Αδιάβαστος στις πανελλήνιες για 3η φορά

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
δεν κανω καποιο λαθος απλα ειμαι ατυχος
Είναι ατυχία να δίνεις ένα μάθημα ν συναπτές φορές και να μην το περνάς; Οι εξετάσεις του πανεπιστημίου δεν είναι ζήτημα τύχης, είναι ζήτημα ποιοτικού διαβάσματος.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Είναι ατυχία να δίνεις ένα μάθημα ν συναπτές φορές και να μην το περνάς; Οι εξετάσεις του πανεπιστημίου δεν είναι ζήτημα τύχης, είναι ζήτημα ποιοτικού διαβάσματος.

Όχι πάντα.. Παίζει ρόλο και το μάθημα, ποιος το διδάσκει και πως το διδάσκει.
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Όχι πάντα.. Παίζει ρόλο και το μάθημα, ποιος το διδάσκει και πως το διδάσκει.
Δεν θα διαφωνήσω. Η καθηγήτρια που ανέφερα είναι πράγματι απαιτητική, διδάσκει μάθημα στο οποίο πρέπει να παρακολουθείς τις διαλέξεις και να μην χάνεις ούτε μία λέξη, γιατί δεν αναρτά σημειώσεις, ενώ το μάθημα είχε άπειρη θεωρία και να μάθεις να αναλύεις 200+ πίνακες της Αναγέννησης. Ωστόσο, τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο αρκεί να προσπαθήσει κανείς.
 

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Είναι ατυχία να δίνεις ένα μάθημα ν συναπτές φορές και να μην το περνάς; Οι εξετάσεις του πανεπιστημίου δεν είναι ζήτημα τύχης, είναι ζήτημα ποιοτικού διαβάσματος.

Δεν είναι απόλυτο. Στη σχολή μου, στη σύνθεση-εφαρμογές δημοσίου δικαίου έχουν κόψει άτομα που διάβαζαν σαν σκυλιά.
 

Στέφανος-Ιάσωνας

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος-Ιάσωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
ε ενταξει εμενα φταινε οι καθηγητες που κοβουνε δεν φταιω εγω...φιλοδοξω να τελειωσω σε 4 χρονια.αυτος που μπηκε με 4000 μορια δε θα τελειωσει ποτε ομως.αυτη ειναι η διαφορα
Εντάξει τώρα είμαι σίγουρος ότι είσαι τροολλ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παιδια και αυστηρός να είναι ο καθηγητής με αυτά που λεει ο λεγάμενος κοντεύει να κλείσει εικοσαετία στο πανεπιστήμιο!

Δεν βγάζει νόημα.

Καταρχάς, αν δεν του άρεζε η Ιατρική θα άλλαζε σχολή νωρίτερα ή θα το έπαιρνε απόφαση να την τελειώσει για να κάνει κάτι άλλο.

Μας δουλεύει τόσο καιρό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Θεοδώρα Αγγελάκη

Νεοφερμένος

Η Θεοδώρα Αγγελάκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Εντάξει τώρα είμαι σίγουρος ότι είσαι τροολλ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παιδια και αυστηρός να είναι ο καθηγητής με αυτά που λεει ο λεγάμενος κοντεύει να κλείσει εικοσαετία στο πανεπιστήμιο!

Δεν βγάζει νόημα.

Καταρχάς, αν δεν του άρεζε η Ιατρική θα άλλαζε σχολή νωρίτερα ή θα το έπαιρνε απόφαση να την τελειώσει για να κάνει κάτι άλλο.

Μας δουλεύει τόσο καιρό.

Βασικα εκτος κι'αν μπήκε αργότερα πχ με κατατακτήριες σε μεγαλύτερη ηλικία..
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Εντάξει τώρα είμαι σίγουρος ότι είσαι τροολλ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παιδια και αυστηρός να είναι ο καθηγητής με αυτά που λεει ο λεγάμενος κοντεύει να κλείσει εικοσαετία στο πανεπιστήμιο!

Δεν βγάζει νόημα.

Καταρχάς, αν δεν του άρεζε η Ιατρική θα άλλαζε σχολή νωρίτερα ή θα το έπαιρνε απόφαση να την τελειώσει για να κάνει κάτι άλλο.

Μας δουλεύει τόσο καιρό.
καλα φιλε μου εσυ εγκαλεις εμενα για τρολ??που μπηκες ιατρικη στο μεσοδιαστημα αλλαξες αποφαση και μαλιστα στο τριτο ετος,πηγες εξω να δεις αν σου αρεσει,ξαναεδωσες μετα πανελληνιες και τελικα πηγες ημμυ.δηλαδη ολο αυτο ειναι φυσιολογικο και εγω επειδη αργω δεν ειναι??νομιζω ξεφυγαμε απο το θεμα και δεν ειναι η ουσια να λεμε για εμας εδω αλλα για τον φιλο που λεει θα δωσει 3 φορες πανελληνιες.
 

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Εχεις κάποιες βδομαδες καιρό.

Γνωριζεις την ύλη ηδη πάνω κάτω.

Αντί να είσαι εδω, σκισου.

Όσο εισαι εδω (εκτός αν ζητας τεχνική βοήθεια), χάνεις μόρια.
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.
Το βλέπω και σε γνωστούς μου, πιτσιρικάδες, εδώ και χρόνια, αλλά και τώρα.
2ερη φορά πανελλήνιες, να έχουν κάποιους στόχους, αλλά να μην στρώνουν κώλο να διαβάσουν.
Σίγουρα όλοι μας διαχειριζόμαστε κάπως διαφορετικά τέτοιες αγχώδεις περιόδους, ο παρονομαστής όμως είναι ο ίδιος: διάβασμα, κατανόηση και σκληρή δουλειά.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Γεια σας
Δεν ξέρω που αλλού να γραψω
3η φορά πανελλήνιες κ δεν εχω διαβασει παλι.1 φορά 4000 κ τη 2η 8000 μορια.τους γονεις μου τους έχω χλωμωσει στο ψέμα κ νομίζουν οτι ο γιος τους εχει ξεσκιστει φετος στο διαβασμα κ θα παει να γραψει 20.Βρισκομαι σε απελπιστικη κατασταση. Δε μπορω να τους πω την αληθεια. Θέλω να σπουδάσω κ στο παρελθόν ήμουν χειροτερο ς κ από φυτο αλλα στη τελευταία τάξη παρατησα το διαβασμα,όλο το ανεβαλα. Όσο σκέφτομαι την αντιδραση του πατέρα μου οταν μαθει πως τον κοροιδεψα τρίτη φορα,μου ερχεται να τα τιναξω, δε ξέρω τι να κανω, θέλω να εξαφανιστω ντρεπομαι

Τουλάχιστον φίλε μου προσπάθησες τρείς φορές.Εγώ επειδή τότε εξεταζόμουν σε 10 μαθήματα δεν είχα το κουράγιο να ξαναπροσπαθήσω κακώς βέβαια.

Στις πανελλήνιες είχα βγάλει μεταξύ 11.000-12.000 μόρια.Ιστορία θα μπορούσα να πάω καλύτερα γιατί είναι καθαρά θεωρητική αλλά είδα και τους βαθμούς που είχα στο Γυμνάσιο το οποίο τελείωσα με 15 και σε ορισμένα μαθήματα είχα επίδοση χειρότερη από τις Πανελλήνιες !
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top