Ερωτική εξομολόγηση

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Εχετε κανει ποτε ερωτικη εξομολογηση?
Σας εχουν κανει?
Πως νιωσατε;
Πως ενιωσε ο αλλος/η;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
1 φορά έχω κάνει...και αυτή αποτυχημένη...η μοναδική χιλόπιτα της ζωής μου...:P αν με έχουν κάνει???? άπειρες.....και δυστηχώς όλοι εκτός από 2 έφαγαν Χ. λάθος 3....στεναχωριέμαι όταν πρέπει να τους λέω ότι δεν νιώθω το ίδιο..με κάνει να νιώθω κακιά:/:
ψωνιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Μια φορα ενας συμμαθητης μου ειπε, μεσω μηνυματος βεβαια αλλα κατι ειναι κι αυτο. Αλλοι ουτε καν στο λενε και αρκουνται στο να σε πειραζουν συνεχεια και να ασχολουνται μαζι σου, ακομα και οταν ειναι 16-17 χρονων. Ενιωσα πολυ ασχημα οχι επειδη μου το ειπε, χαρηκα που μου το ειπε αλλα απο την αλλη εγω δεν ενιωθα το ιδιο και δεν ηξερα πώς να του το πω και ανησυχουσα για το πώς θα νιωσει. Και του ειπα πως τον βλεπω σαν φιλο και κατι αλλο δεν θυμαμαι ομως τι αλλα το εννοουσα στα αληθεια και δεν το ελεγα σαν μια ηλιθια δικαιολογια, γιατι τον συμπαθουσα πολυ και δεν ηθελα μετα απο αυτο να χαλασουν οι σχεσεις μας και μετα απο αυτο να ντρεπομαστε να μιλησουμε ο ενας στον αλλο και να μην ειμαστε οπως παλια. Τελικα, ετσι εγινε αλλα μετα απο κανα-δυο χρονια ειμασταν κανονικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Όχι, καθόλου. Χωρίς να 'χω τέτοια εμπειρία βέβαια, πάω στα σίγουρα: έχει να κάνει πάντα με το άτομο και τις ιδιοσυγκρασίες του. I wouldn't give a fuck, for one.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Έχω κάνει 3 ερωτικές εξομολογήσεις μέχρι τώρα, οι οποίες κατέληξαν σε χυλόπιτα (για την τρίτη χυλόπιτα ήμουν σίγουρος αφού είχε ήδη σχέση, αλλά μου είπε ότι αν δεν ήταν σε σχέση θα τα φτιάχναμε). Ασφαλώς και δεν μου αρέσει να μου δίνουν χυλόπιτα, ωστόσο δεν μπορώ να κάνω κάτι, θέλω-δεν θέλω προχωράω την ζωή μου παρακάτω (έστω κι αν μου πάρει 1, 2... 3 μήνες μέχρι που να ξεκολλήσω :P).

Μου έχουν κάνει 1 ερωτική εξομολόγηση μέχρι τώρα, αλλά έδωσα χυλόπιτα.

Αυτάααα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Θα μπορούσα να κάνω σε κάποιον, στην πορεία όμως κατάλαβα ότι δεν άξιζε τον κόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emm@

Νεοφερμένος

Η εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Μια φορά έχω κάνει ερωτική εξομολόγηση, ανταπέδωσε στην αρχή αλλά μετά λόγω της βλακείας του το τελειώσαμε απότομα.-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Αγόρια γιατί κολλάτε σε άσχετα; Το θέμα είναι η ερωτική εξομολόγηση! Αμάν τελευταία με τα οφφ τόπικ. Μπαίνει ο άλλος μέσα σε ένα φόρουμ να διαβάσει 2-3 μαμακιούλες και να χαζέψει και βλέπεις μονίμως κάποιους να κάνουν σα τα κοκόρια (σε ξένο κοτέτσι).

Μπακ του δε τόπικ, μερικές φορές μου έχουν κάνει ερωτική εξομολόγηση του τύπου : Αναστασία, θέλεις να τα φτιάξουμε;
Πόσο με εκνευρίσει αυτή η ατάκα, πόσο τετριμένη και χαζή :P Και ο ένας μου άρεσε και είπα "καλά εντάξει" (στο γυμνάσιο :p ) και ο άλλος όχι και τόσο , του είπα δεν είμαι σε φάση για έρωτες, ασχολούμαι με τα μαθήματά μου αυτόν τον καιρό :p (δημοτικό εε... :P geek )

Μα καλά , γιατί η απόρριψη πρέπει να είναι και ΑΓΕΝΗΣ; Δεν το καταλαβαίνω, πρέπει ή να απαντήσουμε με ανοιχτά μπούτια ή να τον βρίσουμε τον άλλον;

Και για να τελειώνει αυτό με το "σε βλέπω σα φίλο" , Νίκο μην το ψάχνεις παραπάνω, πες ότι επειδή είμαστε πονόψυχες και δε θέλουμε να φανούμε αγενείς και γαιδούρες, το λέμε για να είναι λίγο πιο μαλακή η απόρριψη.Και όχι δεν είναι υποκρισία, λέγεται τσίπα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
πιπες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Εγώ έχω φάει από τις 5 φορές που εχω κάνει κάτι με κοπέλα (εκτός από ξεπέτες στην τριήμερη και στην κατασκήνωση) 3 φορές χυλόπιτα και έχω ρίξει μία!! Αλλά όπως προείπε ο npb η φράση ''σε βλέπω σαν φίλο'' είναι άκρως ηλίθια και δεν έχει θέση σε μία ερωτική εξομολόγηση και ο λόγος είναι αυτός που ανέφερε ο npb! Δεν μπορεί εγώ να γουστάρω μία και να κλαίει στον ώμο μου επειδή ο άλλος την κερατώνει και δεν την πηδάει καλά και και και...!!
Προτιμώ να μου πει δεν σε γουστάρω ή γουστάρω άλλον παρά αυτήν την μαλακία φράση!! Ένα σόρρυ για την φρασεολογία μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
1 φορά έχω κάνει...και αυτή αποτυχημένη...η μοναδική χιλόπιτα της ζωής μου...:P αν με έχουν κάνει???? άπειρες.....και δυστηχώς όλοι εκτός από 2 έφαγαν Χ. λάθος 3....στεναχωριέμαι όταν πρέπει να τους λέω ότι δεν νιώθω το ίδιο..με κάνει να νιώθω κακιά:/:

προσγειώσου λίγο..στο θέμας μας:όχι δεν έχω κανει.Πιστεύω ότι σε κάνει να δείχνεις αδύναμος,μπορεί να έκανα κάτι τέτοιο αν ήξερα πολύ καιρό μια κοπέλα και με ενδιέφερε σε μεγάλο βαθμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
μου εκανε ενα αγορι 2 φορες και εφαγε χυλοπιτα.του ειχα πει οτι ειμαι 3 λυκειου και οτι δεν ηθελα ερωτες ηθελα να συγκεντρωθω στο διαβασμα μου.μολις τελειωσα τις πανελληνιες και μου ξαναεκανε του ειπα ναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Από το γυμνάσιο έπαψα να χρησιμοποιώ αυτήν την τεχνική.
Καλύτερα λάου λάου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μου έχουν κάνει, αλλά δεν έχω κάνει..
Δεν χρειάζεται πάντα να λες κάτι - τα λόγια πετάνε σαν πουλιά, όπως έλεγε και ο Όμηρος.
Είναι μια διαδικασία που θα φέρει είτε τον ένα είτε τον άλλο είτε και τους δυο σε άβολη θέση και τα αποτελέσματα είναι εξαιρετικά αβέβαια.
Γενικά, με τα συναισθήματα μάλλον δεν τα πάω πολύ καλά.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Ερωτικες εξομολογησεις λοιπον.Ολγα πολυ καψουροθεματακια τωρα τελευταια ε?(:P)

Λοιπον ερωτικη εξομολογηση εγω δεν εχω κανει.Παρα ειμαι ντροπαλη...Μαλακιες δικες μου μην το ψαχνεται...

Ερωτικες εξομολογησεις μου εχουν κανει , ναι ...Μερικες απο κινητο ,μα τις περισσοτερες απο κοντα...


Αυτη που μου εχει μεινει ειναι αυτη που μου εκαναν περσι τον Φεβρουαρη...
Απο μικρη εκανα πολυ παρεα με τον Μανωλη.Οι γονεις μας ηταν κολλητοι και κουμπαροι ,εμεις στην ιδια ηλικια..Συναντιομασταν συχνα,ειχαμε παλει μαζι και διακοπες,βγαιναμε και για φαγητο με τους γονεις μας...Ας πουμε οτι μεγαλωσαμε μαζι..Δεν αργησε να γινει ο κολλητος μου...
Με την οικονομικη κριση οι γονεις του εμειναν ανεργοι.Αποφασισαν λοιπον αφου δεν εβρισκαν τιποτα να φυγουν (οπως τοσοι αλλοι)..Οι γονεις του αφου πηγαν και εψαξαν δουλεια και σπιτια (και βρηκαν) δηλωσαν οτι θα μετακομισουν στην Ιταλια .
Ο Μανωλης μου εφευγε μαζι με την οικογενεια του.Οι γονεις του αποφασισαν να μετακομισουν στην Ιταλια και εκεινος πηγαινε μαζι τους...
Δεν ηξερα ποτε θα ερχοταν πολι.Ισως να ερχοταν αυτο το καλοκαιρι ...(Τελικα δεν θα ερθει...).......

Απ την πολη μου περνα ο Προαστιακος και πηγαμε εκει να τους αποχαιρετισουμε.Θυμαμαι εβρεχε ....Λιγο πριν μπει στο τρενο μου εδωσε ενα φακελο και μου ειπε να τον ανοιξω μολις φυγει...Μου ειπε οτι ηταν απλα κατι που ηθελε να κρατησω για τον θυμαμαι...Δεν μου εκανε εντυπωση σκεφτηκα θα ηταν κανενα νεο τραγουδι(εγραφε τραγουδι ή καμια παλια φωτογραφια μας).Με φιλησε σταυρωτα ,μου χαμογελασε και εφυγε...

Μπηκε στον Προαστιακο και εκατσε κοντα στο τζαμι.Τα τζαμια ηταν αχνα και μπορουσε να παιξει εκεινο το παινιδι που καναμε μικροι.Να γραφουμε πανω στα τζαμια.Μου εγραψε stand by me και ο προαστιακος εφυγε.....





Αργοτερα οταν πηγα στο σπιτι ανοιξα το γραμμα.....

Το παραθετω αυτουσιο...

Με κοιτάς μες τα μάτια μα ποτέ σου δεν είδες τα σβησμένα μου φώτα τις χαμένες μου ελπίδες.Το μηδέν του Σαββάτου της αυγής το γαμώτο με κοιτάς και σωπαίνεις κι η σιωπή κάνει κρότο.Με κοιτάς λες και είμαι τρύπιο πάνω σου ρούχο μου ζητάς να σκοτώσω την αγάπη που σου 'χω. Και φοβάμαι μη φύγεις ο αέρας παγώνει κι η καυτή σου ανάσα το μυαλό μου θολώνει. Και φοβάμαι μη φύγεις μα άλλο δρόμο δεν έχεις και σου γράφω στο τζάμι
σ' αγαπώ να προσέχεις.
Με κοιτάς μες τα μάτια κι απορείς που δεν κλαίνε η αγάπη δε φεύγει είναι μέσα μας λένε. Κάπου αλλού ταξιδεύεις κι όμως πλάι μου είσαι μεσ' την τρέλα του κόσμου μ' αγνοείς κι αγνοείσαι. Με κοιτάς μες τα μάτια και η μέρα τελειώνει σαν τον ήλιο που φεύγει με κοιτάς και νυχτώνει.

Πλεον το γνωριζεις.Σε αγαπω...Μια αγαπη σφοδρη και ανεξελεκτη μα ακρως ζωντανη.Σε αγαπω απο τοτε που ειμασταν στο εξωχικο και μας ειχαν τσιμπησει οι μελισσες επειδη τους ειχαμε χαλασει την φωλια...Θυμασαι Αδαμαντια?

Αυτο ηθελα να σου πω.Τιποτα λιγοτερο.Τιποτα περισσοτερο.Σ αγαπω να προσεχεις.Αντιο...














Πραγματι δακρυσα που σας τα εγραφα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Πραγματι δακρυσα που σας τα εγραφα...
Εδώ βούρκωσα κι εγώ που το διάβασα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εδώ βούρκωσα κι εγώ που το διάβασα.

:P

Ρε συ Αδαμαντία,δεν αμφιβάλλω για όσα λές.
Αλλά όλα έτσι ακριβώς έγιναν? :redface:

Δηλαδή και το σκηνικό,βροχή,τραίνο,γράμμα. Σαν μυθιστόρημα μοιάζει. :redface:

Πάντως αν έγιναν ακριβώς έτσι τότε μάλλον είσαι τυχερή που έχεις ζήσει τέτοιες "ιδιαίτερες" στιγμές. :)

Εμένα πάλι την ζωή μου την έχει φάει η κοινοτυπία άγρια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Οι μέλισσες τι έφταιξαν γαμώ;

You sick bastards...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ασε ρε φίλε, τους χαλάς τη φωλιά και τους τη λες κι από πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι τοι φαινεται ετσι....
Θυμαμαι μια φορα με ειχε ρωτησει πως θα ηθελα να μου εκφραζε καπως τα συναισθηματα του.Του ειπα ετσι ακριβως..Να μου το γραψει σε γραμμα...
Τωρα η βροχη και το ''stand by me'' ηταν τυχαια..Η βροχη ειδικα.....


Οσο για τις μελισσες....Ακομα το θυμαμαι....Ειμασταν κοντα 9-10(?):hmm: και ριχναμε πετρες στην φωλια ,πεφτει κατω και ο βλακας παει να την πατησει πηγα και εγω μαζι (τοοοοοοοοοοσο ζωον) και μας τσιμπησαν ...Ακομα το θυμαμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top