Βοήθεια στην φυσική;

Guest 291870

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μας έχουν βάλει την παρακάτω ερευνητική εργασία όποιος μπορεί βοηθάει...
 

Συνημμένα

  • ypodigma (2).docx
    414.7 KB · Εμφανίσεις: 138
  • data_ergasia (1).pdf
    43.4 KB · Εμφανίσεις: 89
  • odigies.pdf
    411.5 KB · Εμφανίσεις: 85

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Πωπω APA σε εργασία για παιδάκια Α' Λυκείου; Σε λυπάμαι. Περιορισμοί στην ανάλυση σε .dpi; Διάταξη σελίδας; ΛΜΑΟ αυτά ούτε οι μεταπτυχιακοί δεν ξέρουν να τα κάνουν.

Αν καίγεσαι να την λύσεις, βρες έναν επαγγελματία φυσικό και μίλα του. Ο καθηγητής σου είναι φελλός αν τα περιμένει αυτά από ένα παιδάκι 15 χρονών.
 

Guest 291870

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω προσπαθήσει να πάρω βοήθεια από το φροντ αλλά δεν με βοηθάνε ιδιαίτερα. Δεν είμαι σε κάποια ομάδα όπως άλλα άτομα και δεν έχω καταλάβει τίποτα...
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Έχω προσπαθήσει να πάρω βοήθεια από το φροντ αλλά δεν με βοηθάνε ιδιαίτερα. Δεν είμαι σε κάποια ομάδα όπως άλλα άτομα και δεν έχω καταλάβει τίποτα...
Πάς και φρόντ; Πες τον πατέρα/μητέρα σου να πρήξουν τους καθηγητές να σε βοηθήσουν.
 

Guest 291870

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μας βοηθούν μόνο για το διάγραμμα τπτ άλλο, λένε ότι πρέπει να διαβάσουμε. Ούτε με διάβασμα δεν βγαίνει αυτό...
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Μας βοηθούν μόνο για το διάγραμμα τπτ άλλο, λένε ότι πρέπει να διαβάσουμε. Ούτε με διάβασμα δεν βγαίνει αυτό...
Που πηγαίνεις φροντιστήριο και ζητάς βοήθεια και δεν στην δίνουν;

Καταρχάς αυτή η εργασία είναι για το σχολείο ή για το φροντ;
 

Guest 291870

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι για το σχολείο και πάω στο Δίκτυο. Βοηθούν τα παιδιά που είναι "έξυπνα".
 

Νικολης2004

Νεοφερμένος

Ο Νικολης2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μας βοηθούν μόνο για το διάγραμμα τπτ άλλο, λένε ότι πρέπει να διαβάσουμε. Ούτε με διάβασμα δεν βγαίνει αυτό...
μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω. εγώ είμαι του 04 και χάσαμε τις δύο χρονιές που κάναμε φυσική λόγω καραντίνας.(όχι ότι με χαλάει βέβαια, έχασα πλήρως το ενδιαφέρον μου μετά την γ γυμνασίου)
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Πότε σας έβαλε αυτή την εργασία και τι χρονικό περιθώριο σας έδωσε;
 
Top