Μου αρέσει ένα αγόρι, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Εδώ και κάτι μήνες μου αρέσει ένα αγόρι. Πάμε στο ίδιο σχολείο, στην ίδια τάξη, αλλά σε διαφορετικά τμήματα. Το θέμα είναι πως εμένα μου αρέσει πάρα πολύ, τον σκέφτομαι συνεχώς, έχω πρίξει τις φίλες μου με το να πηγαίνουμε πιο κοντά του....Ξέρω το όνομά του, αλλά σχεδόν τίποτα άλλο για αυτόν και γενικά δεν μιλάμε. Νιώθω πως με γουστάρει και θα σας πω μερικά πράγματα που έχουν γίνει για να καταλάβετε. Καταρχάς στα διαλείμματα κοιταζόμαστε συνεχώς, αν και βέβαια όταν ερχόμαστε αρκετά κοντά εγώ κοιτάω αλλού(δεν ξέρω γιατί το κάνω αυτό). Στην προσευχή προσπαθεί πάντα να σταθεί κοντά μου, δηλαδή εάν αυτός είναι πολύ μπροστά, γυρίζει πίσω, με βλέπει που είμαι πολύ πίσω και έρχεται ακριβώς μπροστά μου(ή πίσω μου) και όταν είναι μπροστά μου, γυρίζει το κεφάλι του όσο πιο πολύ μπορεί και με κοιτάει...
Επίσης έχω παρατηρήσει πως οι κολλητοί του με κοιτούν με έναν τρόπο που φαίνεται σαν να τους έχει πει ότι του αρέσω και αυτό φαίνεται και από τα παρακάτω συμβάν:
Μια μέρα που ήμουν με την παρέα μου, έτσι στα καλά καθούμενα, έρχεται κοντά μου με έναν φίλο του, και επειδή γέλασα, μου κάνει " δε γελάμε" και αμέσως φεύγουν...
Μία άλλη μέρα, πριν την προσευχή, όταν έμπαινε, για πρώτη φορά, αντί να πάει μέσα να αφήσει την τσάντα του, στάθηκε στην είσοδο λίγο πιο δίπλα από εμένα σαν να σκεφτόταν κάτι και μετά από λίγο, όταν ήρθαν οι φίλοι του, κάτι συζητούσαν χαμηλόφωνα και εγώ κατάφερα να ακούσω να του λέει ένας φίλος του "να της το πω όταν τη δώ?".
Επιπλέον, μία μέρα, που το τμήμα μου είχε οργανώσει κοπάνα, ενώ έφευγα, με πλησιάζει αυτός ( λίγο πιο πίσω ήταν ένας φίλος του) και με ρωτάει εάν σχολάω κανονικά ή κάνω κοπάνα ( λες και δεν το'ξερε).
Επιπρόσθετα, όταν είναι να σχολάσουμε, όταν βγαίνει αυτός πρώτος, περιμένει μέχρι να με δει, και έτσι να έρθουμε πιο κοντά και μετά φεύγει (ακριβώς μετά από μένα).
Ας μην ξεχάσω να πω πως όσες φορές το τμήμα του έφευγε π.χ. 6ωρο και το δικό μου είχε γυμναστική, αυτός καθόταν με δυο φίλους του και με κοιτούσε συνεχώς που έπαιζα...
Τέλως πάντων, να μην τα πολυλογώ, νιώθω φοβερά πως με γουστάρει...δεν ξέρω τι γνώμη έχετε εσείς, αλλά εγώ έτσι νιώθω...
Το αρνητικό είναι πως ένας από τους φίλους του είναι ένα παλιόπαιδο που το ξέρω πολλά χρόνια και έτσι και το μάθαινε ότι του αρέσω, θα έκανε τα πάντα για να με γελοιοποιήσει σε αυτόν και γενικά να με κοροιδέψει και να πει τα χειρότερα λόγια για μένα....
Εσείς πιστεύετε ότι του αρέσω?Τι πρέπει να κάνω? Πρέπει οπωσδήποτε να μου απαντήσετε!!!

(σορυ για το τεράστιο κείμενο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
πεσ του σε γουσταρω ψηνεσαι?:P lol εγω σχεδον παντα ετσι εκανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μπορείς να προσπαθήσεις να γνωριστείτε σιγά σιγά και να του πεις ότι σου αρέσει, αφού και αυτός όπως λες δίνει θετικά μηνύματα. Απλό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Εγω λέω να βρεις τρόπους να έρθεις πιο κοντα του για να γνωριστειτε καλύτερα και τότε θα μπορεσεις σιγουρα να καταλάβεις τι παιζει.εγω δηλαδη στην θέση σου αυτο θα έκανα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Κοίτα δνε θα έλεγα με σιγουριά ότι σε γουστάρει γιατί πέρασα κάτι παρόμοιο και τελικα δνε έγινε τίποτα. ενώ έδειχνε πολύ έντονα ενδιαφέρον. Πάντως κάνε μια αρχή αν του μιλήσεις. αν θέλει θα τ συνεχίσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
πεσ του σε γουσταρω ψηνεσαι?:P lol εγω σχεδον παντα ετσι εκανα

Και το ποσοστό επιτυχιών; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Bασικά, πριν από λίγες ημέρες, δύο φίλες μου πήγαν - χωρίς να μου το πούν- σε ένα διάλλειμα, τον βρήκαν κ του έδωσαν τον αριθμό μου, λέγοντάς του πως μία κοπέλα τον γουστάρει, εάν ενδιαφέρεται κ αυτός να πάρει τηλέφωνο. ( Καλά όταν το έμαθα ότι το έκαναν έγινα τρομερά έξαλλη) Αυτός χαμογέλασε, το πήρε, πήγε σε κάτι φίλους του κ μετά από λίγο βρήκε το χαρτάκι μία φίλη μου πεσμένο στο προαύλιο!!! Και ας μην έφτανε αυτό, αυτός συνεχίζει να με κοιτάει πολύ έντονα, στην προσευχή κάθεται πολύ κοντά μου κ.λ.π. Γενικά δεν μπορώ να τον καταλάβω!! Τι θέλει να μου δείξει?? Έχω μπερδευτεί τελείως!!!

Επίσης, για το άλλο θέμα που λέτε, δηλαδή να γνωριστούμε σιγά σιγά κλπ. Μα πώς??? Πώς να τον πλησιάσω? Δεν είμαστε φίλοι, δεν έχουμε κοινούς φίλους, δεν μιλάμε, πάμε σε διαφορετικά τμηματα... Πώς? Δεν μπορω να σκεφτώ τι να του έλεγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sokolatina_kat

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Bασικά, πριν από λίγες ημέρες, δύο φίλες μου πήγαν - χωρίς να μου το πούν- σε ένα διάλλειμα, τον βρήκαν κ του έδωσαν τον αριθμό μου, λέγοντάς του πως μία κοπέλα τον γουστάρει, εάν ενδιαφέρεται κ αυτός να πάρει τηλέφωνο. ( Καλά όταν το έμαθα ότι το έκαναν έγινα τρομερά έξαλλη) Αυτός χαμογέλασε, το πήρε, πήγε σε κάτι φίλους του κ μετά από λίγο βρήκε το χαρτάκι μία φίλη μου πεσμένο στο προαύλιο!!! Και ας μην έφτανε αυτό, αυτός συνεχίζει να με κοιτάει πολύ έντονα, στην προσευχή κάθεται πολύ κοντά μου κ.λ.π. Γενικά δεν μπορώ να τον καταλάβω!! Τι θέλει να μου δείξει?? Έχω μπερδευτεί τελείως!!!

Μην αφήνεις τις φίλες σου να παίρνουν πρωτοβουλίες..και μην τις εμπιστεύεσαι απόλυτα...μπορεί κάποια από της φίλες σου να μην θέλει το καλό σου ή ακόμα να γουστάρει το ίδιο αγόρι και να μην στο έχει πει!:mad: (έχουν συμβεί και σε εμένα παρόμοια σκηνικά...:mad: καθόλου ευχάριστο...:/: )

Επίσης, για το άλλο θέμα που λέτε, δηλαδή να γνωριστούμε σιγά σιγά κλπ. Μα πώς??? Πώς να τον πλησιάσω? Δεν είμαστε φίλοι, δεν έχουμε κοινούς φίλους, δεν μιλάμε, πάμε σε διαφορετικά τμηματα... Πώς? Δεν μπορω να σκεφτώ τι να του έλεγα...

Πολύ απλά βρες μια αφορμή! Ακόμη και ένα "Γειά" ενώ περνάς από μπροστά του!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Kαλά τα λες! Να τα ακούσουν κάποιες. ;)

[ ...
Μην αφήνεις τις φίλες σου να παίρνουν πρωτοβουλίες..και μην τις εμπιστεύεσαι απόλυτα...μπορεί κάποια από της φίλες σου να μην θέλει το καλό σου ή ακόμα να γουστάρει το ίδιο αγόρι και να μην στο έχει πει!:mad: (έχουν συμβεί και σε εμένα παρόμοια σκηνικά...:mad: καθόλου ευχάριστο...:/: )Πολύ απλά βρες μια αφορμή! Ακόμη και ένα "Γειά" ενώ περνάς από μπροστά του!;)
... ]

Μαρίνα μην είσαι τόσο μαζεμένη. Όχι άλλη τυπικότητα. Να μάθεις να εκδηλώνεις τα αισθήματά σου αλλιώς ο άλλος πώς θα μαντέψει τι θέλεις ακριβώς; Να μυρίσει τα νύχια του; Και αυτό που λέει η sokolatina, μην εμπιστεύεσαι τόσο πολύ τι λένε οι φίλες σου. Στην ηλικία σας, η λέξη φιλία λέγεται για πλάκα και ελάχιστοι την εννοούν. Επίσης, να ξέρεις ότι οι κοπέλες ζηλεύει η μια την άλλη ας μην το δείχνουν. Δεν ξέρεις ποτέ τι αισθάνονται μέσα τους για σένα ή για το αν θέλουν οι ίδιες το αγόρι που θέλεις κλπ. Γενικά ο κόσμος μας δεν είναι τόσο αγγελικά πλασμένος. Ούτε καχύποπτοι να είμαστε αλλά ούτε και ανοιχτό βιβλίο. Μια μέση οδός. Κάποια πράγματα τα κρατάμε για μας και παίρνουμε αποφάσεις μόνοι μας λαμβάνοντας και τις ευθύνες των επιλογών μας.

Με ένα απλό "γεια σου" ή με μια άκυρη ερώτηση μπορείς να ξεκινήσεις κουβέντα. Δεν χρειάζεται να τους ξέρουμε όλους για να γίνουμε φίλοι μαζί τους ή οτιδήποτε άλλο. Πάντα υπάρχει μια αρχή. Ένα σημείο Α. Όλοι οι άνθρωποι έχουν ανάγκη την κοινωνικοποίηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Δεν ξέρω πώς θα φανεί αλλά αν πραγματικά του αρέσεις θα κάνει αυτός από μόνος του κάτι παραπάνω ώστε να έρθετε πιο κοντά!!
Αυτά τα "με κοιτάει" και "φαίνεται να προσπαθεί να με πλησιάσει" και λοιπές βλακειούλες δεν είναι ΤΙΠΟΤΑ!!!
Εσύ να είσαι φιλική όταν πάει να σου μιλήσει -αλλά όχι να δείχνεις και ότι "αααααχ μου μίλησε"- και ότι είναι θα φανεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Mα αφού ήδη με έχει πλησιάσει, απλά εγώ από την τρομερή αμηχανία μου, δεν του έδωσα σχεδόν καθόλου σημασία...
Θα ήταν βλακεία εάν, μετά από όλα αυτά, του έλεγα (στο ξεκάρφωτο) ένα "καλημέρα", εάν τον συναντούσα στο δρόμο ?
Θα ήταν βλακεία εάν έλεγα από το internet σε ένα φίλο του, ας πούμε "πού τριγυρίζατε σήμερα με τον τάδε" ή θα με παρεξηγούσε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Να του πεις μακρυά από το ίντερνετ και άλλες μαλακίες, ένα καλημέρα ή ένα γεια. Άλλη ομορφιά θα έχει μια διαπροσωπική επικοινωνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Όπως είπε και ο nPb, άσε τις συζητήσεις από το ίντερνετ και προσπάθησε να τον πλησιάσεις από κοντά. Βρείτε το θάρρος και δείξτε τι νιώθετε και τι θέλετε. Μην κρύβεστε πίσω από μια οθόνη ρε παιδιά. Επίσης, μην μπλεχτείς με φίλους του κλπ, ότι είναι να πεις, να το πεις με τον ίδιο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

equalizer

Νεοφερμένος

Ο equalizer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Γνωμη μου ειναι απλα να πας να του μιλησεις. Προσωπικα και οχι μεσω ιντερνετ. Αν του μιλησεις εσυ θα τον κανεις να νιωσει ανετα και να σου ανοιχτει. Αν οντως σε γουσταρει και δεν σου εχει πει τιποτα αυτο σημαινει οτι ειναι ντροπαλος,(το ξερω απο προσωπικη εμπειρια) μην ανησυχεις δεν θα σε φαει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Μα δεν είναι αρνητικό το ότι σε εκείνο το περιστατικό με το σημείωμα, το πέταξε? Δεν σημαίνει πως δεν ενδιαφέρεται?
Και πάλι, δεν μπορώ να σκεφτώ ούτε μια άκυρη φράση για να τον πλησιάσω...μου είναι πολύ δύσκολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μα δεν είναι αρνητικό το ότι σε εκείνο το περιστατικό με το σημείωμα, το πέταξε? Δεν σημαίνει πως δεν ενδιαφέρεται?
Και πάλι, δεν μπορώ να σκεφτώ ούτε μια άκυρη φράση για να τον πλησιάσω...μου είναι πολύ δύσκολο...

Μπορεί να μην το ξερε ότι του πεσε! Κοίτα το αγοράκι καταλαβαίνω ότι ψήνεται και αναμένει λίγη ανταπόκριση.
Κανόνας Νο 1
Μην εμπιστεύεσαι άλλους και πόσον μάλλον μην αφήνεις φίλους να παίρνουν πρωτοβουλίες. Είμαστε πολλές καμμένες εδώ όπως βλέπεις από φίλες φίδια.

Αν είσαι ντροπαλή, απλώς ανταποκρίσου όταν σε κοιτάει. Χαιρέτα τον όταν σε κοιτάει. Αφού λες όταν σχολάτε έρχεται κοντά σου, επιδίωξε και εσύ να πάτε μαζί περπατώντας μετά το σχολείο στο σπίτι. Ο έρωτας είναι ωραίο πράγμα :redface: (ναι είμαι πυροβολημένη)
Και για να είμαι πιο πρακτική! Στα διαλείμματα εσείς εκεί δεν παίζετε βόλευ ή μπάσκετ ή κάτι ξέρω γω; Αυτό είναι αγοροπαγίδα :P
Φέρτε μια μπάλα στο σχολείο, ψήστε να κάνετε δύο ομαδούλες, κάλεσέ τον και αυτόν... ε δε θέλει πολύ για να δέσει το σιρόπι!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Και γιατί να κάνει αυτή το πρώτο βήμα;
Αυτός να έρθει και να κάνει κάτι παραπάνω. Δε το κατάλαβα!!
Απλώς αυτή να είναι φιλική και δεκτική, να μη φαίνεται σνομπ δηλαδή και όλα μια χαρά.
Αν πραγματικά του αρέσει και δεν το κάνει για την πλάκα του θα κάνει αυτός κάτι παραπάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Μπορεί να μην το ξερε ότι του πεσε! Κοίτα το αγοράκι καταλαβαίνω ότι ψήνεται και αναμένει λίγη ανταπόκριση.
Κανόνας Νο 1
Μην εμπιστεύεσαι άλλους και πόσον μάλλον μην αφήνεις φίλους να παίρνουν πρωτοβουλίες. Είμαστε πολλές καμμένες εδώ όπως βλέπεις από φίλες φίδια.

Αν είσαι ντροπαλή, απλώς ανταποκρίσου όταν σε κοιτάει. Χαιρέτα τον όταν σε κοιτάει. Αφού λες όταν σχολάτε έρχεται κοντά σου, επιδίωξε και εσύ να πάτε μαζί περπατώντας μετά το σχολείο στο σπίτι. Ο έρωτας είναι ωραίο πράγμα :redface: (ναι είμαι πυροβολημένη)
Και για να είμαι πιο πρακτική! Στα διαλείμματα εσείς εκεί δεν παίζετε βόλευ ή μπάσκετ ή κάτι ξέρω γω; Αυτό είναι αγοροπαγίδα :P
Φέρτε μια μπάλα στο σχολείο, ψήστε να κάνετε δύο ομαδούλες, κάλεσέ τον και αυτόν... ε δε θέλει πολύ για να δέσει το σιρόπι!!:clapup:

Τ'ότι σε κοιτάζει-και ενώ το ενδιαφέρον σου έχει γίνει έκδηλο-δε κάνει τη παραμικρή κίνηση,είναι πολύ πιθανό να σημαίνει ότι απλά δε του αρέσεις τόσο πολύ.Δεν ειναι ότι το παιδί δεν έχει τ'αρχίδια να'ρθεί να σε φλερτάρει,δεν είναι ότι δε θα σε ματσακόνιαζε ευχαρίστως,είναι ότι δε σε θέλει για σχέση..
Τώρα αν όλα αυτά δε σε χαλάνε,μια χαρά,θα περάσετε φίνα:D


Μη στέλνεις τη φίλη σου στο στόμα του λύκου,αγαπητή Τσουφού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Τ'ότι σε κοιτάζει-και ενώ το ενδιαφέρον σου έχει γίνει έκδηλο-δε κάνει τη παραμικρή κίνηση,είναι πολύ πιθανό να σημαίνει ότι απλά δε του αρέσεις τόσο πολύ.Δεν ειναι ότι το παιδί δεν έχει τ'αρχίδια να'ρθεί να σε φλερτάρει,δεν είναι ότι δε θα σε ματσακόνιαζε ευχαρίστως,είναι ότι δε σε θέλει για σχέση..
Τώρα αν όλα αυτά δε σε χαλάνε,μια χαρά,θα περάσετε φίνα:D


Μη στέλνεις τη φίλη σου στο στόμα του λύκου,αγαπητή Τσουφού.
Έλλλλαααα!!! Επιτέλους!!
Είπα κι εγώ με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα θα άρχιζα σε λίγο να αναθεωρώ σε όλα!!
Σε λίγο θα νόμιζα ότι ζω σε άλλο πλανήτη!!
Μια χαρά τα λες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
ειναι ξεκαθαρο.. οπως ειπαν οι προηγουμενοι καποια απτις φιλες σου τον θελει. Ετσι σου ειπε 'και καλα' οτι του εδωσε ενα χαρτακι με το τηλ. σου. Στην πραγματικοτητα δεν εδωσε κανενα χαρτακι στο αγορι που θες, απλα πεταξε το χαρτακι ωστε να το δεις και να νομιζεις οτι το πεταξε αυτος και δεν ενδιαφερεται για σενα, ωστε να παψεις να ενδιαφερεσε γιαυτον και να τον εχει εκεινη :P :P

οχι μην το παρεις και τοσο στα σοβαρα.. πολυ sick σεναριο XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top