Έχω τελειώσει παραϊατρική σχολή. Μεταπτυχιακό που θα μου ανοίξει πορτες στον τομέα της υγείας

evanl

Νεοφερμένος

Η evanl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Έχω τελειώσει παραιατρικη σχολή. Αυτό που ψάχνω είναι ένα μεταπτυχιακό το οποίο θα μου ανοίξει πορτες στον τομέα της υγείας. Πχ,. Δοιηκηση μονάδων υγείας, βιοπληροφορικη, βιοστατιστικη;Έχει κάποιος άποψη για τα παραπανω;
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Δυνατά και τα τρία για εξωτερικό.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν γίνεται να βγω εξω. Κάτι για Ελλάδα όχι;😂

Πριν αποκλείσεις το εξωτερικό ΓΙΑΤΙ δεν έρχεσαι σε επαφή με τις φοιτητικές κοινότητες Ευρωπαϊκών Πανεπιστημίων να σε βοηθήσουν με το κόστος σπουδών / διαμονής; Εκτός Ηνωμένου Βασιλείου και Ολλανδίας, δεν υπάρχουν δίδακτρα εκτός από κάποιο ποσό σαν συμμετοχή στο κόστος εγγραφής ανά εξάμηνο.
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.
Έχω τελειώσει παραιατρικη σχολή. Αυτό που ψάχνω είναι ένα μεταπτυχιακό το οποίο θα μου ανοίξει πορτες στον τομέα της υγείας. Πχ,. Δοιηκηση μονάδων υγείας, βιοπληροφορικη, βιοστατιστικη;Έχει κάποιος άποψη για τα παραπανω;
Βιοστατιστική και ψάχνεις πανεπιστημιακές κλινικές (Uni Spital).
 
Top