Δεν μπορώ να βρω κοπέλα

Batman123

Νεοφερμένος

Ο Batman123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Είμαι 20 χρόνων και δεν μπορώ να βρω κοπέλα δεν κατάφερα να κάνω ποτέ καμία σχέση μέχρι τώρα και έχω απογοητευτεί γενικά βγαίνω έξω αλλά τίποτα τα εεχω ζητήσει και από κάποιες κοπέλες αλκα τίποτα πάλι 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️😰😰κσμια βοήθεια IMG_20191122_151655.jpg
 

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Τι να πούμε εμείς που δεν μπορούμε να βρούμε αγόρι;;
 

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Κανόνας 1ος, δεν κάνουμε σαν απελπισμένοι. ;)
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλύτερα φιλε, κατσε εκεί και πήγαινε σε καμία επαγγελματία πιο φθηνά θα σου βγει και θα γλιτώσεις το χρόνο και το χρήμα σου
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε φίλε άμα έχεις τέτοια ψυχολογία, πως να πάνε όλα τα υπόλοιπα καλα? Δεν χάλασε και ο κόσμος. Είσαι πολύ νέος και κυρίως διώξε την αρνητική ενέργεια από πάνω σου. Πήγαινε με θετική ψυχολογία και όλα καλά θα πάνε. Αν είναι να πας να πλησιάζεις μια κοπέλα με ότι συνέβη στο παρελθόν, άστα βράστα. Μετά πάλι εξαρτάται πως μιλας. Παίξε λίγο με τον εγκεφαλο της, μη πας μόνο για να βγεις ή το λες έτσι στο χύμα χωρίς λόγο. Και πως τα ζητάς όταν δεν μιλάς μαζί τους, όταν δεν βγαίνεις μαζί τους; έτσι στο άκυρο;. Και όχι ότι δεν το παίζω ειδικός. Και εγώ έχω φάει του κόσμου τα άκυρα, αλλά έμαθα από αυτά. Όλα εξαρτώνται πως θέτεις ένα πράγμα. όσο γι αυτό που είπε Ο Νίκος, ίσως είναι και το ιατρικό σου αν δεν αλλάξεις σε κάποια πράγματα μέσα σου. Εκείνη η επαγγελματίας δεν θα σου βρει τη λύση, θα σου δώσει όμως ώθηση για το πως να βρεις εσύ το δρόμο για να μπορείς να λύσεις αυτά που αναφέρεις
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top