Γεωλογία Πανεπιστημίου Πατρών vs Τμήμα Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος ΕΚΠΑ

Katerinaki13

Νεοφερμένος

Η Katerinaki13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σας παιδια , σε λιγες μερες πρεπει να δηλωσω το μηχανογραφικο μου και εχω καποιες αποριες σχετικα με τις σχολες της γεωλογιας ! Αρχικα θα δηλωσω φυσικη Πατρων και Ιωαννινων και υστερα Γεωλογια μιας και τα μαθηματα της φαινονται να εχουν αρκετο ενδιαφερον !!! Θα ηθελα να σας ρωτησω αν γνωριζετε , απο τις 2 σχολες , γεωλογια Πατρας και γεωλογια και γεωπεριβαλλον Αθηνας ποια ειναι η καλυτερη απο ολες τις αποψεις!!! Θα το εκτιμουσα αν ατομα που φοιτουν σε αυτες τις 2 σχολες , μου περιεγραφαν πως ειναι εκει τα πραγματα... Ευχαριστω πολυυ :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Γεια σας παιδια , σε λιγες μερες πρεπει να δηλωσω το μηχανογραφικο μου και εχω καποιες αποριες σχετικα με τις σχολες της γεωλογιας ! Αρχικα θα δηλωσω φυσικη Πατρων και Ιωαννινων και υστερα Γεωλογια μιας και τα μαθηματα της φαινονται να εχουν αρκετο ενδιαφερον !!! Θα ηθελα να σας ρωτησω αν γνωριζετε , απο τις 2 σχολες , γεωλογια Πατρας και γεωλογια και γεωπεριβαλλον Αθηνας ποια ειναι η καλυτερη απο ολες τις αποψεις!!! Θα το εκτιμουσα αν ατομα που φοιτουν σε αυτες τις 2 σχολες , μου περιεγραφαν πως ειναι εκει τα πραγματα... Ευχαριστω πολυυ :D:D

ειχα ακουσει οτι η γεωλογια της πατρας θα εκλεινε, δεν ειμαι σιγουρος μπορει να ειναι λαθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανάσης97άρης

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης97άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά.Μόλις γράφτηκα στην ιστοσελίδα οπότε ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη για τα λάθη που πιθανόν να κάνω.Απλά θα ήθελα τη βοήθεια όλων σας στο ερώτημα:έγραψα σχετικά μέτρια προς κακά στις εξετάσεις αλλά λογικά πιάνω τη Γεωλογική σχολή Πατρών(Η Πάτρα είναι η πρώτη μου επιλογή καθώς εκεί σπουδάζει ο αδερφός μου) ,είμαι από Τεχνολογική κατεύθυνση,οπότε θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας για τη σχολή και αν με παροτρύνεται να πάω.?
Υ.Γ. Υπάρχει περίπτωση να έχω πρόβλημα που προέρχομαι από τεχνολογική κατεύθυνση γιατί από ότι είδα έχει Χημεία.
Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Πέρασε φίλος μου πέρυσι εκεί. Αν και αρχικά είχε κάποιους ενδοιασμούς είναι πολύ ενδιαφέρον σαν τμήμα και τελικά του αρέσει πολύ. Το μόνο που δεν ξέρω είναι τι επαγγελματικές προοπτικές έχει μετά την αποφοίτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top