Απόφοιτος 1991 που θέλει να ξανά δώσει πανελλήνιες - δίνω όλα τα μαθήματα;

Vassi

Νεοφερμένος

Η Vassi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα σας,

Έχω αποφοιτήσει το 1991, έδωσα πανελλήνιες για ψυχολογία, αλλά πέρασα με καλή βαθμολογία δύο μαθήματα την Ιστορία 18 και τα Λατινικά 17. Μετά από μεγάλη περιπλάνηση σε ιδιωτικές σχολές και απογοήτευση, αποφάσισα (ίσως είναι αργά) να ξαναδώσω. Πρέπει να δώσω όλα τα μαθήματα από την αρχή;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Βασιλική Ρήγα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
Καλησπέρα σας,

Έχω αποφοιτήσει το 1991, έδωσα πανελλήνιες για ψυχολογία, αλλά πέρασα με καλή βαθμολογία δύο μαθήματα την Ιστορία 18 και τα Λατινικά 17. Μετά από μεγάλη περιπλάνηση σε ιδιωτικές σχολές και απογοήτευση, αποφάσισα (ίσως είναι αργά) να ξαναδώσω. Πρέπει να δώσω όλα τα μαθήματα από την αρχή;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Βασιλική Ρήγα
Αργα δεν ειναι ,μεγαλο κοριτσι εισαι ακομα, αλλα δυστηχως πρεπει να δωσεις 4 μαθηματα απο την αρχη, γλωσσα λογοτεχνια, αρχαια, ιστορια και λατινικα.
Το ασχημο με την ψυχολογια ειναι οτι πρεπει να γραψεις παλι εκει ψηλα... οτι ειχες γραψει τοτε.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,103 μηνύματα.
Καλησπέρα σας,

Έχω αποφοιτήσει το 1991, έδωσα πανελλήνιες για ψυχολογία, αλλά πέρασα με καλή βαθμολογία δύο μαθήματα την Ιστορία 18 και τα Λατινικά 17. Μετά από μεγάλη περιπλάνηση σε ιδιωτικές σχολές και απογοήτευση, αποφάσισα (ίσως είναι αργά) να ξαναδώσω. Πρέπει να δώσω όλα τα μαθήματα από την αρχή;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Βασιλική Ρήγα
Η απάντηση στο ερώτημά σας είναι ναι: πρέπει να ξαναδώσετε όλα τα μαθήματα που δίνουν τα παιδιά σήμερα.
 

Vassi

Νεοφερμένος

Η Vassi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ.
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Να δωσεις αν ειναι αυτο που πραγματικα θελεις!!!!
Εγω ειμαι 39 ετων εδωσα φετος και περασα εκει που ηθελα. Για το διαβασμα μην φοβασαι,με το που ξεκινησεις να μελετας μετα απο λιγες μερες το μυαλο σου θα αρχισει να ρολαρει και να τα μαθαινεις οπως στο λυκειο.
Είναι σαν το γυμναστηριο στην αρχη κουραζεσαι και σου φαινεται δυσκολο αλλα μετα απο λιγες μερες το σωμα συνηθιζει.
Δεν ειναι ποτε αργα
Οσο για τις ιδιωτικες σχολες ειδικα σε σχολες με αδειες ασκησεως επαγγελματος μακρυα.
 
Top