Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,094 μηνύματα σε 79,117 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 223 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πρόθεση ψήφου εκλογών Μαΐου 2012

Πρόθεση ψήφου 2012

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 108)
ΠΑΣΟΚ
6
5,56%
Νέα Δημοκρατία
3
2,78%
ΚΚΕ
15
13,89%
ΣΥΡΙΖΑ
13
12,04%
ΛΑΟΣ
1
0,93%
Δημοκρατική Αριστερά
6
5,56%
Δημοκρατική Συμμαχία
0
0%
Οικολόγοι Πράσινοι
5
4,63%
ΑΝΤΑΡΣΥΑ
5
4,63%
Χρυσή Αυγή
8
7,41%
ΕΕΚ
0
0%
Μ-Λ ΚΚΕ
0
0%
ΚΚΕ (μ-λ)
0
0%
ΟΑΚΚΕ
1
0,93%
Φιλελεύθερη Συμμαχία
6
5,56%
Δράση
1
0,93%
Ένωση Κεντρώων
5
4,63%
Λευκό
6
5,56%
Άκυρο
15
13,89%
Αποχή
6
5,56%
Άλλο
6
5,56%

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 05:41, 06-01-12:

Τι θα ψηφίσετε (ή θα ψηφίζατε,εαν δεν έχετε κλείσει ακόμα τα 18 ) στις βουλευτικές εκλογές του 2012?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 12-08-13 στις 23:34. Αιτία: Περισσότερα
1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Trolletarian

Φοιτητής

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε: στις 06:01, 06-01-12:

ΠΑΣΟΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

**ποιος έβαλε ένωση κεντρώων ;;; λολ
2
13

Fata_Morgana

Μαθητής Γ' λυκείου

H Fata_Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H Fata_Morgana έγραψε: στις 18:03, 08-01-12:

Αριστερά θα ψηφίσω. Τώρα το πιο κόμμα, θα δείξει
1
5

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 18:08, 08-01-12:

γουσταρω την μια ψηφο στο ΔΗ.ΣΥ.

τωρα το τι ψηφησα δεν το λεω
2

Fata_Morgana

Μαθητής Γ' λυκείου

H Fata_Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H Fata_Morgana έγραψε: στις 18:22, 08-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandro Papas

τωρα το τι ψηφησα δεν το λεω
Ντρέπεσαι;
3

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 18:25, 08-01-12:

καθολου

και οσοι με ξερουν εχουν καταλαβει

μπορει να το αποκαλυψω στο μακρινο μελλον
2

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,164 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 18:25, 08-01-12:

Δεν ξέρω τι θα ψηφίσω . Μέχρι τώρα ψήφιζα ΠΑΣΟΚ.
13
1

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,622 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 18:35, 08-01-12:

Αφού είσαι χαζούλης.
2
4

Kirdou

Πτυχιούχος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,077 μηνύματα.

O Kirdou τι δεν καταλαβαινεις; έγραψε: στις 18:35, 08-01-12:

Πρέπει να εισαι τρελός για να ψηφίζεις πασοκ.Μια ψήφο στον Αλέξη.Είναι νέος και....αρέσει!
8
1

Αρίσταρχος

Φοιτητής

Ο Αρίσταρχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Θεολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 255 μηνύματα.

O Αρίσταρχος Περπατῶ μὲς τ' ἀγκάθια, μὲς τὰ σκοτεινὰ έγραψε: στις 18:38, 08-01-12:

Εγώ θα ψήφιζα αλλά... αμφιβάλλω για την διακριτικότητα των διαχειριστών.
6

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,622 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 18:39, 08-01-12:

Μερικά δεν τα ξέρω καν.

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,112 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 18:51, 08-01-12:

ένα κόμμα μου άρεσε που λέγεται κάπως έτσι: χαρίζω οικόπεδα-χαρίζω χρέη..κατά το χαρίζω φως, νερό, τηλέφωνο!

boss.

Φοιτητής

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πρόγραμμα Εκκλησιαστικής Μουσικής και Ψαλτικής Ανώτ. Εκκλησ. Ακαδημίας Ηρκλείου Κρήτης και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 782 μηνύματα.

O boss. έγραψε: στις 19:57, 08-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Δεν ξέρω τι θα ψηφίσω . Μέχρι τώρα ψήφιζα ΠΑΣΟΚ.
κανονικα θα το θεωρουσα τρολ για την ηλικια σου, αλλα εσυ παιζει να το εννοεις, γιατι το εκανες αυτο ρε φοκο ?
2
1

Mr K.

Φοιτητής

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O Mr K. έγραψε: στις 23:19, 08-01-12:

Ψήφος.....εμμμ ψόφος θέλω να πω...στο πασοκ!
Πέρα απ' την πλάκα θέλω πολύ να ακούσω τα επιχειρήματα αυτού που έβαλε τη μια ψήφο στο πασοκ.
1
2

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 23:25, 08-01-12:

Ρε,μην τρολλάρετε!Πήρε ψήφο το ΠΑΣΟΚ,το ΔΗΣΥ,η Χρυσή Αυγή,η Δράση και η Ένωση Κεντρώων,λολ.

stefanos... (Στεφανος)

Φοιτητής

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 23:31, 08-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από christos0987
ΠΑΣΟΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

**ποιος έβαλε ένωση κεντρώων ;;; λολ
μπραβο αγορι μου.ψηφισε πασοκ.φαε κι αλλους φορους,χαρατσια,μειωσεις μισθων,μειωσεις συνταξεων κ.τ.λ.ψηφιστε ολοι αλη μπαμπα. αυτος ειχε μονο 40 κλεφτες και οχι 300!
4
3

Kirdou

Πτυχιούχος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,077 μηνύματα.

O Kirdou τι δεν καταλαβαινεις; έγραψε: στις 23:34, 08-01-12:

Γιατι σε παρόμοιες ψηφοφορίες απο φόρουμ,σαρώνουν κκε,συριζα,ανταρσύα απο την μια και χρυσή αυγή απο την άλλη;Πάντα το είχα απορία
1

Mr. Crowley

Φοιτητής

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 23:38, 08-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Kirdou
Γιατι σε παρόμοιες ψηφοφορίες απο φόρουμ,σαρώνουν κκε,συριζα,ανταρσύα απο την μια και χρυσή αυγή απο την άλλη;Πάντα το είχα απορία
Χαχα,εδώ ο Κουβέλης έχει πάρει 3 ψήφους,ΡΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΟΛΛΑΡΕΤΕ?
Όσο για τους μπολσεβίκους,ε,μαθητικό φόρουμ είμαστε,σιγά που δεν θα έπαιρναν.
1
1

winterflame

Νεοφερμένος

Ο winterflame αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O winterflame έγραψε: στις 23:43, 08-01-12:

Ποιός τρολάρει ? XD

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια