Ασχολίες - χόμπι εν μέσω καραντίνας

T C

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Αν έχετε καμία ιδέα για δημιουργικό χρόνο στο νέο <<απαγορευτικό>> κατά Μπαμπινιώτη, μοιραστείτε!!
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Καλησπέρα , εκτός από τα video games (δεν είναι και ότι πιο δημιουργικό αλλά περνάς τον χρόνο σου) θα σου λεγα να κάνεις γυμναστική τώρα που έχεις παραπάνω χρόνο, Ανάγνωση βιβλίων (ότι βιβλίο θες) , κάνε εξάσκηση σε μουσικό όργανο , ξεκίνα να ζωγραφίζεις κλπ. Διάλεξε και πάρε :P.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Audio books, αγορά οργάνων γυμναστικής για το σπίτι, movies, εκμάθηση νέας γλώσσας προγραμματισμού, γενική καθαριότητα στο σπίτι, συμμετοχή στο ischool.gr :shablon_03:
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Και παζλ! Επιτελους θα βάλω κάτι στον κενό τοίχο του σαλονιού!
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,776 μηνύματα.

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Πολλοί δεν τα θεωρούν δημιουργικά τι να σου πω, για αυτό του πρότεινα και όλα τα άλλα.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Audio books, αγορά οργάνων γυμναστικής για το σπίτι, movies, εκμάθηση νέας γλώσσας προγραμματισμού, γενική καθαριότητα στο σπίτι, συμμετοχή στο ischool.gr :shablon_03:

Καλά εσύ περίμενες καραντίνα για να αγοράσεις όργανα γυμναστικής ; :P

Εγώ έχω αγοράσει βαράκια και push ups bars εδώ και 10 χρόνια.

Εμένα δεν με επηρεάζει η καραντίνα τόσο γιατί έτσι και αλλιώς κάθομαι πολλές ώρες σπίτι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top