Βιοϊατρικές Επιστήμες vs Βιολογία

Stella199!

Νεοφερμένος

Η Stella199! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ε και βεβαια θα την κανεις, το χρωστας στον εαυτο σου. Θα τελειωσης ομως πρωτα αυτο που εχεις
Ναι θέλω να τελειώσω πρώτα την σχολή μου και μετά δεν έχω θέμα να το προσπαθήσω να μπω βιολογικο ώστε να έχω όλα τα εφόδια που χρειάζονται
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πάντως ήδη η σχολή που είσαι είναι πολύ καλή βάση για αυτό που θέλεις να καταφέρεις και ίσως μπορέσεις όσο σπουδάζεις βιολογικό, να δουλεύεις παράλληλα
Όντως έχει καλές βάσεις και νομίζω δεν θα ειναι τόσο δύσκολο ώστε να μπορω συνδύασω δουλεια με σχολή
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κοιτα νομος υπαρχει , επ εκει τα εργαστηρια αυτα ειναι ιδιωτικη πρωτοβουλία και κανουν αυτο που θελουν
Εννοείς ειναι στην ευχέρεια των ιδιωτικων εργαστηρίων ωστε να πάρουν ειδικευομενους και να τους εκπαιδευσουν;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Ναι θέλω να τελειώσω πρώτα την σχολή μου και μετά δεν έχω θέμα να το προσπαθήσω να μπω βιολογικο ώστε να έχω όλα τα εφόδια που χρειάζονται
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Όντως έχει καλές βάσεις και νομίζω δεν θα ειναι τόσο δύσκολο ώστε να μπορω συνδύασω δουλεια με σχολή
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εννοείς ειναι στην ευχέρεια των ιδιωτικων εργαστηρίων ωστε να πάρουν ειδικευομενους και να τους εκπαιδευσουν;
Ναι και αυτο , αλλα μπορουν να προτιμήσουν αυτους της αλεξανδρουπολης και οχι των αθηνων με μαστερ. Βεβαια ολα αυτα στον επαγγελματικο γίγνεσθαι ειναι σχετικα.
 
Top