Ίος 2022

Pink Panther

Νεοφερμένος

Ο Pink Panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Θα είναι κανένας στην Ίο από 10- 17 Ιουλίου; Επίσης πείτε γνώμες και ο,τι άλλο ξέρετε
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,604 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,604 μηνύματα.
Σιγά το νησί η Ίος...
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ εντάξει γέλασα.

Πάνε απέναντι στην Πάρο να τα πληρώσεις διπλά και τριπλά και να τρως στη μάπα το Ελλαδιστάν.

Δεν είναι αποκλειστικά για πάρτι, αν γνωρίζεις το νησί κάνεις τις καλύτερες διακοπές. Βέβαια έχει ταυτιστεί με τη νεολαία...αλλά μπορείς να συνδυάσεις και χαλάρωση και πάρτι.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω πάει σε ελληνικό νησί που να μη μου αρέσει :) απλά το καθένα έχει το χαρακτήρα και τη μοναδικότητα του ....
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,006 μηνύματα.
προσωπικά και εγώ σκεφτόμουν για Ίο, επειδή είναι καθιερωμένος προορισμός για φοιτητές, αλλά κυρίως θα έλεγα οι περισσότεροι πηγαίνουν το καλοκαίρι μετά από Πανελλαδικές..θα ήθελα να ακούσω μια γνώμη από κάποιον που έχει επισκεφτεί την Ίο.. έχω ακούσει αξίζει ο Μυλοπότας
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ εντάξει γέλασα.

Πάνε απέναντι στην Πάρο να τα πληρώσεις διπλά και τριπλά και να τρως στη μάπα το Ελλαδιστάν.

Δεν είναι αποκλειστικά για πάρτι, αν γνωρίζεις το νησί κάνεις τις καλύτερες διακοπές. Βέβαια έχει ταυτιστεί με τη νεολαία...αλλά μπορείς να συνδυάσεις και χαλάρωση και πάρτι.
Δε ξέρω αν ακούστηκα κακιά,προφανώς δεν υποτιμώ κανένα νησί της Ελλάδος.Απλώς δυστυχώς επειδή το νησί αυτό ακούγεται μόνο για διακοπές φοιτητών κτλ,δεν έχει τύχει να ακούσω για διάφορα μέρη που μπορεί να έχει παρά μόνο για τα μπιτσόμπαρα.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,006 μηνύματα.
Από ότι μου είπαν εν τέλει ίσως και να είναι λίγο overrated προορισμός η Ίος..εσείς τι πιστεύετε όποιος έχει πάει
 
Top