Αξιωματικών Λιμενικού ή Αστυφυλάκων;

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Καλησπέρα σας λογικά πιάνω την βάση και για τις δύο σχολές καθώς έγραψα κοντά 17,700 πρώτο στόχο έχω αξιωματικών αστυνομίας (ειδική κατηγορία) αν δεν κάτσει σκέφτομαι ποια θα είναι η δεύτερη επιλογή μου...οι μεταθέσεις είναι πολλές στο λιμενικό;καθώς είμαι Αθηναίος και θα ήθελα να γυρίσω Αθήνα μισθολογικά δεν νμζ να διαφέρουν πολύ καθώς ο αστυφύλακας έχει νυχτερινά πολλά και εργασία πέρα του πενθημέρου συνήθως...ακούω γνώμες σας ευχαριστώ πολύ!
 

Nickymtss

Νεοφερμένος

Η Nickymtss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Φίλε τώρα είδα το μήνυμά σου.Ελπιζω να διαλεξες λιμενικό. Είναι άλλο να είσαι αξιωματικός,με ο,τι αυτό συνεπάγεται και άλλο απλος αστυφύλακας.
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Σε αμφότερες τις περιπτώσεις μπάτσος καταλήγεις, δε διακρίνω τα προτερήματα αυτού :upside:
 

spiroskrokidis5@gmai

Νεοφερμένος

Ο spiroskrokidis5@gmai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Φίλε τώρα είδα το μήνυμά σου.Ελπιζω να διαλεξες λιμενικό. Είναι άλλο να είσαι αξιωματικός,με ο,τι αυτό συνεπάγεται και άλλο απλος αστυφύλακας.
Και από αστυφυλάκων γίνεσαι αξιωματικός, εγώ στο ακριβώς ίδιο διλλημα επέλεξα αστυφυλάκων. Άλλο να είσαι αξιωματικός αστυνομίας και άλλο λιμενικού.
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
καλυτερα αξιωματικος λιμενικου
απο αστυφυλακων θελει αρκετη προσπαθεια για να γινεις αξιωματικος
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Τι την θέλεις την Αθήνα ρε αδερφέ, πάνε λιμενικό καί φύγε μόνιμα σε κάποιο νησί να σωθείς.

Αν θέλεις μόνο Αθήνα, τότε αστυνομία θα είσαι Αθήνα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top