Πότε προτιμάτε να διαβάζετε;

Πότε προτιμάτε να διαβάζετε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 96)
  • Νωρίς το πρωί

    Ψήφοι: 17 17.7%
  • Στο σχολείο

    Ψήφοι: 5 5.2%
  • Μετά το σχολείο(μεσημέρι)

    Ψήφοι: 19 19.8%
  • Μετά το σχολείο(απόγευμα)

    Ψήφοι: 25 26.0%
  • Προς το βράδυ

    Ψήφοι: 22 22.9%
  • Το βράδυ

    Ψήφοι: 19 19.8%
  • Αργά το βράδυ

    Ψήφοι: 22 22.9%
  • Ξενυχτάω διαβάζοντας

    Ψήφοι: 13 13.5%
  • Άλλο(Εξηγείστε)

    Ψήφοι: 1 1.0%

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
..Και γιατί;:) Εγώ συνήθως προτιμώ το μεσημεράκι για να πηγαίνω βόλτα ή να κοιμάμαι μετά τα φροντιστήρια ή αν δεν γίνεται κατα τις 12 το βράδυ με καφεδάκι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Κατά τις 4 με 6-7.
Άλλο τι προτιμώ όμως, και άλλο τι κάνω.
Στην πράξη μελετώ 3-6μμ και 8-11μμ τις καθημερινές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Αν δεν εχω φροντιστηριο τοτε αρχιζω γυρω στις 4 το διαβασμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
απογευμα προς βραδακι!! συγκεντρονομαι πιο ευκολα! εκτος και αν εχω πολυ διαβασμα που τοτε ξεκιναω αμεσως μετα το σχολειο!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
30 φεβρουαρίου,κατά προτίμηση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Διαβαζα συνηθως απογευμα προς βραδυ,αλλα τα Σ/Κ αρχιζα απο πρωι,διοτι ο νους μου ηταν πιο καθαρος και συγκεντρωνομουν ευκολοτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Το βράδυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Στις πανελλήνιες διάβαζα πρωί, 7-1. Καμιά φορά, αν δεν είμαι κουρασμένη, μπορώ και αργά το βράδυ, 12+, γενικά όμως είμαι πρωινός τύπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
2-5 το πρωι η καλυτερη ωρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Βλεπω οτι πολλοι προτιμουν το νυχτερινο διαβασμα, και επειδη δε το εχω δοκιμασει ,λεω ας δω μηπως με βολευει αυτη η τεχνικη.Ετσι το απογευμα μ@λακιζ*μουν αντι να κανω τις 20 ασκησεις μαθ κατ που εχω για αυριο ,και θα τις κανω τωρα .Για να δουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
πρωί πρωί με το που βγαίνει ο ήλιος.
τότε λειτουργώ καλύτερα,αλλά δεν μπορούσα πάντα!
βράδυ με την καμία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
το βραδυ πριν τις εξετασεις :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Βλεπω οτι πολλοι προτιμουν το νυχτερινο διαβασμα, και επειδη δε το εχω δοκιμασει ,λεω ας δω μηπως με βολευει αυτη η τεχνικη.Ετσι το απογευμα μ@λακιζ*μουν αντι να κανω τις 20 ασκησεις μαθ κατ που εχω για αυριο ,και θα τις κανω τωρα .Για να δουμε....

Μηπως ομως δε σου βγει το ''πειραμα''?:hmm:Ασε το τι προτιμουν οι πολλοι και εφαρμοσε την τεχνικη που σε βολευει εσενα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
απόγευμα... πριν από τις 5 δεν μπορώ να συγκεντωθώ όμως :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Μετά το φροντιστήριο γύρω στις 10.30. Τότε μπορώ να διαβάσω. Όποτε δεν έχω φροντιστήριο γύρω στις 6+.. Και το Σ/Κ από το μεσημεράκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Στις 5 ανάλυα Ιστορική πηγή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Βλεπω οτι πολλοι προτιμουν το νυχτερινο διαβασμα, και επειδη δε το εχω δοκιμασει ,λεω ας δω μηπως με βολευει αυτη η τεχνικη.Ετσι το απογευμα μ@λακιζ*μουν αντι να κανω τις 20 ασκησεις μαθ κατ που εχω για αυριο ,και θα τις κανω τωρα .Για να δουμε....

Το να δουλεύεις βράδυ προϋποθέτει και το ότι θα κοιμάσαι και μια αντίστοιχη ώρα. Αν κοιμάσαι πχ 12-1 δεν έχει νόημα να μπεις στον κόπο, με το που ανοίξεις το βιβλίο θα αρχίσουν τα χασμουρητά.
Απλά να το έχετε υπ' όψη σας γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 223112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κυριως πρωι και μεσημερι!(που οσο να ΄ναι ειναι πιο καθαρο το μυαλο):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Περισσότερο αργά το βράδυ, ας πούμε 12-3, αλλά οκ αυτό σε περίοδο σχολείου δεν είναι εφικτό κι έτσι το κάνω μόνο στις εξετάσεις ή στα καλοκαιρινά μαθήματα...με λίγη μουσικούλα στα ακουστικά, μια κοκα-κολα και απεριόριστη ησυχία, επειδή οι πάντες κοιμούνται είναι το καλύτερο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
αργά το απόγευμα ή το βράδυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top