Γνώμη για διεθνών και ευρωπαϊκών σπουδών

Vasilistriaf

Νεοφερμένος

Ο Vasilistriaf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Τη φετινή χρονιά δίνω και εγώ πανελλήνιες εξετάσεις με τη σειρά μου. Βρίσκομαι στο 4ο πεδίο και σκέφτομαι σοβαρά την επιλογή της σχολής των διεθνών και ευρωπαϊκών σπουδών.
Παρακαλώ αν κάποιος σπουδάζει στη συγκεκριμένη σχολή να παραθέσεις τις απόψεις σχετικά με την σχολή.
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Εχουν συζητηθει αρκετα αυτα τα τμηματα νομιζω οποτε χρησιμποιωντας την αναζητηση του φορουμ θα βρεις αρκετες πληροφοριες :)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,499 μηνύματα.
Μπαινεις στα χωραφια του 1ου πεδιου και εκει αυτοι ειναι αγκρεσιβς και χτυπανε 18000 μορια.
Θεωρητικη σχολη με ψήγματα οικονομιας. δημοσιο, διπλωματης ,πολιτικος, διεθνεις σχεσεις και αναλυσεις.
Αμα δεν πιασεις τα 18000 δεν υπαρχει θεμα υπαρχει και η ΔΕΟΣ του ΟΠΑ , με 14000 (ειναι μονο 4ο) ,μια απο τα ιδια.
Αμα εισαι απο ΕΠΑΛ ειναι περιπατος η εισοδος ,παρακατω δεν παει.
Εγω δεν ειμαι σε αυτη την σχολη.
 
Top