Ακαδημαϊκή ταυτότητα

Georgiam21

Νεοφερμένος

Η Georgiam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πέρυσι που έλαβα σαν πρωτοετείς το πάσο μου στην παραλαβή το κατάστημα κινητής μου δώσε και ένα νούμερο τηλεφώνου δηλαδή να ενεργοποιήσω φοιτητικό πακέτο
Δεν το δήλωσα ποτέ γιατί είχα ήδη αριθμό και τώρα αναρωτιέμαι αν είναι υποχρεωτικό; βέβαια έχω ακόμα περιθώριο να το δηλώσω γιατί δεν έληξε, αλλά μόλις μου πέρασε από το μυαλό, πρέπει υποχρεωτικά να εχω αυτόν τον αριθμό τηλεφώνου για τι σχολη; η τα υπεραναλυω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,522 μηνύματα.
Πέρυσι που έλαβα σαν πρωτοετείς το πάσο μου στην παραλαβή το κατάστημα κινητής μου δώσε και ένα νούμερο τηλεφώνου δηλαδή να ενεργοποιήσω φοιτητικό πακέτο
Δεν το δήλωσα ποτέ γιατί είχα ήδη αριθμό και τώρα αναρωτιέμαι αν είναι υποχρεωτικό; βέβαια έχω ακόμα περιθώριο να το δηλώσω γιατί δεν έληξε, αλλά μόλις μου πέρασε από το μυαλό, πρέπει υποχρεωτικά να εχω αυτόν τον αριθμό τηλεφώνου για τι σχολη; η τα υπεραναλυω
ε ναι το υπερ αναλυεις, σαφως και δεν ειναι υποχρεωτικο και αν τελικα το θες και πρεπει να το θες γιατι ειναι οικονομικο μπορεις να το κανεις οποτε θελεις. Και δεν ειναι αναγκη να κανεις εκεινο το νουμερο μπορεις να ενταξεις το νουμερο που εχεις τωρα.
12 € το μηνα ειναι το μεγαλο πακετο.
Η σχολη δεν εχει καμια σχεση με το τηλεφωνο
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top