Απώλεια απολυτηρίου και πανελλήνιες

artemaki123

Νεοφερμένος

Η artemaki123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλησπερα,,, εχω κ εγω μια απορια... εχω χασει το αυθεντικο απολυτηριο λυκειου... κ θελω φετος να δωσω εξετασεις για ΑΕΙ...Τι πρεπει να κανω τωρα...??? παρεπιπτόντως είμαι απόφοιτη ΕΠΑΛ.........:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Αρχικα καλωσορισες στην παρεα μας!
Τελειωνοντας το Επαλ σου δινουν 4 χαρτια : Πτυχιο, Απολυτηριο και το αποδεικτικο του καθενος,
με το αποδεικτικο του απολυτηριου απο οσο ξερω μπορεις να ζητησεις την εκδοση του απολυτηριου,
αν παλι δεν το εχεις, μπορεις να πας στο σχολειο σου, και να ρωτησεις τι μπορει να γινει,
δεν μας διευκρινησες ομως τι ειδικοτητα και τι ομαδα ησουν,
ποτε σκοπευεις να δωσεις πανελληνιες, που θελεις να περασεις...
αν θες δωσε λιγα παραπανω στοιχεια για να σε βοηθησουμε πιο ευκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
1)Στα σχολεια υπαρχει τροπος να ξαναπαρεις το απολυτηριο ακομα και αν χαθει
2)Φετος δε μπορεις να δωσεις πανελληνιες,νομιζω ελιξαν οι προθεσμιες στις 2 Φεβρουαριου(ψαξτο ομως λιγο)
3)Για να δωσεις ξανα πανελλαδικες δε θα πρεπει να ξαναπαρακολουθησεις τα μαθηματα απλα να πας στο επαλ που φοιτησες και να δηλωσεις οτι θελεις να δωσεις πανελλαδικες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Πρέπει κάτι να γίνει με τα απολυτήρια δεν είναι κατάσταση αυτή,τι πάει να πει "εκδίδεται ΜΟΝΟ μια φορά";
Αλλά θα μου πεις τι λέω,εδώ το ίδιο το κράτος είναι στον αέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki123

Νεοφερμένος

Η artemaki123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ιατρικη ιταλια σκεφτομαι σε κρατικο πανεπιστημιο....βασικα ειμαι ηδη φοιτητρια σε ένα ιδιωτικό κολέγιο ιατρικής πρωτο ετος... αλλα θελω να αλλαξω κ μεταγραφή δεν μπορω να κανω γιατι ειμαι στο πρωτο ετος.....κ ας εδωσα εξετασεις για να μπω στο ιδιωτικο τωρα θα ξαναδωσω για κρατικο....εγω ακουσα οτι μπορω να δηλωσω για πανελληνιες μεχρι 20...!!!απλα για να παω να δωσω για καποιο κρατικο στην ιταλια πρεπει να δωσω πρωτα κ εδω για ΑΕΙ απλα για να εχω την βεβαιωση οτι εδωσα εδώ κ δεν πέρασα....γιατι απο φετος θα δέχονται μόνο παιδιά που έχουν δώσει προηγουμενος εδω για ΑΕΙ....αλλαξαν τα πραγματα παιδια...:/:

μεχρι 20 φεβρουαριου μου ειπαν οτι μπορω να δηλωσω για πανελληνιες ΑΕΙ....μηπως ξερει κανεις με σιγουρια μεχρι ποτε μπορω...?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
ιατρικη ιταλια σκεφτομαι σε κρατικο πανεπιστημιο....βασικα ειμαι ηδη φοιτητρια σε ένα ιδιωτικό κολέγιο ιατρικής πρωτο ετος... αλλα θελω να αλλαξω κ μεταγραφή δεν μπορω να κανω γιατι ειμαι στο πρωτο ετος.....κ ας εδωσα εξετασεις για να μπω στο ιδιωτικο τωρα θα ξαναδωσω για κρατικο....εγω ακουσα οτι μπορω να δηλωσω για πανελληνιες μεχρι 20...!!!απλα για να παω να δωσω για καποιο κρατικο στην ιταλια πρεπει να δωσω πρωτα κ εδω για ΑΕΙ απλα για να εχω την βεβαιωση οτι εδωσα εδώ κ δεν πέρασα....γιατι απο φετος θα δέχονται μόνο παιδιά που έχουν δώσει προηγουμενος εδω για ΑΕΙ....αλλαξαν τα πραγματα παιδια...:/:

μεχρι 20 φεβρουαριου μου ειπαν οτι μπορω να δηλωσω για πανελληνιες ΑΕΙ....μηπως ξερει κανεις με σιγουρια μεχρι ποτε μπορω...?????

πηγαινε ρωτα στο επαλ της περιοχης σου η στη δευτεροβαθμια.εκει θα ξερουν καλυτερα.εχω την εντυπωση πως μπορεις να δωσεις πανελλαδικες κι ας εισαι ανω των 20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
δεν απαντησες ομως σε αυτα που σε ρωτησα, πως θα ξερω τι να σου πω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki123

Νεοφερμένος

Η artemaki123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
μα δεν έχει σημασία ο κύκλος μου είπανε.....νοσηλευτικη απο επαλ τελειωσα... ..θυμαμαι οτι ειχα δωσει για τει οταν τελειωσα προπερσι...αλλα δεν ηθελα να περασω εδω πουθενα,,,οπως και τωρα δεν με ενδιαφερει να περασω εδω απλα πρεπει να ξαναδωσω καθαρα για τυπικους λογους... γιατι η ιταλικη πρεσβεια σου επιτρεπει να πας μονο τη χρονια που θα αποτύχεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
για να δωσεις πανελλαδικες και για ΑΕΙ,θα δωσεις με τη Β ομαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top