανει λεω ας το κανω κι εγω.ε τι το θελα?αφου ετσι κι αλλιως δε κλυκλοφορω με μμε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

και σιγα το τζαμπε δλδ ενα 25 % εκπτωση εχεις.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
επειδη σε μια γνωστη της ειπαν απ τη γραμματεια της να το κανει λεω ας το κανω κι εγω.ε τι το θελα?αφου ετσι κι αλλιως δε κλυκλοφορω με μμε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

και σιγα το τζαμπε δλδ ενα 25 % εκπτωση εχεις.
δεν καταλαβα.πως βρηκανε οτι εχεις ηδη ενα πτυχιο??αυτο δεν καταλαβαινω.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Γεια σας ειμαι στο 2ο πτυχιο αλλα μπηκα με πανελληνιες και οχι κατατακτηριες.Ξερετε αν δικαιουμαι δωρεαν βιβλια?
Στον Εύδοξο που μπήκα αναφέρει ότι δωρεάν βιβλία δικαιούνται και τα άτομα που σπουδάζουν για δεύτερο πτυχίο. Οπότε είτε έχεις μπει με κατατακτήριες είτε με πανελλήνιες αν σπουδάζεις για να πάρεις τώρα το δεύτερο πτυχίο σου ασφαλώς δικαιούσαι δωρεάν συγγράμματα
 

Eustace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eustace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top