Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος-Ιούνιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nigeo

Νεοφερμένος

Ο nigeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Tο bf στο listening πόσο είναι;
από 61%-64% ειναι το BF γενικά παντού..στο listening αν έχουν 50 tasks ας πούμε το BF ειναι το 31/50 και το 32/50
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Πωωωωω.. Εγώ στο Listening παίζει να κόπηκα! -.-

Τα χάσα στο παρτ 2 :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Πωωωωω.. Εγώ στο Listening παίζει να κόπηκα! -.-

Τα χάσα στο παρτ 2 :(
Και μένα αυτό με δυσκόλεψε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Αν είναι δυνατόν. Να περνάμε στα άλλα και να κοβόμαστε στο Listening; Στο Part 1 τα 24-25 τα έπιασα πιστεύω οπότε 7-8 θέλω από το Part 2 για BF και ανησυχώ μήπως δεν τα έπιασα! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marw27

Νεοφερμένος

Η marw27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
παιδια καληνυχτα και καλη επιτυχια σε ολους εμας που δινουμε αυριο!!μακαρι να πανε ολα καλα και να μην χρειαστει να ξανασκασουμε τα λεφτουδακια μας στα αμερικανακια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Giorgos1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Εγώ έδωσα σήμερα ECCE, τα πήγα εντελώς χάλια. Στο listening δεν είχα ιδέα τι ήταν σωστό και τι λάθος, ειδικά στο part2 ήταν μια που μιλούσε πάρα πολύ γρήγορα...., Στο GV δεν υπολόγισα σωστά τον χρόνο άργησα και καθυστέρησα την συμπλήρωση και δεν μου έμεινε επαρκής χρόνος για το Reading, εκεί πρόλαβα οριακά να κάνω μόνο το 1ο κείμενο. Το μόνο πράγμα που μου άφησε λίγο χαρά ήταν η έκθεση, γενικά είχα ασχοληθεί πολύ λίγο με έκθεση στο δσιάβασμα αλλά κατάφερα οριακά σε 30λεπτά και έγραψα ένα κείμενο με λίγο πάνω από 105 λέξεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nm06051

Νεοφερμένος

Ο nm06051 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παιδια καληνυχτα και καλη επιτυχια σε ολους εμας που δινουμε αυριο!!μακαρι να πανε ολα καλα και να μην χρειαστει να ξανασκασουμε τα λεφτουδακια μας στα αμερικανακια :P

Καλή επιτυχία σε όλους μας σήμερα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εγώ έδωσα σήμερα, και μπορώ να πω ότι είμαι συγκρατημένα αισιόδοξος :) Δεν θα έλεγα ότι ήταν και γελοία, για το GCVR είμαι σχεδόν σίγουρος ότι έχω περάσει τη βάση και πιθανόν να έχω φτάσει και στο B ... Το listening ήταν δυσκολούτσικο , πιστεύω πάντως να το έχω περάσει. Ε και έκθεση έγραψα λίγο κάτω από 1μιση σελίδα, αλλά κάνω και μικρά γράμματα.. Δε νομίζω να μου κόψουν πολύ από την έκταση...
Καλά αποτελέσματα να έχουμε (τον Αύγουστο :confused:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Πως τα πηγατε σημερα στο ecpe? πως σας φανηκαν τα θεματα?
Προσωπικα : grammar ευκολο, cloze λιγο δυσκολο αλλα βατο, vocabulary αρκετα πιο ευκολο απο το αναμενομενο, readings ενδιαφεροντα - ευκολα...
Το θεματα της εκθεσης ηταν καλο και το listering oχι δυσκολο...Μια χαρα!
ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
και εγω εδωσα σημερα. Εκθεση,grammar και vocabulary αρκετα ευκολα.το reading και το cloze ηταν μετρια, αλλα στο listening πιστευω οτι εχω κοπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εγώ έδωσα σήμερα ECCE, τα πήγα εντελώς χάλια. Στο listening δεν είχα ιδέα τι ήταν σωστό και τι λάθος, ειδικά στο part2 ήταν μια που μιλούσε πάρα πολύ γρήγορα...., Στο GV δεν υπολόγισα σωστά τον χρόνο άργησα και καθυστέρησα την συμπλήρωση και δεν μου έμεινε επαρκής χρόνος για το Reading, εκεί πρόλαβα οριακά να κάνω μόνο το 1ο κείμενο. Το μόνο πράγμα που μου άφησε λίγο χαρά ήταν η έκθεση, γενικά είχα ασχοληθεί πολύ λίγο με έκθεση στο δσιάβασμα αλλά κατάφερα οριακά σε 30λεπτά και έγραψα ένα κείμενο με λίγο πάνω από 105 λέξεις


Το Listening Part 2 όντως άστα να πάνε. Και εγώ εκεί την πάτησα. Όλα τα άλλα ήταν αρκετά εύκολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Πως τα πηγατε σημερα στο ecpe? πως σας φανηκαν τα θεματα?
Προσωπικα : grammar ευκολο, cloze λιγο δυσκολο αλλα βατο, vocabulary αρκετα πιο ευκολο απο το αναμενομενο, readings ενδιαφεροντα - ευκολα...
Το θεματα της εκθεσης ηταν καλο και το listering oχι δυσκολο...Μια χαρα!
ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!

Και εγώ σήμερα έδωσα ECPE!
Το reading όντως ήταν και πολύ ενδιαφέρον και πολύ εύκολο! Το cloze ήταν άσχετο δεν μου άρεσε πολύ ...η έκθεση πιστεύω και αυτή εύκολη ,το grammar στην αρχή δύσκολο μου φάνηκε μετά έγινε μέτριο...:P , το listening κανονικό, και το vocabulary μέτριο...αυτάαααα...
Τώρα τι έχω γράψει είναι άλλο θέμα αυτό...:P:worry:
Καλά αποτελέσματα σε όλους(στις αρχές αυγούστου μας είπαν θα βγουν) !!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ευτυχως το θεμα της εκθεσης φαινοταν μεσα απο το εξωφυλλο και μπορουσα να το διαβασω και να σκεφτω τι θα γραψω, αλλιως δεν θα προλαβαινα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Όντως αυτό το παρατήρησα και εγώ και το εκμεταλλεύτηκα .....:P
..ο χρόνος επίσης μου φάνηκε ΠΟΛΎ ΛΙΓΟΣ !!! Ειδικά στα τελευταία 5 λεπτά του χρόνου για την έκθεση τα μολύβια δεν σταματούσαν καθόλου ....
Όλοι γράφαμε σαν τρελαμένα...:P:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperTink

Νεοφερμένος

Η SuperTink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Eσεις που δωσατε ECCE...Στο part 2 listening σας ειχε ενα θεμα με teddy bears? Γιατι εμενα μου φανηκε πανευκολο και φοβαμαι μην με φαει η σιγουρια! Επισης, το gvr μου φανηκε δυσκολο! Η εκθεση ηταν ενα ΟΚ θεμα, ουτε πολυ ευκολο, ουτε πολυ δυσκολο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
^ Ναι αυτό με τα Teddy Bears είχα. Τα έχασα ειλικρινά. Δεν ξέρω γιατί :/

Όλα τα άλλα ήταν αρκετά εύκολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
παει και το ecpe σημερα!!!! ενταξει ηταν λιγο δυσκολο αλλα παλευοταν...ας ελπισουμε να τα παμε καλα...! το listening δεν σας φανηκε δυσκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
ναι το 3ο part ειδικα με δυσκολεψε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperTink

Νεοφερμένος

Η SuperTink αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
^ Ναι αυτό με τα Teddy Bears είχα. Τα έχασα ειλικρινά. Δεν ξέρω γιατί :/

Όλα τα άλλα ήταν αρκετά εύκολα!


Εμενα ευκολο μου φανηκε.. Μπορεις να μου δωσεις μια απαντηση για listening κ gvr που εισαι σιγουροσ οτι ειναι η σωστη?... Απλα γι ανα συγκρινω με το τι απαντησα κι εγω ετσι να εχω μια ιδεα για το πως τα πηγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Μια απάντηση; :P

Ε αν θυμάσαι τίποτα εσύ ρώτα με να σου πω την απάντηση γιατί εγώ δεεεεεεεεν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top