Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,339 εγγεγραμμένα μέλη και 2,453,111 μηνύματα σε 77,697 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 421 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[Προτάσεις Καθηγητών] Βοηθήματα Γ' Λυκείου

Mizzkaterinoula

Μαθητής Γ' λυκείου

H Mizzkaterinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H Mizzkaterinoula Οτι κι αν γινει χαμογελα...:) έγραψε: στις 21:55, 21-10-11:

Ειμαι στην Γ Λυκειου τεχνολογικη κατευθυνση και ψαχνω καλα βοηθηματα για Μαθηματικα Κατευθυνσης, Γενικης αλλα και Φυσικη Κατευθυνσης-ανεξαρτητου τιμης. Με ενδιαφερει κυριως η θεωρεια καθως και λυμενα παραδειγματα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

dr.tasos

Φοιτητής

Ο dr.tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

O dr.tasos Fuck y'all If you doubt me. έγραψε: στις 22:05, 21-10-11:

Μακαρι να υπηρχε τοπικ που να ειχε πανω απο 15 σελίδες αναλυωντας τα παντα σχετικα με βοθηματα θετικης/τεχνολογικης κατευθηνσης.Ακου και μια παρανοικη ιδεα που δεν ειναι εφαρμοσιμη αλλα ακου : πριν κανεις το θρεντ
μην βγει παραεξω . Μεταξυ
μας οκ ?
1
1
Παράθεση

Mizzkaterinoula

Μαθητής Γ' λυκείου

H Mizzkaterinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H Mizzkaterinoula Οτι κι αν γινει χαμογελα...:) έγραψε: στις 22:12, 21-10-11:

Μπηκα και ειδα σε καποια αλλα ειχε παλιες αναρτησεις και θελω εγκυρη γνωμη απο καθηγητες κι οχι μεταξυ παιδιων
Παράθεση

dr.tasos

Φοιτητής

Ο dr.tasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

O dr.tasos Fuck y'all If you doubt me. έγραψε: στις 22:14, 21-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Mizzkaterinoula
Μπηκα και ειδα σε καποια αλλα ειχε παλιες αναρτησεις και θελω εγκυρη γνωμη απο καθηγητες κι οχι μεταξυ παιδιων
Το 90 % των παιδιων εχουν παρει βοθηματα που τους εχουν προτεινει οι καθηγητες .Νομιζω πηρες την απαντηση σου.
2
Παράθεση

Mizzkaterinoula

Μαθητής Γ' λυκείου

H Mizzkaterinoula Οτι κι αν γινει χαμογελα...:) έγραψε: στις 22:21, 21-10-11:

Συμφωνω αλλα εχω ακουσει πολλες διαφορες γνωμες που δεν ξερω κατα ποσο ισχυουν με το περασμα των χρονων αφου τα περισσοτερα βοηθηματα συχνα ανανεονονται. Οποτε θελω απο εναν καθηγητη να μου πει ενα ακριβως κι οχι δεκαδες που εχω ακουσει μεχρι τωρα. Δεν το θεωρω ουτε κακο ουτε παραλογο αυτο που ρωταω και απευθυνομαι καθαρα και μονο σε εναν εμπειρο καθηγητη ειτε αυτος ειναι φυσικος ειτε μαθηματικος. Οποτε δεν βλεπω τον λογο που θες τοσο πολυ να με πεισεις να αρκεστω σε διαφορες γνωμες μιας και δεν θεωρω οτι ειναι πολυ δυσκολο να μου απαντησει ενας καθηγητης οπου ειναι κ ο αρμοδιος
Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,510 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε: στις 11:14, 22-10-11:

Mizzkaterinoula το να σου πει ενας καθηγητης ή εστω 2-3 δεν ειναι το ιδιο με το να βλεπεις τις γνωμες πολλων παιδιων και συνθετοντας τες να δεις ποια βοηθηματα ειναι καλυτερα και ποια οχι. Εξαλλου, οι μαθητες ειτε τα βρηκαν μονοι τους ειτε τους τα προτειναν καθηγητες τους οπως ειπε και ο dr.tasos. Αν εχεις 10 ατομα που θεωρουν το ταδε βοηθημα πολυ καλο δινοντας και επιχειρηματα και παρουσιαζοντας τα θετικα του στοιχεια, ενω ενα αλλο τελειως αχρηστο και απο την αλλη, 2 καθηγητες που θα σου πουν παρε αυτο και αυτο, θα ακολουθησεις απαραιτητα την συμβουλη των καθηγητων;
2
Παράθεση

akis95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O akis95 έγραψε: στις 14:16, 14-07-12:

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΘΕΜΑΤΑ ΦΥΣΙΚΗΣ Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ
ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ γνωριζει κανεις τιποτα για αυτο το βιβλιο?

1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια