Πρόγραμμα διαβάσματος για Πανελλήνιες

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Αντωωωωνη θα ήθελες να μας πεις τι εννοείς λέγοντας μας ευέλικτο πρόγραμμα; Να μάθουμε και εμείς τι πρόγραμμα ήταν αυτό που σε βοήθησε να μπεις ημμυ.(που ξέρεις...μπορεί να το εφαρμόσω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Εννοεί πως πέτυχε την διαστολή του χρόνου μόνο για τον εαυτό του,και την χρησιμοποίησε για να περάσει στις Πανελλήνιες.
Έκτοτε μετά το κάψιμο των εξετάσεων,αδυνατεί να επαναλάβει το πείραμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
το καλυτερο προγραμμα διαβασματοσ ειναι να βαλεις στο παταρι το pc την tv το κινητο και ολα τα συμπραγκαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
το καλυτερο προγραμμα διαβασματοσ ειναι να βαλεις στο παταρι το pc την tv το κινητο και ολα τα συμπραγκαλα.

Ισχύει!!
και οτιδήποτε άλλο σε αποσπάει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Και ενα χνουδι μου αποσπαει τη προσοχη εμενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Και ενα χνουδι μου αποσπαει τη προσοχη εμενα :P

Άμα δεν θές να διαβάσεις...ακόμα και η σύσταση του αέρα σε ενοχλεί:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Άμα δεν θές να διαβάσεις...ακόμα και η σύσταση του αέρα σε ενοχλεί:whistle:

να ηταν μονο αυτη:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Αντωωωωνη θα ήθελες να μας πεις τι εννοείς λέγοντας μας ευέλικτο πρόγραμμα; Να μάθουμε και εμείς τι πρόγραμμα ήταν αυτό που σε βοήθησε να μπεις ημμυ.(που ξέρεις...μπορεί να το εφαρμόσω :P )
Εφάρμοσα το εξής:
Εβαζα στόχους για την επόμενη μέρα λίγο πριν κοιμηθώ το βράδυ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Εφάρμοσα το εξής:
Εβαζα στόχους για την επόμενη μέρα λίγο πριν κοιμηθώ το βράδυ. :D

Eίναι το καλύτερο που μπορούμε να κάνουμε.Εγώ το εφαρμόζω από τα μαθήματα του καλοκαιριού και είμαι πολυ ευχαριστημένη.
Το θέμα ειναι το προγραμμα που θα βάλουμε τα χριστούγεννα:whistle::whistle::whistle:

Εγω συμφωνα με τις αναγκες μου θελω
-3 μερες βιολογια επαναληψη για διαγωνισμα τα 1.2.4.5.6.
-3 μερες μαθηματικα κατ (ολη την αναλυση)
-2 φυσικη κατ(πρωτα 2 κεφαλαια)
Τωρα για Χημεια.Εκθεση και φυσικη γεν δεν ξερω ακομα...
Μαλλον φυσικη γενικη 1-2 μερες.

Υπολογιζω 6-7 ωρες την ημερα.Δεν ξερω..Θα δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εφάρμοσα το εξής:
Εβαζα στόχους για την επόμενη μέρα λίγο πριν κοιμηθώ το βράδυ. :D

Τι ώρα κοιμόσουν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
00.15 κατα μεσο ορο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
To oτι καποιες μερες δεν διαβαζω τιποτα ειναι λογικο ;:P

Εννοω οτι υπαρχει αρκετος χρονος να τα διαβασω την επομενη ημερα και απλα δεν τα διαβαζω γιατι νιωθω κουρασμενη or sth.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
To oτι καποιες μερες δεν διαβαζω τιποτα ειναι λογικο ;:P

Εννοω οτι υπαρχει αρκετος χρονος να τα διαβασω την επομενη ημερα και απλα δεν τα διαβαζω γιατι νιωθω κουρασμενη or sth.
Εγώ πάλι που έχω συνηθήσει και και διαβάζω κάθε μέρα είναι λογικό;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Α ναι.

Αυτο ειναι το πιο γαματο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
To oτι καποιες μερες δεν διαβαζω τιποτα ειναι λογικο ;:P

Εννοω οτι υπαρχει αρκετος χρονος να τα διαβασω την επομενη ημερα και απλα δεν τα διαβαζω γιατι νιωθω κουρασμενη or sth.
Αν είναι καθημερινή είναι λογικό, στα Σ/Κ δεν πρέπει να χάνεται το διάβασμα :P
Γενικά, το πρόγραμμα τι νόημα έχει; Ό,τι νομίζεις πως χρειάζεται διάβασμα το διαβάζεις, δεν μπορείς να κάνεις πρόγραμμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Αχαχαχ. Σωστο.

Τα Σαββατα δεν διαβαζω παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Μαλακία κάνεις. Την Κυριακή χάνεις όλο το πρωινό στο διαγώνισμα, άρα ολόκληρο Σ/Κ διαβάζεις μόνο Κυριακή απόγευμα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Α ναι.

Αυτο ειναι το πιο γαματο.:D
Έχω φτάσει σε σημείο να λέω αμάν δε διάβασα τι κάνω τώρα;
Κακές συνήθειες ρε συ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Δε διαβαζω μια ολοκληρη μερα και μετα εχω ενοχες:(
Πως γινεται αυτο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Μαλακία κάνεις. Την Κυριακή χάνεις όλο το πρωινό στο διαγώνισμα, άρα ολόκληρο Σ/Κ διαβάζεις μόνο Κυριακή απόγευμα; :P
Δε γραφω διαγωνισματα. :P
Αλλα και παλι ναι, το απογευμα ξεκινω να διαβασω συνηθως.
Και οντως, θα μπορουσα να διαβαζω και Σαββατο αλλα τα ερεθισματα ειναι πολλα και με ελκυουν. Δεν μπορω να τους αρνηθω.:redface:
Έχω φτάσει σε σημείο να λέω αμάν δε διάβασα τι κάνω τώρα;
Κακές συνήθειες ρε συ:P
Καλα, οχι κι ετσι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top