Απουσία 1ου έτους

Georgiam21

Νεοφερμένος

Η Georgiam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλησπέρα σας πέρυσι πέρασα φιλόλογια απθ αλλά επειδή έδωσα πανελλήνιες απλά γράφτηκα και δεν συμμετείχα
Φέτος τελικά θα πάω φιλόλογια απθ
Επικοινώνησα με την γραμματεία και μου είπαν ότι είναι εφικτό να ξεκινήσω από το 1ο έτος δηλαδή να δηλωθούν και να εξετάσουν φέτος μαθήματα α και β εξαμήνου
Επικοινώνησα και με το σύστημα Ευδοξος και είπε δεν υπάρχει θέμα με τα συγγράμματα απλά νιώθω μια ανασφάλεια για όλο αυτό
Έχει περάσει κάνεις κάτι παρόμοιο
Επίσης 3ο έτος δηλώνουμε κατεύθυνση που εγώ τυπικά θα την παρακολούθησω στο 4ο..


Φοβάμαι μην έχω κάποιο θέμα με την κατεύθυνση καθώς δνε θα δηλώσω τα μαθήματα της την χρόνια που πρέπει αλλά μια αργότερα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Καλησπέρα σας πέρυσι πέρασα φιλόλογια απθ αλλά επειδή έδωσα πανελλήνιες απλά γράφτηκα και δεν συμμετείχα
Φέτος τελικά θα πάω φιλόλογια απθ
Επικοινώνησα με την γραμματεία και μου είπαν ότι είναι εφικτό να ξεκινήσω από το 1ο έτος δηλαδή να δηλωθούν και να εξετάσουν φέτος μαθήματα α και β εξαμήνου
Επικοινώνησα και με το σύστημα Ευδοξος και είπε δεν υπάρχει θέμα με τα συγγράμματα απλά νιώθω μια ανασφάλεια για όλο αυτό
Έχει περάσει κάνεις κάτι παρόμοιο
Επίσης 3ο έτος δηλώνουμε κατεύθυνση που εγώ τυπικά θα την παρακολούθησω στο 4ο..


Φοβάμαι μην έχω κάποιο θέμα με την κατεύθυνση καθώς δνε θα δηλώσω τα μαθήματα της την χρόνια που πρέπει αλλά μια αργότερα
Αφου ξεκινάς από το 1ο έτος, τι σε αγχώνει; είσαι με τους πρωτοετεις που μπήκαν το 2021. σωστά;
 

Georgiam21

Νεοφερμένος

Η Georgiam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Όχι όπως είπα κανόνικα είμαι 2ο πέρασα το 2020 απλά θα δηλώσω μαθήματα πρώτου έτους πάντα θα είμαι ένα έτος πίσω και θα τελειώσω 5ο
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Όχι όπως είπα κανόνικα είμαι 2ο πέρασα το 2020 απλά θα δηλώσω μαθήματα πρώτου έτους πάντα θα είμαι ένα έτος πίσω και θα τελειώσω 5ο
Απο τωρα εχεις ακομα 6 χρονια να τελειωσεις. Αφου το ιδρυμα το επιτρεπει κανε οτι θελεις.
Δηλωσε μαθηματα 3ου και μερικα 1ου. Μην δηλωνεις 3ου δηλωσε μονο 1ου.
Διαφορα που θα βλεπεις ειναι μονο στην βεβαιωση σπουδων η οποια θα γραφει οτι χρονικα εισαι στο 3ο εξαμηνο σπουδων.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
εφοσον εισαι γραμμενη δευτερο ετος δηλωνε κανονικα μαθηματικα και στα 2 ετη και περασε οτι προλαβαινεις
 

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Όχι όπως είπα κανόνικα είμαι 2ο πέρασα το 2020 απλά θα δηλώσω μαθήματα πρώτου έτους πάντα θα είμαι ένα έτος πίσω και θα τελειώσω 5ο
Άρα τυπικά τρέχει το 2ο έτος σου τώρα στα χαρτιά; ή το 1ο αφού τώρα έκανες εγγραφή; όπως κ να έχει αντιμετωπισετα σαν να είναι με φυσιολογική σειρά. Ο, τι δίνεις θα λιγοστευει. Στην Αρχή ίσως χρειαστεί να κάνεις μικρότερα βήματα. Θα βγουν όμως
 

Georgiam21

Νεοφερμένος

Η Georgiam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
To 2ο έτος τρέχει στα χαρτιά, ναι δεν με αποσχολει μην δεν περάσω κάποιο μάθημα γιατί θα διαβάζω πολύ έως πάρα πολύ 😂 απλά μην γίνει κάποιο μπέρδεμα με τις δηλώσεις μαθημάτων
 

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
To 2ο έτος τρέχει στα χαρτιά, ναι δεν με αποσχολει μην δεν περάσω κάποιο μάθημα γιατί θα διαβάζω πολύ έως πάρα πολύ 😂 απλά μην γίνει κάποιο μπέρδεμα με τις δηλώσεις μαθημάτων
Δεν νομίζω να γίνει, θα σου φαίνονται ποια μπορείς να δηλωσεις του εξαμήνου, μπορείς να ρωτήσεις πάλι την γραμματεία
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top