Βιολογικό ΕΚΠΑ χωρίς να έχω διδαχθεί τη Βιολογία Λυκείου;

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Γεια σας είμαι μαθήτρια γ λυκείου από θετική κατεύθυνση και αναρωτιομουν αν θα μπορούσα να ανταπεξέλθω στις απαιτήσεις του βιολογικού τμήματος χωρίς να έχω διδαχθεί την ύλη της βιολογίας για πανελλήνιες αφού το τμήμα υπάρχει στην λίστα των σχολών του 2ου πεδίου.
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Γεια σας είμαι μαθήτρια γ λυκείου από θετική κατεύθυνση και αναρωτιομουν αν θα μπορούσα να ανταπεξέλθω στις απαιτήσεις του βιολογικού τμήματος χωρίς να έχω διδαχθεί την ύλη της βιολογίας για πανελλήνιες αφού το τμήμα υπάρχει στην λίστα των σχολών του 2ου πεδίου.
Ναι! Δεν θα έχεις πρόβλημα η ύλη της βιολογίας καλύπτεται ούτως ή άλλως

το θέμα θα ήταν εάν δεν είχες βάσεις στην χημεία.
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Μια χαρά θα ανταπεξέλθεις...η ύλη της βιολογίας της γ λυκείου θα διδαχτεί και καλύτερα στο βιολογικό
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top