Αποστολή κωδικών εγγραφής από το Πανεπιστήμιο Κρήτης

KaterinaL

Νεοφερμένος

Η KaterinaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Όσοι είστε πρωτοετείς στο Πανεπιστήμιο Κρήτης, έχετε λάβει τους κωδικούς;
Έστειλα τα δικαιολογητικά εχθές αλλά δεν μου έχουν στείλει ακόμα κάτι και αύριο λήγει η προθεσμία😥
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Όσοι είστε πρωτοετείς στο Πανεπιστήμιο Κρήτης, έχετε λάβει τους κωδικούς;
Έστειλα τα δικαιολογητικά εχθές αλλά δεν μου έχουν στείλει ακόμα κάτι και αύριο λήγει η προθεσμία😥
Δεν ληγει τιποτα, σημερα πηρε το πανεπιστημιο την επισημη λιστα με τις ηλεκτρ. εγγραφες απο το υπουργειο.Υπομονη και αναμονη στο κινητο σου και το εμαιλ σου.
 

KaterinaL

Νεοφερμένος

Η KaterinaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Δεν ληγει τιποτα, σημερα πηρε το πανεπιστημιο την επισημη λιστα με τις ηλεκτρ. εγγραφες απο το υπουργειο.Υπομονη και αναμονη στο κινητο σου και το εμαιλ σου.

Απλά στην ιστοσελίδα της σχολής είχε ως προθεσμία αποστολής δικαιολογητικών για την εγγραφή των πρωτοετών μέχρι αύριο, και αφού τα έχω στείλει από εχθές νόμιζα ότι θα μου στείλουν απευθείας τους κωδικούς😂
Θα πάρω και αύριο πρωί στη γραμματεία για να είμαι σίγουρη. Ευχαριστώ πολύ!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

KaterinaL

Νεοφερμένος

Η KaterinaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.

Prak

Νεοφερμένος

Ο Prak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Πριν λιγο πάντως έστειλαν sms απο το ΕΚΠΑ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top