Βιοϊατρικων επιστημών Αθηνα ή Θεσσαλονίκη;

Jennyy

Νεοφερμένος

Η Jennyy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας τελείωσα με πανελλήνιες και δυστυχώς δεν περναω στην 1η μου επιλογή το βιολογικό. Περνάω βιοϊατρικες επιστήμες και θα ήθελα να μου πειτε αν αξίζει σαν σχολή ( από ο, τι έχω δει στο εξωτερικό είναι αρκετά διαδεδομένη) και πιο συγκεκριμένα αν αξίζει περισσότερο της Αθήνας ή της Θεσσαλονίκης ( με ενδιαφέρουν πιο πολυ τα ιατρικά εργαστήρια ).Σαν πολη μου αρέσει πιο πολυ η Θεσσαλονίκη και με βολευει αλλά φυσικά θέλω να διαλέξω με βάση το ποιον της σχολής και όχι την τοποθεσια τόσο.Αν κάποιος αποφοίτησε από αυτη τη σχολή θα με βοηθούσε ακόμα παραπανω η άποψη του.
 

Nefeloula

Νεοφερμένος

Η Nefeloula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.

(στο τελευταίο βίντεο από 10.40 λεπτό και μετά).
 

sophiaa

Νεοφερμένος

Η sophiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Γεια σας τελείωσα με πανελλήνιες και δυστυχώς δεν περναω στην 1η μου επιλογή το βιολογικό. Περνάω βιοϊατρικες επιστήμες και θα ήθελα να μου πειτε αν αξίζει σαν σχολή ( από ο, τι έχω δει στο εξωτερικό είναι αρκετά διαδεδομένη) και πιο συγκεκριμένα αν αξίζει περισσότερο της Αθήνας ή της Θεσσαλονίκης ( με ενδιαφέρουν πιο πολυ τα ιατρικά εργαστήρια ).Σαν πολη μου αρέσει πιο πολυ η Θεσσαλονίκη και με βολευει αλλά φυσικά θέλω να διαλέξω με βάση το ποιον της σχολής και όχι την τοποθεσια τόσο.Αν κάποιος αποφοίτησε από αυτη τη σχολή θα με βοηθούσε ακόμα παραπανω η άποψη του.
στην αθηνα έχουν πιο πολλές κατευθύνσεις (ιατρικά εργαστήρια, οπτομετρια, αισθητική, ακτινολογία, οδοντικη τεχνολογια), ενώ στη θεσσαλονικη δεν υπάρχουν κατευθύνσεις, μόνο ιατρικά εργαστήρια. κάτι παραπάνω δεν ξερω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top