Βουλή των Εφήβων 2012

Ioanna95

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ανδρούσα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μα ειναι δυσκολο να αναλυσεις τοσες προτασεις σε λιγες λεξεις.:)

281 με το ζορι! Αν τους αρεσει! :) Εχω ακουσει οτι κ 20 παραπανω να ειναι το παιρνουν! Μπερδεμα και αυτο με τις λεξεις! Αντε και ο,τι βρεξει ας κατεβασει!! :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Μπαα όχι και 301 ναι είναι ακυρώνεται η εργασία! Τέλος πάντων. Καλή επιτυχία στα παιδιά που θα γράψουν σήμερα και σ αυτά που έχουν ήδη γράψει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna95

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ανδρούσα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
299 λεξεις! Τα ειπαμε εξω απο τα δοντια! Αντε και καλη μας επιτυχια! :):):) Σε οσους δεν εχουν γραψει ακομη μην ανυσηχειτε δεν ειναι τιποτα!! ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΣΑΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
299 λεξεις! Τα ειπαμε εξω απο τα δοντια! Αντε και καλη μας επιτυχια! :):):) Σε οσους δεν εχουν γραψει ακομη μην ανυσηχειτε δεν ειναι τιποτα!! ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΣΑΣ!

Μια χαράαα! Έτσι πρέπειιι...Ισχύει παιδιά να κρατήσουμε τους κωδικούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna95

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ανδρούσα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Επεσε πολυ γελιο οταν γραφαμε γιατι ολοι βγαζαμε τα παραπονα μας ανοιχτα και λεγαμε τις σκεψεις μας! Η καθηγητρια μας ειχε ενθουσιαστει γιατι γενικά ειμαστε παρα πολυ αδυναμο τμημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Επεσε πολυ γελιο οταν γραφαμε γιατι ολοι βγαζαμε τα παραπονα μας ανοιχτα και λεγαμε τις σκεψεις μας! Η καθηγητρια μας ειχε ενθουσιαστει γιατι γενικά ειμαστε παρα πολυ αδυναμο τμημα!

Χαχαχα...και μας το ίδιο.Βλέπαμε τι έγραφε ο καθένας,λέγαμε τη γνώμη μας,συμβουλευόμασταν ο ένας τον άλλο...γενικότερα είχε πολύ πλάκα.Και η καθηγήτρια Δικαίου που ήταν υπεύθυνη μας μοίρασε φερέ σοσέ στο τέλος :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna95

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ανδρούσα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Χαχαχαχα!!! :-D Διαβασε τα περσινα αποτελεσματα της Μεσσηνιας! 99 συμμετεχοντες, 85 ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ, 4 βουλευτες κ 4 αναπληρωματικοι! Τι να πω;;; Εσενα πως σου φανηκε η εμπειρια;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Χαχαχαχα!!! :-D Διαβασε τα περσινα αποτελεσματα της Μεσσηνιας! 99 συμμετεχοντες, 85 ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ, 4 βουλευτες κ 4 αναπληρωματικοι! Τι να πω;;; Εσενα πως σου φανηκε η εμπειρια;;

Βασικά φέτος το σχολείο μου ήταν το σχολείο με τις λιγότερες συμμετοχές (στη Λαμία)..7 άτομα μόνο ήμασταν...:redface:
Τα άλλα λύκεια του νομού είχαν 15-20 άτομα το καθένα...μ'αρεσε πάρα πολύ και θα μ'αρέσει ακόμη περισσότερο αν κληρωθώ(ας κάνω όνειρα :P) ..επαφή με καινούργιους ανθρώπους,καινούργιο περιβάλλον,να πω τις απόψεις μου πάνω στο θέμα μου...από μας μόνο 4 άτομα θα πάνε..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna95

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ανδρούσα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Βασικά φέτος το σχολείο μου ήταν το σχολείο με τις λιγότερες συμμετοχές (στη Λαμία)..7 άτομα μόνο ήμασταν...:redface:
Τα άλλα λύκεια του νομού είχαν 15-20 άτομα το καθένα...μ'αρεσε πάρα πολύ και θα μ'αρέσει ακόμη περισσότερο αν κληρωθώ(ας κάνω όνειρα :P) ..επαφή με καινούργιους ανθρώπους,καινούργιο περιβάλλον,να πω τις απόψεις μου πάνω στο θέμα μου...από μας μόνο 4 άτομα θα πάνε..:worry:

Αχ και εγω θέλω πολυ να παω:redface::redface::redface::confused:!!! Θα ειναι τελεια! Περσι ειχε παει μια κοπελα που γνωριζω και τους τα εχωσε. Ουτε στην τηλεοραση δεν τολμησαν να την προβαλλουν!:P Παντως αναρωτιεμαι πως να γινεται η κληρωση.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Αχ και εγω θέλω πολυ να παω:redface::redface::redface::confused:!!! Θα ειναι τελεια! Περσι ειχε παει μια κοπελα που γνωριζω και τους τα εχωσε. Ουτε στην τηλεοραση δεν τολμησαν να την προβαλλουν!:P Παντως αναρωτιεμαι πως να γινεται η κληρωση.:hmm:

Εγώ πιστεύω ότι εκεί που κοιτάνε αν η εργασία είναι μέσα στα όρια των λέξεων κοιτάνε και το θέμα.Γιατί μερικά πράγματα όσο να ναι δεν τους συμφέρει να ακουστούν μέσα στη Βουλή.πχ Βουλευτική ασυλία ..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna95

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ανδρούσα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ναι αλλα για παραδειγμα εχουν περασει 85 και πρεπει να παρουν 4 αρα γινεται κληρωση. Με τι κριτηρια; Και τις λεξεις τις μετρα ο υπολογιστης οταν γραφεις. Αν εισαι πανω απο το οριο το συστημα σε πετα εξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily_

Νεοφερμένος

Η emily_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Έγραψα και έγω σήμερα την έκθεση στο σχολείο μου με θέμα Βία και Εγκληματικότητα.Όσο για τις λέξεις υπάρχει μετρητής την ώρα που γράφεις οπότε το ηλεκτρονικό σύστημα δεν αποδέχεται έκθεση με πάνω από 300 λέξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Ναι αλλα για παραδειγμα εχουν περασει 85 και πρεπει να παρουν 4 αρα γινεται κληρωση. Με τι κριτηρια; Και τις λεξεις τις μετρα ο υπολογιστης οταν γραφεις. Αν εισαι πανω απο το οριο το συστημα σε πετα εξω!

Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο ιδιαίτερο κριτήριο για την κλήρωση...:worry: απλά έχουν τα ονόματα και διαλέγουν στην τύχη 4...τι να πω δεν ξέρω...:confused:

@emily_ σωστά υπάρχει μετρητής...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily_

Νεοφερμένος

Η emily_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Βασικά απ' όσα έχω ακούσει ρίχνουν μια ματιά στις εκθέσεις για να δουν ποιες στέκουν και ποιες ειναι τελείως άκυρες και μετά μπαίνουν σε κλήρωση.Αυτό σημαίνει ότι και τέλεια να είναι η έκθεση δεν παίζει να περάσει κατ' ευθείαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna95

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ανδρούσα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
:P
Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο ιδιαίτερο κριτήριο για την κλήρωση...:worry: απλά έχουν τα ονόματα και διαλέγουν στην τύχη 4...τι να πω δεν ξέρω...:confused:

@emily_ σωστά υπάρχει μετρητής...;)

Ναι αλλα αυτο ειναι αδικο για αυτους που εγραψαν αριστα ( και πιστεψτε με δν ειμαι απο αυτους! )!;):P
Ειναι ωραια εμπειρια ομως!!!
@emily_ ναι υπαρχει απο κατω ενα κουτακι που εχει τον αριθμο των λεξεων που γραφεις! Εγω εγραψα 299 και ενας απο τους συμμαθητες μου ακριβως 300! :D:P:D:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
:P

Ναι αλλα αυτο ειναι αδικο για αυτους που εγραψαν αριστα ( και πιστεψτε με δν ειμαι απο αυτους! )!;):P
Ειναι ωραια εμπειρια ομως!!!
@emily_ ναι υπαρχει απο κατω ενα κουτακι που εχει τον αριθμο των λεξεων που γραφεις! Εγω εγραψα 299 και ενας απο τους συμμαθητες μου ακριβως 300! :D:P:D:P:D

Βασικά πριν μερικά χρόνια μου έλεγε μία συμμαθήτρια μου,που είχε δώσει η αδερφή της,ότι τότε δεν υπήρχε μεγάλη συμμετοχή και έτσι γινόταν κανονικά αξιολόγηση των εργασιών και πήγαιναν οι καλύτερες.Τώρα επειδή υπάρχει μεγάλη συμμετοχή γίνεται κλήρωση.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily_

Νεοφερμένος

Η emily_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Σαφώς και είναι άδικο αλλά τουλάχιστον έτσι μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι τα αποτελέσματα θα είναι αδιάβλητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna95

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ανδρούσα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Βασικά πριν μερικά χρόνια μου έλεγε μία συμμαθήτρια μου,που είχε δώσει η αδερφή της,ότι τότε δεν υπήρχε μεγάλη συμμετοχή και έτσι γινόταν κανονικά αξιολόγηση των εργασιών και πήγαιναν οι καλύτερες.Τώρα επειδή υπάρχει μεγάλη συμμετοχή γίνεται κλήρωση.:)

Αν δεις τα στοιχεια της χρονιας 2010 με της 2011 θα δεις οτι η συμμετοχη μειωυηκε στο 28%! Λενε οτι φετος θα ειναι ακομα λιγοτεροι γιατι πλέον οι νεοι δεν ενδιαφερονται για τα κοινα ή εχουν απογοητευθει!:hmm::hmm::hmm: Δν ξερω αν αυτο ειναι καλο ή κακο!:confused::bounce::bounce::bounce:

Ναι γιατι εχουν μονο κωδικους και οχι ονοματα! Αρα θες πολυ χοντρο μεσο για να κλεψεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Έγραψα σήμερα και εγώ με θέμα "Εκπαίδευση ελληνοπαίδων εξωτερικού". Κατά τη γνώμη μου ένα πολύ ενδιαφέρον θέμα, το οποίο ανέπτυξα με 300 ακριβώς λέξεις, η αλήθεια όμως είναι ότι θα ήθελα πολλές λέξεις ακόμα. Οι συμμετοχές από το μικρό μου λύκειο ήταν 13 και ο νομός εκλέγει 2 :whistle:

Και καλή μας επιτυχία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna95

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ανδρούσα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Έγραψα σήμερα και εγώ με θέμα "Εκπαίδευση ελληνοπαίδων εξωτερικού". Κατά τη γνώμη μου ένα πολύ ενδιαφέρον θέμα, το οποίο ανέπτυξα με 300 ακριβώς λέξεις, η αλήθεια όμως είναι ότι θα ήθελα πολλές λέξεις ακόμα. Οι συμμετοχές από το μικρό μου λύκειο ήταν 13 και ο νομός εκλέγει 2 :whistle:

Και καλή μας επιτυχία :D
Καλη σου επιτυχια!! :D Σου ευχομαι να εχεις περασει! Ωραιο θεμα διαλεξες!!!:clapup::clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top