Απαιτούμενος χρόνος προκειμένου να βγει η ύλη Χημείας Α' κ Β' λυκείου.

Yvonnikou

Νεοφερμένος

Η Yvonnikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Διαβάζω μόνη μου μετά από χρόνια με στόχο να ξαναδώσω πανελλήνιες και έχει χαθεί αρκετά η επαφή με το μάθημα οπότε τα έχω πάρει από την αρχή για να καλύπτω στην πορεία όλα μου τα κενά. Απλά επειδή δεν έχω ακόμα καθοδήγηση από κάποιον καθηγητή δεν ξέρω με τι Ρυθμό θα πρέπει να διαβάζω ώστε να βγει γρήγορα η ύλη για να καταλήξω να διαβάζω για την Γ' λυκείου.
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Διαβάζω μόνη μου μετά από χρόνια με στόχο να ξαναδώσω πανελλήνιες και έχει χαθεί αρκετά η επαφή με το μάθημα οπότε τα έχω πάρει από την αρχή για να καλύπτω στην πορεία όλα μου τα κενά. Απλά επειδή δεν έχω ακόμα καθοδήγηση από κάποιον καθηγητή δεν ξέρω με τι Ρυθμό θα πρέπει να διαβάζω ώστε να βγει γρήγορα η ύλη για να καταλήξω να διαβάζω για την Γ' λυκείου.
Εφόσον μιλάς για χημεία α και β λυκείου
Αρχικά πρέπει να δεις τη ύλη έχετε καλύψει για να μην διαβάζεις αλλά πράγματα
Και μετά πιάνεις πρώτα της Α με το βιβλίο και βιντεάκια στο YouTube που τα εξηγούν κάποιοι καθηγητες πολύ εύκολα κ αναλυτικά
Αν προσεχες λίγο στα μαθήματα θα βγουν εύκολα
Αν είναι η πρώτη σου επαφή σίγουρα θέλει λίγο παραπάνω χρόνο
Αλλά αν διαβάζεις καθημερινά καλύπτεις γρήγορα τα κενά
Της α λυκείου για επανάληψη μου πήρε 2-3 μέρες εμένα αλλά ξαναλέω επανάληψη
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top