Ατομικό Δελτίο Επιτυχίας

sakaros

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
ο τιτλος ειναι η ερωτηση μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Από το σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς αν μπορούμε να πάρουμε το σχετικό έγγραφο από το σχολείο αποφοίτησης; Τελείωσα το 2011 και δεν βρήκα πουθενά στα χαρτιά μου κάτι τέτοιο (και δεν θυμάμαι γενικά την ύπαρξή του). Μας το έδιναν μαζί με τη βεβαίωση πρόσβασης κτλ.;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,814 μηνύματα.
Μήπως είναι ο βαθμός πρόσβασης;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Όχι γιατί ζητάνε α) Απολυτήριο, β) Ατομικό Δελτίο Επιτυχίας και, γ) σε περίπτωση που εξετάστηκε ο υποψήφιος και σε ειδικά μαθήματα, Βεβαίωση Πρόσβασης. Λίγο που το έψαξα νομίζω πως το στέλνει κατευθείαν το σχολείο στο Τμήμα που έχει περάσει ο εκάστοτε μαθητής. Θα πάω να ρωτήσω από βδομάδα, αν και το σχολείο μου συγχωνεύτηκε και τρέχα γύρευε. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Προσωπικά δεν έλαβα κάτι τέτοιο ούτε έχω ξανά-ακούσει κάτι σχετικό.
Για αρχή ρώτα απλά ένα σχολείο να τσεκάρεις τι παίζει και μετά ψάχνεις για το δικό σου.
Μην ψάξεις και τζάμπα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς αν μπορούμε να πάρουμε το σχετικό έγγραφο από το σχολείο αποφοίτησης; Τελείωσα το 2011 και δεν βρήκα πουθενά στα χαρτιά μου κάτι τέτοιο (και δεν θυμάμαι γενικά την ύπαρξή του). Μας το έδιναν μαζί με τη βεβαίωση πρόσβασης κτλ.; ..... γ) σε περίπτωση που εξετάστηκε ο υποψήφιος και σε ειδικά μαθήματα, Βεβαίωση Πρόσβασης. Λίγο που το έψαξα νομίζω πως το στέλνει κατευθείαν το σχολείο στο Τμήμα που έχει περάσει ο εκάστοτε μαθητής. Θα πάω να ρωτήσω από βδομάδα, αν και το σχολείο μου συγχωνεύτηκε και τρέχα γύρευε. :/:
Αν θυμάμαι καλά (επίσης το 2011 τελείωσα), το ατομικό δελτίο επιτυχίας δεν το έδιναν μαζί με το απολυτήριο και τη βεβαίωση πρόσβασης. Ερχόταν αρκετά αργότερα στο λύκειο και νομίζω ότι πήγα και το πήρα για κάποια βράβευση. Το ότι το σχολείο σου συγχωνεύτηκε, δεν έχει σημασία. Υποτίθεται ότι στο νέο σχολείο τα αρχεία υπάρχουν, το θέμα είναι αν έχουν φυλάξει τα ατομικά δελτία επιτυχίας μετά από τόσα χρόνια. Κάτι άλλο είναι ότι στη βεβαίωση πρόσβασης (μόλις το τσέκαρα με τη ΒΠ κοριτσιού που το 2012 μπήκε αρχιτεκτονική), ΔΕΝ φαίνονται τα ειδικά μαθήματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lewforos13

Νεοφερμένος

Ο lewforos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς αν μπορούμε να πάρουμε το σχετικό έγγραφο από το σχολείο αποφοίτησης; Τελείωσα το 2011 και δεν βρήκα πουθενά στα χαρτιά μου κάτι τέτοιο (και δεν θυμάμαι γενικά την ύπαρξή του). Μας το έδιναν μαζί με τη βεβαίωση πρόσβασης κτλ.;

τι το θες αν επιτρεπεται??παντως εγω πιστευα οτι ηταν η βεβαιωση προσβασης.δεν θυμομουν να ειναι ξεχωριστο χαρτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Αν θυμάμαι καλά (επίσης το 2011 τελείωσα), το ατομικό δελτίο επιτυχίας δεν το έδιναν μαζί με το απολυτήριο και τη βεβαίωση πρόσβασης. Ερχόταν αρκετά αργότερα στο λύκειο και νομίζω ότι πήγα και το πήρα για κάποια βράβευση. Το ότι το σχολείο σου συγχωνεύτηκε, δεν έχει σημασία. Υποτίθεται ότι στο νέο σχολείο τα αρχεία υπάρχουν, το θέμα είναι αν έχουν φυλάξει τα ατομικά δελτία επιτυχίας μετά από τόσα χρόνια. Κάτι άλλο είναι ότι στη βεβαίωση πρόσβασης (μόλις το τσέκαρα με τη ΒΠ κοριτσιού που το 2012 μπήκε αρχιτεκτονική), ΔΕΝ φαίνονται τα ειδικά μαθήματα.

Δία θα αρχίσω από το τέλος, τσέκαρα και τη δική μου β.π. και όντως δεν φαίνονται τα ειδικά. :confused: Τα οποία δεν είναι προφανώς ούτε στο απολυτήριο. Είναι λογικό αυτό τώρα; :confused: Τέλος πάντων, μένω κοντά στο σχολείο οπότε θα πάω τη Δευτέρα να ρωτήσω, θα σας ενημερώσω επειδή ξέρω πόσο σας νοιάζει. :P

τι το θες αν επιτρεπεται??παντως εγω πιστευα οτι ηταν η βεβαιωση προσβασης.δεν θυμομουν να ειναι ξεχωριστο χαρτι

Για μια Υποτροφία το χρειάζομαι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Πήγα και ρώτησα χθες τελικά. Στο Ατομικό Δελτίο Επιτυχίας αναγράφονται οι βαθμοί μας σε όλα τα μαθήματα (και τα ειδικά) και όλες οι σχολές του μηχανογραφικού. Δυστυχώς με τη συγχώνευση έχει αλλάξει ο διευθυντής του σχολείου κι αυτός που είναι τώρα δεν ήταν το 2010-2011 και δεν γνώριζε αν δόθηκε ΑΔΕ τότε. Μετά ήρθε ο πρώην διευθυντής ο οποίος είπε πως είχε καταργηθεί και πως ακόμα κι αν δεν είχε καταργηθεί, θα τα είχανε πετάξει (:loltooth:). Φέτος πάντως ξαναέστειλε το Υπουργείο μετά από χρόνια, οπότε όσοι δώσατε πάτε να το πάρετε, μη τρέχετε μετά! :P

Τέλος πάντων, θα μου δώσουν ένα έγγραφο με τους βαθμούς μου στα ειδικά μαθήματα, οπότε όλα εντάξει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top