Βοηθός Εργοθεραπείας

penelopenick

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Καλησπέρα σας. Όπως ήδη σας έχω πρίξει, είμαι απόφοιτη Γενικού Λυκείου κατεύθυνσης υγείας και πέρσι έδωσα πανελλήνιες αλλά δυστυχώς δεν πέτυχα τον στόχο μου( λογοθεραπεία ή εργοθεραπεία) . Πιο συνηδειτοποιημένη φέτος,ξαναδίνω πανελλήνιες αλλά για παν ενδεχόμενο,με δέχτηκαν σε δημόσιο ΙΕΚ ως βοηθός Εργοθεραπείας ( απο το οποίο είμαι και πολύ ευχαριστημένη με τα μαθήματα με όλα) και ενώ δεν με εμποδίζει κάπου στο διάβασμα για τις πανελλαδικές και είναι όλα καλά, φοβάμαι για την επαγγελματική αποκατάσταση. Δεν ξέρω ακριβώς πως είναι στην πράξη ο βοηθός, γιατί ο εργοθερςπευτής γνωρίζω. Υπάρχει κάποιος που να το έχει τελειώσει να μου πει τι γίνεται στην αγορά εργασίας και πως έχει βιώσει ο ίδιος την εργασία; Ευχαριστώ πολύ, οποιαδήποτε πληροφορία θα μου ταν χρήσιμη
 

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Λογικά θα απαντήσουν....
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top