Ρατσιστική συμπεριφορά καθηγητών

Giasmin...

Νεοφερμένος

Η Giasmin... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Έχω ένα πρόβλημα αγαπητά μου παιδιά.
Λοιπόν μένω σε χωριό μόλις 20 λεπτά απο μια πολύ πολύ πολύ μεγάλη πόλη...
Στο χωριό αυτό υπάρχουν τα πάντα εκτός απο τράπεζα...
Φοβάμαι όμως πως οι Καθηγητές μου στο Λυκείο μας συμπεριφέροντε με λίγο υποτιμητική και όχι τόσο καλή συμπεριφορά ( παράδωση μαθημάτων κ.λ.π ) επειδή μένουμε σε χωριό , δηλαδή μας αντιμετωπίζουν ως "χωριατόπαιδα"... :(
Θα μπορούσε να ισχύει κάτι τέτοιο ή μάλλον ισχύει σίγουρα ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Θα σου πω την προσωπικη μου γνωμη που μπορει να κανω και λαθος!
Εστω οτι συμβαινει αυτο! Ε και? Ισως εισαι απο τα τυχερα παιδια που εχουν internet! Δεν ξερω αν το γνωριζεις (αυτο δεν ειναι προσωπικη επιθεση, συμβουλευτικα το λεω) οτι εκτος απο το facebook στο internet μπορεις να βρεις πολλες πηγες γνωσεις! Οτι λοιπον πιστευεις οτι δεν σε καλυπτει το σχολιο, ειτε απο αποψη θεωριας, ειτε απο αποψη ασκησεων, απλα googlαρεις και βρισκεις τα ΠΑΝΤΑ! Στην αρχη ισως δυσκολευτεις λιγακι, αλλα στην συνεχεια θα σου ειναι παιχνιδι!
Μην αισθανεσα σε καμια περιπτωση ασχημα αν οντως σας συμπαριφερονται ετσι αυτοι οι καθηγητες! Βλεπουν το μαθημα τους (ΚΑΚΩΣ) σαν αγγαρεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top