Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 538 μηνύματα.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Φυσικά, όπως μπορεί να γίνει και το αντίθετο, μια σχολή των 11200 να πέσει κάτω από τα 11000 μόρια.
οι σχολες σε αυτα τα μορια 11-13 δλδ συνηθως ειναι οι πιο απροβλεπτες πιστευω διαφοροποιουνται αρκετα ανα τα ετη
 

pacheiko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pacheiko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Μα όλοι λένε ότι θα ανέβουν στην ανθρωπιστικών γιατί γράψανε οι περισσότεροι πάνω από 15...
Αυτό μου ακούγεται αδύνατο. Και πάλι όμως, υπάρχει και θα υπάρξει πιστεύω, αρκετή κινητικότητα στις σχολές 11.000-14.000, ειδικά με την ΕΒΕ πολλοί θα ''μείνουν'' απ'έξω και θα χρειαστεί να δηλώσουν παρόμοια τμήματα ή επαρχίες με λιγότερα μόρια.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό μου ακούγεται αδύνατο. Και πάλι όμως, υπάρχει και θα υπάρξει πιστεύω, αρκετή κινητικότητα στις σχολές 11.000-14.000, ειδικά με την ΕΒΕ πολλοί θα ''μείνουν'' απ'έξω και θα χρειαστεί να δηλώσουν παρόμοια τμήματα ή επαρχίες με λιγότερα μόρια.
Εγώ μόνο η σχολή θεάτρου στην Αθήνα ελπίζω να μην ανέβει, αν και δεν νομίζω να ανέβει...
 

Anna 16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Anna 16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Νεφέλη, έχεις αποκλείσει εντελώς από τις επιλογές σου το αντίστοιχο τμήμα του Ναυπλίου και της Πατρας? Έστω για να πάρεις μετεγγραφή στην Αθήνα?
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νεφέλη, έχεις αποκλείσει εντελώς από τις επιλογές σου το αντίστοιχο τμήμα του Ναυπλίου και της Πατρας? Έστω για να πάρεις μετεγγραφή στην Αθήνα?
Δεν ξέρω αν δικαιούμαι μεταγραφή... Δεν νομίζω να δικαιούμαι... Ποια είναι τα κριτήρια?
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν δικαιούμαι μεταγραφή... Δεν νομίζω να δικαιούμαι... Ποια είναι τα κριτήρια?
Κάθε χρόνο βγάζουν αλλα..όμως μπορείς να δεις τα κριτήρια προηγούμενων ετών για να έχεις μια εικόνα. Πάντως σίγουρα έχουν βάλει πλέον το όριο με τα 2.750 μόρια. Δηλαδή τα μόρια σου μπορούν να ναι μέχρι 2.750 κάτω από τη βάση της σχολής που θες να πας.
 

CHRYSA S

Νεοφερμένος

Η CHRYSA S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Γνωρίζετε πόσοι απόφοιτοι συμμετέχουν στο 3ο πεδίο των φετινών πανελλαδικών;
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Θεωρητική η εβε παίζει να ναι και 12000 ή και πιο πάνω γενικά ο μέσος όρος των βαθμολογιών είναι πολύ κοντά στο 14.5....
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θεωρητική η εβε παίζει να ναι και 12000 ή και πιο πάνω γενικά ο μέσος όρος των βαθμολογιών είναι πολύ κοντά στο 14.5....
Τι εννοείς? Δεν θα υπάρχουν σχολές κάτω από 12.000?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα σας! Γνωρίζετε πόσοι απόφοιτοι συμμετέχουν στο 3ο πεδίο των φετινών πανελλαδικών;
Πιστεύετε ότι η θεατρικών στην Αθήνα θα ανέβει? Αν γράψανε όλοι τόσο καλά όσο μας λένε γιατί να επιλέξουν το θέατρο? Να πάνε αλλού 😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα σας! Γνωρίζετε πόσοι απόφοιτοι συμμετέχουν στο 3ο πεδίο των φετινών πανελλαδικών;
Παιδιά εγώ δεν καταλαβαίνω τον συντελεστή εβε κάθε σχολής... Ας πούμε μια σχολή που έχει 0.90 τι σημαίνει?
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 538 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αποκλείεται.
Έλα ρε παιδιά πώς γίνεται αυτό? Πέρυσι θεωρητική ήταν πιο εύκολα και όλοι πάτωσαν... Μη συγκρίνουμε την περσινή έκθεση με την φετινή... Η περσινή ήταν έκθεση δημοτικού! Μας δουλεύετε?
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Έλα ρε παιδιά πώς γίνεται αυτό? Πέρυσι θεωρητική ήταν πιο εύκολα και όλοι πάτωσαν... Μη συγκρίνουμε την περσινή έκθεση με την φετινή... Η περσινή ήταν έκθεση δημοτικού! Μας δουλεύετε?
Εγώ συμφωνώ μαζί σου γι' αυτό έγραψα ότι αποκλείεται ο μέσος όρος να είναι 14,5.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ συμφωνώ μαζί σου γι' αυτό έγραψα ότι αποκλείεται ο μέσος όρος να είναι 14,5.
Καλά κάθε χρόνο έτσι λένε και μετά πατώνουν όλοι 😂 κοινωνιολογία ειδικά πάτωσαν ΟΛΟΙ.... Πάρα πολύ λίγοι θα έγραψαν πάνω από 11-12 στην κοινωνιολογία
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Δε θα είναι ο μέσος ορος τόσο ψηλά.
Μην κοιτάτε τι έγραψε ο άμεσος περίγυρος, ο μέσος όρος βγαίνει και από πολλά πολλά παιδιά που γράφουν πολύ χαμηλά
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε θα είναι ο μέσος ορος τόσο ψηλά.
Μην κοιτάτε τι έγραψε ο άμεσος περίγυρος, ο μέσος όρος βγαίνει και από πολλά πολλά παιδιά που γράφουν πολύ χαμηλά
Εγώ πιστεύω ο μέσος όρος στην θεωρητική θα είναι γύρω στο 11-12 ...
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.

Xristosdimitra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristosdimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 124 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top