Ασκήσεις στη Φυσική

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Γεια σου και πάλι, καλημέρα! Δεν ξέρω πως να σε ευχαριστήσω για την βοηθεια που μου έχεις προσφέρει. Με συγχωρείς που δεν σου απάντησα χθες αλλά τελείωσα πολύ αργά το βράδυ ( περίπου στις 5:00 ) μέχρι να τα καθαρογράψω όλα και πήγα κατευθείαν για ύπνο, γιατί ήθελα να κοιμηθώ τουλάχιστον 2 ώρες. Καλή συνέχεια!
Πολυ ωραια μου αρκει που τα καταλαβες.
Δεν ειχα αντιληφθει οτι δεν ειχατε κανει καθολου ενεργεια , αλλα το διωρθωσαμε μετα με αλλη αντιμετωπιση του θεματος . Ξερεις η ενεργεια στις περιπτωσεις αυτες ειναι συνηθως η πρωτη επιλογη. Ανοιξα και εγω τα ματια μου να το ψαξω αλλιως
Ξερεις αμα εισαι εξω απο την ταξη δεν εχεις εικονα τι ακριβως παιζει .
Σε ενα αποτελεσμα εχω αλλο αριθμο απο το βιβλιο , εγω βγαζω 32 το βιβλιο 72 , ποιος εχει δικιο θα δειξει.
 

Eustace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eustace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Ειμαι σιγουρος οτι ξερεις , εγω δεν καταλαβαινα οτι το παιδι δεν εχει κανει ενεργεια και της ελεγα για εργο δυναμης. Και το ελεγε -δεν εχω κανει ενεργεια!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
ασκηση 33
1617285370038.png


1617285415869.png

1617285464375.png
 

sweater weather

Νεοφερμένος

Η sweater weather αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
View attachment 77665

View attachment 77666
View attachment 77667
View attachment 77669

Τωρα θα κανω ενα διάλειμμα να δω τις μέλισσες, μετά θα σου φτιάξω το πινακάκι και την γραφική του (δ) ερωτήματος και την τρίτη άσκηση.
Αυτο που ζητω απο σενα ειναι να μου πεις αν καταλαβαινεις αυτα που γραφουμε.
respect γιατι σε καθε θεμα με ασκησεις απο θετικο πεδίο βοηθατε παντα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top