Απολυτήριο Λυκείου - μετράνε μόνο οι βαθμοί της Γ' Λυκείου;

Kwstas040

Νεοφερμένος

Ο Kwstas040 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 16 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα, ήθελα να ρωτήσω αν για το απολυτήριο του Λυκείου μετράει ο βαθμός μόνο της τελευταίας τάξης ( Γ λυκείου)
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Ναι
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.

Kwstas040

Νεοφερμένος

Ο Kwstas040 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 16 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα, είμαι Β'Λυκείου και εγω και με ενδιαφερει αυτο το θεμα, δηλαδη η Β ταξη δεν παιζει κανενα ρολο για μετα;(εννοειται οτι χρειαζεται η γνωση για να συνεχισεις την εκπαιδευση σου και να βαλεις θεμελεια , απλα ρωταω γιατι γενικα ειμαι πολυ αγχωδης θελω να ξερω αν μετα παιζει καποιο ρολο.)(αυτο δεν σημαινει οτι θα σταματησω να διαβαζω😂,απλα θα με ξεαγχωσει λιγο.)
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
δηλαδη η Β ταξη δεν παιζει κανενα ρολο για μετα;
Στο απολυτήριο αναγράφονται μόνο οι βαθμοί της Γ' αν εννοείς αυτό.

Οι βαθμοί της Β' παίζουν ρόλο μόνο στο αν θα περάσεις την τάξη (που πρέπει να έχεις πολύ χαμηλούς βαθμούς για να μείνεις)
 

Kwstas040

Νεοφερμένος

Ο Kwstas040 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 16 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Στο απολυτήριο αναγράφονται μόνο οι βαθμοί της Γ' αν εννοείς αυτό.

Οι βαθμοί της Β' παίζουν ρόλο μόνο στο αν θα περάσεις την τάξη (που πρέπει να έχεις πολύ χαμηλούς βαθμούς για να μείνεις)
Σε ευχαριστω!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Καλησπέρα, είμαι Β'Λυκείου και εγω και με ενδιαφερει αυτο το θεμα, δηλαδη η Β ταξη δεν παιζει κανενα ρολο για μετα;(εννοειται οτι χρειαζεται η γνωση για να συνεχισεις την εκπαιδευση σου και να βαλεις θεμελεια , απλα ρωταω γιατι γενικα ειμαι πολυ αγχωδης θελω να ξερω αν μετα παιζει καποιο ρολο.)(αυτο δεν σημαινει οτι θα σταματησω να διαβαζω😂,απλα θα με ξεαγχωσει λιγο.)
Ειχαν πει οτι στις πανελληνιες θα μετρουσαν και οι βαθμοι των τριων ταξεων οταν αυτοι θα εβγαιναν απο τραπεζα θεματων... στο πλαισιο ενος ''ακαδημαικου απολυτηριου'' οπως το λεγανε.
Περυσι εγινε η τραπεζα και στην γ λύκειου ..αλλα τωρα λενε οτι η τραπεζα θελει αναμορφωση.
Οποτε καποτε θα ανακοινωσουν οτι μετρουν οι βαθμοι ..εσενα ομως δεν θα σε πιασει γιατι αν ηταν θα το ειχαν ανκοινωσει.
Κατα τα αλλα οτι ειπε το κοριτσι η καμπια
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top