Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
πάντως έχει στη νετ κατα της 11 το βράδυ την επόμενη σεζόν του criminal minds και μολις τελειώσει πας στον αντ1 και βλέπεις την προηγούμενη!!!!!!!!

χεχε μονο στην ελληνικη TV.....
θυμαμαι αυτο ηταν παλια και με το Lost(και guess what με τα ιδια καναλια:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
βλεπω ποστ σχετικα με criminal minds και χαιρομαι! αρα δν ειμαι μονο εγω κολλημενη με αυτη τη σειρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
βλεπω ποστ σχετικα με criminal minds και χαιρομαι! αρα δν ειμαι μονο εγω κολλημενη με αυτη τη σειρα:P

οχι ρε 'συ και εγω και πολλα αλλα ατομα απλα την ειχαμε λιωσει παλια και για αυτο δεν ειμαστε τοσο ενθουσιώδεις...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
μα δεν μπορεις να κανεις αλλιως, ειναι απιστευτη:) και λατρευω το διδυμο Μοργκαν- Γκαρσια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
grey's anatomyyyyyyyyyyyyyy <3 <3 <3 <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ουυυυναι ειναι τελειοο:D:D Χτες ειδα τα 4 πρωτα επεισοδεια του 5ου κυκλου και να φανταστεις πως το αρχισα πριν 2-2,5 βδομαδες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσει το big bang theοry , ειχα δει δυο χρονιες αλλα μετα βαρεθηκα να κατεβαζω τα επισοδια και τους υποτιτλους και σταματησα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
βαρετο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Ενα τετοιο θεμα το εψαχνα.. Λοιπον.. Αρχιζουμε..
Εχω δει, και εχουν τελειωσει:
Lost , Prison Break, Heroes, Samantha Who, Reaper, Friends, Dawson's Creek, My Name Is Earl
Την κανονικη season παρακολουθω:
How I Met Your Mother, Fringe, Supernatural, Castle, Dexter, Californication, Chuck, One Tree Hill
Τα καλοκαιρια βλεπω:
Weeds, Entourage (το οποιο τελειωνει φετος)
Ειδα καποια επεισοδια και το απερριψα: 90210
Θελω να συνεχισω καποια στιγμη τα: Big Bang Theory, 30 Rock
Και τωρα, μετα απο 1,5 μηνα παρακολουθησης βρισκομαι περιπου 10 επεισοδια πριν τελειωσω το 24...

Καμια προταση κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aloth

Νεοφερμένος

Η δώρ@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Supernatural ,πρεμιέρα 7ης σεζόν 23 Σεπτεμβρίου:clapup: όλο το καλοκαίρι περιμένω για αυτό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Ενα τετοιο θεμα το εψαχνα.. Λοιπον.. Αρχιζουμε..
Εχω δει, και εχουν τελειωσει:
Lost , Prison Break, Heroes, Samantha Who, Reaper, Friends, Dawson's Creek, My Name Is Earl
Την κανονικη season παρακολουθω:
How I Met Your Mother, Fringe, Supernatural, Castle, Dexter, Californication, Chuck, One Tree Hill
Τα καλοκαιρια βλεπω:
Weeds, Entourage (το οποιο τελειωνει φετος)
Ειδα καποια επεισοδια και το απερριψα: 90210
Θελω να συνεχισω καποια στιγμη τα: Big Bang Theory, 30 Rock
Και τωρα, μετα απο 1,5 μηνα παρακολουθησης βρισκομαι περιπου 10 επεισοδια πριν τελειωσω το 24...

Καμια προταση κανεις??

το 30 rock συνεχισε το , ειναι ισως η καλυτερη κωμωδια που εχω δει .Το big bang ειχε υπερτουμπανες τις 2 πρωτες σεζον του με τρελο γελιο αλλα στη συνεχεια για μενα επεσε υπερβολικα αλλα συνεχιζω να το παρακολουθω .
Επισης καλες και ευχαριστες κωμωδιες ειναι το Community και το Modern Family που οδευουν και τα 2 προς τη τριτη σεζον και ειναι πολυ δημοφιλη στην Αμερικη .
Τωρα αν θες την καφριλα με την ακυριλα μαζι με απιστευτο γελιο συνιστω απεριοριστα το It's Always Sunny In Philadelphia , στο οποιο πρωταγωνιστει κι ο Danny De Vito και εγγυημενα δε προκειται να τη βαρεθεις .Αυτο ξεκιναει την 6η του σεζον το Σεπτεμβρη .

Σε αλλο μοτιβο , αν θες ιατρικο δραμα ξεκινα House M.D , σε μια φαση εκει στη 4η σεζον του , ελεγα οτι ειναι η καλυτερη σειρα που υπαρχει (ενω προβαλοταν και το Lost παραλληλα) , ενω σε αστυνομικο , μπορεις να δεις τι παιζει και με το The Shield το οποιο το δειχνε και το Mega προπερσι το καλοκαιρι . Ειναι περαν των γνωστων αστυνομικων σηριαλ , με πρωταγωνιστες ψιλοδιεφθαρμενους μπατσους και την εχουν απο τις καλυτερες σειρες στην Αμερικη . 7 σεζον κι εχει τελειωσει πλεον .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ενα τετοιο θεμα το εψαχνα.. Λοιπον.. Αρχιζουμε..
Εχω δει, και εχουν τελειωσει:
Lost , Prison Break, Heroes, Samantha Who, Reaper, Friends, Dawson's Creek, My Name Is Earl
Την κανονικη season παρακολουθω:
How I Met Your Mother, Fringe, Supernatural, Castle, Dexter, Californication, Chuck, One Tree Hill
Τα καλοκαιρια βλεπω:
Weeds, Entourage (το οποιο τελειωνει φετος)
Ειδα καποια επεισοδια και το απερριψα: 90210
Θελω να συνεχισω καποια στιγμη τα: Big Bang Theory, 30 Rock
Και τωρα, μετα απο 1,5 μηνα παρακολουθησης βρισκομαι περιπου 10 επεισοδια πριν τελειωσω το 24...

Καμια προταση κανεις??
Νόμιζα οτι δεν υπάρχουν πλέον Έλληνες που να εχουν δει το Dawson's creek!!! Έχεις δει και τους 6 κύκλους? Σου άρεσε?
Από προτάσεις τώρα: Vampire Diaries-σεναριογράφος είναι ο ίδιος που έκανε και το dawson's (μην εχεις προκατάληψη επειδη εχει βρικόλακες κ εγω έτσι έλεγα στην αρχή αλλά μετά το 1ο επεισόδιο...:clapup:)
Εμένα μου αρέσει πολύ και το House αλλά δεν ξέρω αν τα βλέπεις αυτα...:hmm:
Και αν δεν εχεις δει καθόλου δοκίμασε και το The O.C. (από το πρωτο επεισόδιο κολλάς...:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Αααα Το θέμα για εμένα!!!! :D
Είμαι ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΘΙΣΜΕΝΗ ΜΕ:
1.One Tree Hill
2.Pretty Little Liars
3.True Blood
4.The Big Bang Theory
5.How I Met Your Mother
6.Brothers And Sisters...
7.Dr House

Επίσης παρακολουθώ και απολαμβάνω τρελά τα τραγούδια από
Glee!!!!
Είχα δει και τους τέσσερις κύκλους από
California Teens (The OC)

Κατά καιρούς έχω παρακολουθήσει
-Kyle XY
-Fringe
-Nip/Tuck
-Switched @ Birth
-Gossip Girl
-The Secret Life Of The American Teenager (Η πιο μεγάλη μάπα ;Ρ)
-Knight Rider (το καινούργιο)
-Beverly Hills 90210 (Το παλιό)
-Listener
Αυτά νομίζω! Μου αρέσουν πολύ οι σειρές, ιδικά όταν τις ξεκινάω λίγο αργά και βλέπω απανωτά επεισόδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
το 30 rock συνεχισε το , ειναι ισως η καλυτερη κωμωδια που εχω δει .Το big bang ειχε υπερτουμπανες τις 2 πρωτες σεζον του με τρελο γελιο αλλα στη συνεχεια για μενα επεσε υπερβολικα αλλα συνεχιζω να το παρακολουθω .
Επισης καλες και ευχαριστες κωμωδιες ειναι το Community και το Modern Family που οδευουν και τα 2 προς τη τριτη σεζον και ειναι πολυ δημοφιλη στην Αμερικη .
Τωρα αν θες την καφριλα με την ακυριλα μαζι με απιστευτο γελιο συνιστω απεριοριστα το It's Always Sunny In Philadelphia , στο οποιο πρωταγωνιστει κι ο Danny De Vito και εγγυημενα δε προκειται να τη βαρεθεις .Αυτο ξεκιναει την 6η του σεζον το Σεπτεμβρη .
Σε αλλο μοτιβο , αν θες ιατρικο δραμα ξεκινα House M.D , σε μια φαση εκει στη 4η σεζον του , ελεγα οτι ειναι η καλυτερη σειρα που υπαρχει (ενω προβαλοταν και το Lost παραλληλα) , ενω σε αστυνομικο , μπορεις να δεις τι παιζει και με το The Shield το οποιο το δειχνε και το Mega προπερσι το καλοκαιρι . Ειναι περαν των γνωστων αστυνομικων σηριαλ , με πρωταγωνιστες ψιλοδιεφθαρμενους μπατσους και την εχουν απο τις καλυτερες σειρες στην Αμερικη . 7 σεζον κι εχει τελειωσει πλεον .

Μολις τελειωσω 24, θα κατσω να τελειωσω 30 Rock (που εχω αφησει και λιγοτερα επεισοδια), και υστερα θα πιασω καποια αλλη..
It's always sunny in Philadelphia ειχα δει τα πρωτα 5-6 επεισοδια, και δεν ειχα τρελαθει οποτε το παρατησα (και τωρα βαριεμαι να βλεπω τοσες season!), και τοτε ξεκινησα το How I Met Your Mother..House, εχω δει αραια καποια επεισοδια, αλλα δεν με πορωνει, οποτε οχι.. Θα κοιταξω τις αλλες δυο κωμωδιες που λες παντως..

Νόμιζα οτι δεν υπάρχουν πλέον Έλληνες που να εχουν δει το Dawson's creek!!! Έχεις δει και τους 6 κύκλους? Σου άρεσε?
Από προτάσεις τώρα: Vampire Diaries-σεναριογράφος είναι ο ίδιος που έκανε και το dawson's (μην εχεις προκατάληψη επειδη εχει βρικόλακες κ εγω έτσι έλεγα στην αρχή αλλά μετά το 1ο επεισόδιο...:clapup:)
Εμένα μου αρέσει πολύ και το House αλλά δεν ξέρω αν τα βλέπεις αυτα...:hmm:
Και αν δεν εχεις δει καθόλου δοκίμασε και το The O.C. (από το πρωτο επεισόδιο κολλάς...:()
Εχω δει και τους 6 κυκλους (το ξεκινησα γιατι ξαφνικα πετυχα στο youtube ενα βιντεο απο αυτη τη σειρα, μετα λεω..ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ!!, ανακαλυψα οτι τη βλεπαν τα μεγαλα μου αδερφια, και εκατσα να τη δω απο περιεργεια..)
Ε.. Ηταν μια "light" σειρα, να περναει η ωρα.. (Αυτο παντως που με τσαντισε ηταν το τελος!)
Για το Vampire DIaries θα το ψαξω, αλλα οντως, ακουγοντας το, δεν μου κανει αισθηση
Οσο για το The O.C., σκεφτομουν να το αρχισω, αλλα λογω παλαιοτητας και πολλων κυκλων, ειναι κομματι δυσκολο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Είχα δει και τους τέσσερις κύκλους από
California Teens (The OC)

Εγω δεν μπόρεσα να δω τον 4ο ολοκληρωμένο... για την ακρίβεια έμεινα στο 3ο ή 4ο επεισόδιο δεν θυμάμαι καλά... με είχε πιάσει κατάθλιψη και όποτε έβλεπα τη Julie (μαμα Marissa's) έκλαιγα... :redface::redface::redface:

Εχω δει και τους 6 κυκλους (το ξεκινησα γιατι ξαφνικα πετυχα στο youtube ενα βιντεο απο αυτη τη σειρα, μετα λεω..ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ!!, ανακαλυψα οτι τη βλεπαν τα μεγαλα μου αδερφια, και εκατσα να τη δω απο περιεργεια..)
Ε.. Ηταν μια "light" σειρα, να περναει η ωρα.. (Αυτο παντως που με τσαντισε ηταν το τελος!)
Για το Vampire DIaries θα το ψαξω, αλλα οντως, ακουγοντας το, δεν μου κανει αισθηση
Οσο για το The O.C., σκεφτομουν να το αρχισω, αλλα λογω παλαιοτητας και πολλων κυκλων, ειναι κομματι δυσκολο..
Πες μου πως ήσουν με τον Dawson??!!!!:eek::eek::eek::P
όχι δα και πολλοί κύκλοι! 4 ειναι και μπορεί να γίνουν και τρεις...(αν δεν δεις τον 4ο...:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Πες μου πως ήσουν με τον Dawson??!!!!:eek::eek::eek::P
όχι δα και πολλοί κύκλοι! 4 ειναι και μπορεί να γίνουν και τρεις...(αν δεν δεις τον 4ο...:whistle:)
Αντρικη αλληλεγυη!! 6 season τη γουσταρε, μια ετσι, μια αλλιως και τελικα πηγε με τον Pacey..
(Ε, οχι να εχει σειρα με το ονομα του, και να τουν παιρνουν και τη γκομενα!):lol:

Και παλι, θα παρει καιρο να ερθει απο το "θειο" το "πακετο"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Αντρικη αλληλεγυη!! 6 season τη γουσταρε, μια ετσι, μια αλλιως και τελικα πηγε με τον Pacey..
(Ε, οχι να εχει σειρα με το ονομα του, και να τουν παιρνουν και τη γκομενα!):lol:

Και παλι, θα παρει καιρο να ερθει απο το "θειο" το "πακετο"!

Αυτό πιστευω ότι είναι ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ!!!:P:P:P Αλλά τα αδελφάκια δεν εχουν ερωτικη χημεια τι να κάνουμε? poor Dawson...
εμένα μου άρεσε εμφανισιακά περισσότερο ο Dawson αλλά μου έσπαγε και τα νευρα... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
για μενα κορυφαία σειρά είναι το LOST! δεν νομίζω να ξαναβγεί τέτοια σειρά!!
μετά friends, big bang theory, how i met our mother και modern family απο κωμωδίες, αντε και scrubs.
criminal minds και white collar από αστυνομικές
dexter και house από δραματικές
fringe και the 4400 και supernatural από επιστημονικής φαντασίας και "τρόμου" αντίστοιχα

αυτές θα έλεγα είναι οι αγαπημένες μου, που αν δεν εχουν τελειώσει δεν χάνω επεισόδιο.
από εκεί και πέρα μου άρεσαν 24,boston legal και prison break(χωρίς τελευταία season) και βλέπω chuck, suits(καινούρια σειρά με δικηγόρους), game of thrones(που νομίζω σε λίγο καιρό θα μπει στις αγαπημένες, αλλά είναι νωρίς ακόμα) και έχω σταμπάρει μερικές που θα παίξουν από φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
για μενα κορυφαία σειρά είναι το LOST! δεν νομίζω να ξαναβγεί τέτοια σειρά!!
μετά friends, big bang theory, how i met our mother και modern family απο κωμωδίες, αντε και scrubs.
criminal minds και white collar από αστυνομικές
dexter και house από δραματικές
fringe και the 4400 και supernatural από επιστημονικής φαντασίας και "τρόμου" αντίστοιχα

αυτές θα έλεγα είναι οι αγαπημένες μου, που αν δεν εχουν τελειώσει δεν χάνω επεισόδιο.
από εκεί και πέρα μου άρεσαν 24,boston legal και prison break(χωρίς τελευταία season) και βλέπω chuck, suits(καινούρια σειρά με δικηγόρους), game of thrones(που νομίζω σε λίγο καιρό θα μπει στις αγαπημένες, αλλά είναι νωρίς ακόμα) και έχω σταμπάρει μερικές που θα παίξουν από φέτος.
Ωχ και έλεγα ποια ξέχασα!!! Μου άρεσε πάρα πολύ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Εγω δεν μπόρεσα να δω τον 4ο ολοκληρωμένο... για την ακρίβεια έμεινα στο 3ο ή 4ο επεισόδιο δεν θυμάμαι καλά... με είχε πιάσει κατάθλιψη και όποτε έβλεπα τη Julie (μαμα Marissa's) έκλαιγα... :redface::redface::redface:

Γενικά ο 4ος δεν έλεγε πολύ! Από όταν πέθανε η Μαρίζα άλλαξε τελείως έργο.. Πάντως η σκηνή Ράιαν να κουβαλάει τη νεκρή Μαρίζα ήταν όλα τα λεφτά!!! <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top