Αρχιτεκτονική στο Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας ή ΑΠΘ;

Eeeee

Νεοφερμένος

Η Eeeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Καλησπέρα,φέτος μπαίνω τρίτο έτος αρχιτεκτονική στο πανεπιστήμιο Θεσσαλίας αλλά τώρα σκέφτομαι μήπως αλλάξω και πάω στο ΑΠΘ. Πλέον μπορώ να μπω με 10% ή μόνο με κατατακτήριες; Και πάλι φοβάμαι μήπως ξεκινήσω από το 0 παλι,εκτός αν μου αναγνωρίσουν μαθήματα από τα προηγούμενα έτη και μπορώ να αναπηδησω και έτος αν είναι δυνατόν
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,937 μηνύματα.
Καλησπέρα,φέτος μπαίνω τρίτο έτος αρχιτεκτονική στο πανεπιστήμιο Θεσσαλίας αλλά τώρα σκέφτομαι μήπως αλλάξω και πάω στο ΑΠΘ. Πλέον μπορώ να μπω με 10% ή μόνο με κατατακτήριες; Και πάλι φοβάμαι μήπως ξεκινήσω από το 0 παλι,εκτός αν μου αναγνωρίσουν μαθήματα από τα προηγούμενα έτη και μπορώ να αναπηδησω και έτος αν είναι δυνατόν
Μετεγγραφη δεν παίζει; Κατατακτήριες πρέπει να είσαι κάτοχος πτυχίου. 10% πλέον δεν μπορείς. Μέχρι 2 χρόνια μετά από τις πανελελε σου (4%)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,605 μηνύματα.
Καλησπέρα,φέτος μπαίνω τρίτο έτος αρχιτεκτονική στο πανεπιστήμιο Θεσσαλίας αλλά τώρα σκέφτομαι μήπως αλλάξω και πάω στο ΑΠΘ. Πλέον μπορώ να μπω με 10% ή μόνο με κατατακτήριες; Και πάλι φοβάμαι μήπως ξεκινήσω από το 0 παλι,εκτός αν μου αναγνωρίσουν μαθήματα από τα προηγούμενα έτη και μπορώ να αναπηδησω και έτος αν είναι δυνατόν
το 10% τελειωσε δεν εχει αλλο
μπορεις να κανεις μετεγγραφη ομως εφοσον εχεις 15135 μορια.
αν εχεις 4 οικονομικα μορια εχεις ελπιδες... αν εχεις 6 εχεις καποια σιγουρια.
ε θα αναγνωρισουν μαθηματα δεν θα σε αφησουν ετσι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top