[Εκτιμήσεις] Βάσεις 10% 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

trelomaniakos

Νεοφερμένος

Ο trelomaniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ρε παιδια μια βοηθεια αξιζει να κανω 10% φετος?εγραψα περσι 15000 μορια και εκανα αιτηση να ξαναδωσω φετος,διαβαζω εδω και 2 μηνες για τις πανελλαδικες,αλλα δεν ειμαι σιγουρος οτι θα γραψω παραπανω φετος..αξιζει η να συνεχισω το διαβασμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
ρε παιδια μια βοηθεια αξιζει να κανω 10% φετος?εγραψα περσι 15000 μορια και εκανα αιτηση να ξαναδωσω φετος,διαβαζω εδω και 2 μηνες για τις πανελλαδικες,αλλα δεν ειμαι σιγουρος οτι θα γραψω παραπανω φετος..αξιζει η να συνεχισω το διαβασμα?

εσυ ξερεις τι θα κανεις. αμα διαβασες ηδη ξαναδωσε σιγα τι θα χασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomaniakos

Νεοφερμένος

Ο trelomaniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
με αυτα που ακουγονται οτι και φετος θα χαντακωσουν ξανα φοβαμαι και οτι δεν θα εισαχθω..παντως μαλακια που το εφαρμοσανε τοσο αργα -.- αλλα σε περιπτωση που δωσω το 10% υπαρχει περιπτωση να μπω στο τει αθηνας ή θα ειναι υψηλες οι βασεις ακομα και εκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gwgoula24

Νεοφερμένος

Η Gwgoula24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Με 18.900 πιάνω κάποια από τις ιατρικές; Το 2010 έγραψα και πέρσυ έμεινα εκτός αλλά τώρα είμαι 600 μόρια πάνω από Αλεξνδρούπολη! Τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Makakaros

Νεοφερμένος

Ο Makakaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγώ δηλαδή που έβγαλα πέρσι 700 μόρια πάνω από τη βάση του μαθηματικού ΑΠΘ να κάνω δήλωση με 10% ή να ξαναδώσω πανελλήνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomaniakos

Νεοφερμένος

Ο trelomaniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
παιδια μπορω να περασω ιατρικα εργαστηρια ή ραδιολογιας τει αθηνας με το 10%?εχω βγαλει 15000 μορια..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
@ trelomaniakos

καλυτερα να πατασ στα σιγουρα...γτ αμα γινει στραβη θα χτυπασ το κεφαλι σου στον τοιχο...ενω αμ διαβασεισ κατι θα γραψεισ...στη θεση σου δε θα περνα τετοιο ρισκο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εκλεκτος

Νεοφερμένος

Ο Εκλεκτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σας σκεφτομαι να δωσω με το 10% φετος . Εχω βγαλει 15803 συγκεκριμμενα . Πιστευεται οτι μπορω να πιασω σχολη μηχανολογων μηχανικων (εκτοσ απο κοζανη) φετοσ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomaniakos

Νεοφερμένος

Ο trelomaniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Γεια σας σκεφτομαι να δωσω με το 10% φετος . Εχω βγαλει 15803 συγκεκριμμενα . Πιστευεται οτι μπορω να πιασω σχολη μηχανολογων μηχανικων (εκτοσ απο κοζανη) φετοσ;

καλυτερα να μειωσεις τα στανταρ σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εκλεκτος

Νεοφερμένος

Ο Εκλεκτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
δηλαδη θεωρεισ οτι ειναι αδυνατο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomaniakos

Νεοφερμένος

Ο trelomaniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
δηλαδη θεωρεισ οτι ειναι αδυνατο ;
η χαμηλοτερη βαση εκτος της ξανθης ειναι των μηχανολογων στην θεσσαλια που ειναι κοντα στα 17000..ειναι αδυνατο να πεσει τοσο πολυ μια σχολη και εκτος απο αυτο εχεις και τον ανταγωνισμο αλλων που επιθυμουν να παρουν και αυτοι μια θεση που δεν ειναι και λιγοι..γενικα αμα ειχες 18000+ θα ειχε πιθανοτητες να επιανες βολο αλλα τωρα δυσκολα..αμα ειναι ψαξε για κατι συναφες 'η ξαναδωσε αμα εχεις ηδη αρχισει διαβασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kf77

Νεοφερμένος

Ο kf77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Με 17446 μορια υπαρχει καμια πιθανοτητα για ηλεκτρολογους η πολιτικους μηχανικους πατρας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris220619

Νεοφερμένος

Ο Chris220619 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παίδες εγώ έχω 15500 και αν και ετοιμαζόμουν να ξαναδώσω σκέφτομαι για το 10 % για ΣΜΥ όπλα. Υπάρχουν πιθανότητες λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Φράουλα92

Νεοφερμένος

Η Φράουλα92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εχω 18253 μορια και θελω Οδοντιατρικη ή Ιατρικη....Ξερω οτι ειναι λιγα αλλα η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια..!! Εσεις ποσα μορια εχετε κ τι σχολη θελετε να μπειτε???? Ειλικρινα δε ξερω τι θα γινει φετος με τισ βασεισ του 10% ....οσοι εχουν υψηλο βαθμο απο το '10 εχουν το αβανταζ... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris220619

Νεοφερμένος

Ο Chris220619 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Και εγώ τ ατομα τ 10' ειναι που φοβαμαι περισσοτερο ειναι η αληθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φράουλα92

Νεοφερμένος

Η Φράουλα92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Οπως ειπα η ελπιδα πεθαινει τελευταια ομως!!! :) Το κακο ειναι οτι 10% κανουν καποιοι κ για πλακα και τρωνε θεσεις που αλλοι τις θελουν πραγματικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris220619

Νεοφερμένος

Ο Chris220619 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δεν το φοβάμαι τόσο αυτο γιατι ενδιαφερομαι για στρατιωτικες σχολες ε και δεν θα παει κανενας να δωσει αθληματα για πλάκα αλλα οπως και να τ κανουμε η ζητηση τους εχει ανεβει κατακορυφα! Μαλλον θα πρεπει τελικα να ξαναδωσω κ 3η χρονια...300 μορια πανω δεν ειναι κ πολλα για να ειμαι σιγουρος...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φράουλα92

Νεοφερμένος

Η Φράουλα92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εισαι 300 μορια πανω απο τη βαση του 10%?? μια χαρα εισαι τοτε!! υπαρχουν ελπιδες! και γω το σκεφτομαι να δωσω 3η φορα αν δε μπω τωρα με το 10% οδοντιατρικη ή ιατρικη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εισαι 300 μορια πανω απο τη βαση του 10%?? μια χαρα εισαι τοτε!! υπαρχουν ελπιδες! και γω το σκεφτομαι να δωσω 3η φορα αν δε μπω τωρα με το 10% οδοντιατρικη ή ιατρικη....

Περσυ ειμουν 6500 μορια πανω απο μια σχολη, οταν βγηκαν οι βασεις βρεθηκα εκτος για 300 μορια...
Το 10% ειναι ζαρια, ποτε δεν ξερεις τι θα φερει! Δεν βασιζετε σε κατι στταθερο για να μπορεις να υπολογισεις περιπου ποσο θα παιε, ειναι απλα η ζητηση απο ενα μικρο αριθμο μαθητων... Τρεχα γυρευε ποιοι θα δηλωσουν τι, ποιοι θελουν και πανε και ποιοι το κανουν χωρις ουσιαστικο ρολο κλπ, κλπ.
Αν θελετε παργματικα να περασετε καπου δεν εχετε κατι να χασετε, καντε το! Αν παλι δεν θελετε, πιος ο λογος να το κανετε; αφηστε καμια θεση για καποιον που την θελει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomaniakos

Νεοφερμένος

Ο trelomaniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
δεν ειναι μονο τα παιδια του '10 που θα ωφεληθουν λογω υψηλων βαθμολογιων αλλα υπαρχουν και καποιοι που κανουν το 10% για πλακα 'η αμα δεν πετυχουν ξαναγυρνανε στην σχολη τους..οποτε οι θεσεις εναι ελαχιστες και καλυπτονται με αυτο το τροπο..ασε που τελικα ειναι σκετο τζογος..μια φιλη μου εδωσε με 10% και δεν το πιστευε οτι οι βασεις φετος εκτοξευτηκαν τοσο πολυ του 11 και δεν περασε..κανεις δεν εγγυαται τι θα κανουν με αυτες τις βασεις και ειδικα αμα δεν περνατε σε μορια την σχολη ειναι ελαχιστες οι πιθανοτητες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top