Βοήθημα στη Βιολογία προσανατολισμού

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Όντως του Σαλαμαστράκη είναι από τα καλύτερα αλλά νομίζω είναι απαραίτητη και κάποια καθοδήγηση σχετικά με το ποιες ασκήσεις να λύσεις
Επίσης έχει και εξαιρετικές ερωτήσεις κρίσεως αλλά πολλές δεν μπορούν να απαντηθούν με βάση το σχολικό
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Του Σαλαμαστρακη ειναι οντως παρα πολυ καλο. Το μονο θεμα του ειναι οτι επειδη απευθυνεται και σε παιδια που πανε στους διαγωνισμους οι απαντησεις των ασκησεων περιλαμβανουν και πραγματα που δεν θα ζητηθουν ποτε στις πανελληνιες. Και γενικα απλωνεται πολυ στη θεωρια χωρις να ειναι απαραιτητο για εναν απλο μαθητή. Κατα τ αλλα ομως ειναι εξαιρετικο
Συμφωνώ. Σαν βοήθημα έχει σχεδόν όλες τις ασκήσεις που μπορεί να δεις και είναι πιο δύσκολο από αυτό του σαββαλα γιατί είχα κ τα δυο. Στη θεωρία κ τις απαντήσεις των ασκήσεων όντως απλώνεται πολύ και δεν είναι εντός ύλης όλη η θεωρία που γραφει
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Η βιολογια δεν είναι πλέον μόνο θεωρία οπότε το βοήθημα είναι απαραίτητο...πάρε διαφορετικά για να δεις πολλά διαφορετικά θέματα διατυπωμένα με διάφορους τρόπους...εγώ είχα της λαζαρακη του μεταιχμιου του σαλαμαστρακη και μου έφερνε εκτυπώσεις η καθηγήτρια μου από ένα βιβλίο οδηγός επανάληψης
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Της Λαζαράκη αν θυμάμαι καλά ήταν πολύ καλό βοήθημα.
 
Top