Γ' Λυκείου και δεν νιώθω τίποτα

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.
Δεν έχω άγχος, ούτε φοβάμαι, ούτε είμαι στενοχωρημένη, ούτε χαίρομαι. Απλά δεν νιώθω τίποτα. Δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό ή κακό και πιστεύω ότι αυτή η χρονιά θα είναι η πιο βαρετή στο ΣΧΟΛΕΙΟ. Οι περισσότεροι φίλοι μου πάνε σε άλλο λύκειο αλλά εντάξει έχω παρέα. (Άσχετο)
 

Magigi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Magigi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Δεν έχω άγχος, ούτε φοβάμαι, ούτε είμαι στενοχωρημένη, ούτε χαίρομαι. Απλά δεν νιώθω τίποτα. Δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό ή κακό και πιστεύω ότι αυτή η χρονιά θα είναι η πιο βαρετή στο ΣΧΟΛΕΙΟ. Οι περισσότεροι φίλοι μου πάνε σε άλλο λύκειο αλλά εντάξει έχω παρέα. (Άσχετο)
Δε χρειάζεται να νιώσεις κάτι συγκεκριμένο βρε, ουτε είναι κακό αυτό:)
Καλυτερα που δεν αγχώνεσαι μη σου πω. Κι εγώ τρίτη παω φέτος και αν ήθελα να πω κάτι αυτό θα ήταν το επισημασμενο, που βασικά με προλαβες και το ειπες:P
 

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Δεν έχω άγχος, ούτε φοβάμαι, ούτε είμαι στενοχωρημένη, ούτε χαίρομαι. Απλά δεν νιώθω τίποτα. Δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό ή κακό και πιστεύω ότι αυτή η χρονιά θα είναι η πιο βαρετή στο ΣΧΟΛΕΙΟ. Οι περισσότεροι φίλοι μου πάνε σε άλλο λύκειο αλλά εντάξει έχω παρέα. (Άσχετο)
δεν νομίζω ότι το να μην νιώθεις κάτι είναι απαραίτητα κακό ή καλό, θα έλεγα πως είναι οκέι. ούτε εγώ ένιωθα κάτι συγκεκριμένο (ίσως βέβαια ένιωθα και πολλά που το ένα αναιρούσε το άλλο, αλλά who knows), αλλά νομίζω ότι είναι προτιμότερο το να μην νιώθεις τίποτα, από το να νιώθεις υπερβολικό άγχος, κατάθλιψη κτλ.
 

Sherlockina

Νεοφερμένος

Η Sherlockina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Δεν έχω άγχος, ούτε φοβάμαι, ούτε είμαι στενοχωρημένη, ούτε χαίρομαι. Απλά δεν νιώθω τίποτα. Δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό ή κακό και πιστεύω ότι αυτή η χρονιά θα είναι η πιο βαρετή στο ΣΧΟΛΕΙΟ. Οι περισσότεροι φίλοι μου πάνε σε άλλο λύκειο αλλά εντάξει έχω παρέα. (Άσχετο)
Νομίζω είναι πολύ καλύτερο αυτό από το να αισθάνεσαι υπερβολικό άγχος και πίεση που μπορεί να δυσκολέψει κ το διάβασμα σου. Και όσον αφορά το σχολείο για μένα η τρίτη λυκείου ήταν από τις πιο ευχάριστες χρονιές. Οι πιο πολλοί καθηγητές είναι ελαστικοί , πας λίγο τουρίστας στο σχολείο , είναι ένα μικρό διάλειμμα από το διάβασμα σου οπότε καλά θα περάσεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top