Έντομα

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Vampi, η διεύθυνση είναι αυτή που έχετε παραθέσει στην προηγούμενη σελίδα...δεν θα καθόμουνα να το ψάξω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Καλά, λογικό είναι πως αν κι αυτή διαλυθεί στα εξ ων συνετέθη, λογικό είναι να εξαφανιστεί.Τι είναι παζλ που φτιάχνεται μόνο υου από την αρχή?Όσοι μιλάνε για πυρινική καταστροφή και την επιβίωσω της κατσαρίδας, δε φαντάζομαι να εννοούν την πιθανότητα να βρεθεί μέσα στο ''μανιτάρι''...Πάντως καθαρές ή βρώμικες, μου προκαλούν αηδία..που πραγματικά είναι αδικαιολόγητη, τι να σου κάνει ένα τόσο δα πραματάκι...
Εννοω γενικα πως ολοι αυτοι η ιστορια ειναι μπουρδα, εχουνε μεγαλυτερες αντοχες, αλλα αυτο δεν σημαινει τιποτα in fact υπαρχουν εντομα που εχουν μεγαλυτερες αμυνες απο αυτες, αρα πως θα επιζησουν μονο αυτες? (μην απαντησεις)
-----------------------------------------
Κοίταξε να δεις. Δεν θα κάτσω να αποκρυπτογραφήσω τα posts σου 4 η ώρα το πρωί. Αν θες εξήγησε καλύτερα, αν όχι μην ξαναγράψεις.
Διαβασε το πρωτο σου ποστ, και το τριτο δικο μου. Αμα δεν μπορεις να βγαλεις ακρη χτυπα αλλη μια γυρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ναι. Δεν βγάζω άκρη. Αλλά σκασίλα μου. Βαρέθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Το ιδιο ισχυει και απο την δικη μου πλευρα, δεν συμφωνεις?

Διαβασε το πρωτο σου ποστ, και το τριτο δικο μου. Αμα δεν μπορεις να βγαλεις ακρη χτυπα αλλη μια γυρα.

Ναι. Δεν βγάζω άκρη. Αλλά σκασίλα μου. Βαρέθηκα.

Βγάζω εγώ. Βάζω στοίχημα ότι φοράς και περικεφαλαία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Βγάζω εγώ. Βάζω στοίχημα ότι φοράς και περικεφαλαία.
Μπραβο το βρικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikola Tesla

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Μισω κατα κυριο λογο ολλα τα εντομα αλλα δυστιχως ξερω οτι δεν μπορω να ζησω χωρις αυτα αρα πρεπει να τα ανεχομαι.Γ**ω την ισοροπια της φυσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top