[23/5/2011] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον Κατεύθυνσης

Πως θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
  • Άριστα

    Ψήφοι: 18 33.3%
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 10 18.5%
  • Καλά

    Ψήφοι: 7 13.0%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 4 7.4%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 1 1.9%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 14 25.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Man, το λέει η εξεταστέα ύλη από το Υπουργείο ότι είναι ισοδύναμο όταν σου ζητάει "Αλγόριθμο".

Ρε φίλε νιώσε τι σου λέω δεν υπάρχουν αρκετοί ακόμα διορθωτές κλάδου πληροφορικής με αποτέλεσμα να χώνονται άσχετες ειδικότητες που διορθώνουν αντιπαραβάλλοντας τις λύσεις σαν κείμενο της ιστορίας.

Θεωρητικά και κώδικα να γράψεις επιστημονικά τεκμηριωμένο θα στον δεχτεί. Πρακτικά πόσους θα βρεις να μπορούν να σε διορθώσουν στο εξεταστικό κέντρο.Και στην τελική είσαι άλλο ένα γραπτό.Δώσε τους ένα καλό λόγο να ασχοληθούν παραπάνω μαζί σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
puma την παλεύεις; Έλεος τι σου είπε δηλαδή η κοπέλα, 4 ποστς θαυμαστικά και κεφαλαία.
Στο 3ο θέμα θεωρείται πως οι βαθμολογίες είναι διαφορετικές μεταξύ τους; Ή πρέπει να πάρεις και περιπτώσεις που είναι ίδιες όταν εξετάζεις ποια είναι η μεγαλύτερη για κάθε υποψήφιο.
Επίσης λόγω διευκρίνησης στο ίδιο θέμα, έτσι όπως το καταλαβαίνω υπονοεί πως θα έχεις και σίγουρα έναν υποψήφιο. Άρα σε μια δομή do while δε χρειάζεται να βάλεις δύο φορές (μία εκτός της, μία εντός της) διάβασμα ονόματος και βαθμών, right?

Εάν δε βάλεις 2 φορές Διάβασε όνομα θα πρέπει να βάλεις μία Αν μέσα στην όσο για να μην γίνει η επανάληψη όταν δοθεί σαν όνομα το "ΤΕΛΟΣ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
60% κατω απο την βαση ακουσα
Αν αυτό το γράφεις για την ανάπτυξη εφαρμογών κλπ, συγχαρητήρια σε όποιον έβγαλε ποσοστό πριν ακόμα τα γραπτά φτάσουν στα βαθμολογικά κέντρα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Αν αυτό το γράφεις για την ανάπτυξη εφαρμογών κλπ, συγχαρητήρια σε όποιον έβγαλε ποσοστό πριν ακόμα τα γραπτά φτάσουν στα βαθμολογικά κέντρα.

Αν εσύ Δία δεν είσαι σε θέση να ξέρεις πως έγραψαν 30.000 παιδιά σήμερα, αν δεν μπορείς να προβλέψεις πως θα βαθμολογηθούν τα γραπτά τους, μην βγάζεις το κόμπλεξ σου σε αυτούς που μπορούν, γατάκι, ε γατάκι :Ρ :Ρ :Ρ :Ρ :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Αυτές οι (υπερβολικά) πρόωρες στατιστικές δεν έχουν κανένα νόημα.
Πέρυσι το 50% ήταν κάτω από τη βάση. Οπότε φέτος που ήταν σχετικά πιο εύκολα δεν νομίζω να πάει 60%. (όχι, ότι είναι αδύνατον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Eμένα μου φάνηκαν νορμάλ τα θέματα, ειδικά το 3ο και 4ο.Περίμενα δυσκολότερα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Γενικά στα θέματα ακολουθήθηκε ένα νορμάλ μοτίβο, στο οποίο μπορούσε να αντεπεξέλθει η πλειονότητα των μαθητών. Δεν θα τα χαρακτήριζα απαιτητικά σε καμία περίπτωση. Το μόνο που γίνεται είναι ότι χρόνο με το χρόνο τα φροντιστήρια δεν κάνουν πολλές ασκήσεις και ίσως για αυτό τα παιδιά δεν αισθάνονται σίγουρα για τον εαυτό τους...

Να ευχηθώ καλά αποτελέσματα σε όλα τα παιδιά και να πω ότι είναι το τελευταίο μάθημα που πρέπει να ανησυχείτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί να μου πεί κάποιος πόσα μόρια θα μου κόψουν στο Β2 που δεν έγραψα και τις τιμές του υποπρογράμματος, παρά μόνο του κύριου προγράμματος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί να μου πεί κάποιος πόσα μόρια θα μου κόψουν στο Β2 που δεν έγραψα και τις τιμές του υποπρογράμματος, παρά μόνο του κύριου προγράμματος?

Τις μισές ίσως; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί να μου πεί κάποιος πόσα μόρια θα μου κόψουν στο Β2 που δεν έγραψα και τις τιμές του υποπρογράμματος, παρά μόνο του κύριου προγράμματος?

Ε κατω απο τα μισα δεν νομιζω να σοθ κοψουνε...Το πολυ μισα μορια υπολογισε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Τσάμπα μόρια...Οκ, ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sido

Νεοφερμένος

Ο sido αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
αν τις εχεισ εμφανισει μπορει να μην σου κοψουν και καθολου ετσι την πατησα κ εγω αλλα μου ειπε ο καθηγητης μου οτι αν φαινονται οι τιμεσ δηλαδη αν τις εχεισ κυκλωσει μπορει να τις παρεις ολες τις μοναδες..να ρωτησω και εγω κατι το διαγραμμα ροης που το εκανα με για υπαρχει προβλημα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nex.

Νεοφερμένος

Ο nex. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Eμένα μου φάνηκαν νορμάλ τα θέματα, ειδικά το 3ο και 4ο.Περίμενα δυσκολότερα :/:

αχ τι κριμαα... :/: ............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaEchelon

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
σχετικα βατα τα θεματα αλλα εκανα βλακειες κ εχασα τσαμπα τ Α4 κ το περισσοτερο Α5..

αν τις εχεισ εμφανισει μπορει να μην σου κοψουν και καθολου ετσι την πατησα κ εγω αλλα μου ειπε ο καθηγητης μου οτι αν φαινονται οι τιμεσ δηλαδη αν τις εχεισ κυκλωσει μπορει να τις παρεις ολες τις μοναδες..να ρωτησω και εγω κατι το διαγραμμα ροης που το εκανα με για υπαρχει προβλημα??

οχι γινεται ειτε με οσο ειτε με για ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Τωρα για να καταλαβω.....τι ειπες ακριβως?
Ολα τα προσωπικα ποστ, ηταν απεναντι στην κοπελα, γιατι βγηκε και εγραψε ενα ποστ (τα κλασσικα που γραφουμε εμεις οι φοιτητες συνηθως) που λεει οτι τα θεματα ειναι γελοια, και οτι με αυτα τα θεματα δεν ξεχωριζε ο αριστος απο εναν μετριο μαθητη....οπως και επισης οτι ενας που ειχε ασχοληθει ελαχιστα εγραφε 10.
Τα θεματα οντως ηταν ευκολα και μου την εσπασε που δεν εβαλαν δυσκολα γιατι θα εγραφα και ηταν ευκαιρια να παρω ενα αβανταζ απο αλλους που δεν εγραφαν

Τωρα επεσαν ευκολα,εγραψαν ολοι και τωρα ειμαι στα ιδια με εναν πολυ μετριο μαθητη αφου απο απροσεξειες εχασα μερικα μορια.Αυτος διαβασε αραια και που το μαθημα και εγω το ειχα ξεσκισει και τελικα γραψαμε το ιδιο.Ε δεν λεει ετσι.Καπου χανει

Και μην πεις πως δεν ηταν ευκολα τα θεματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Τα θεματα οντως ηταν ευκολα και μου την εσπασε που δεν εβαλαν δυσκολα γιατι θα εγραφα και ηταν ευκαιρια να παρω ενα αβανταζ απο αλλους που δεν εγραφαν

Τωρα επεσαν ευκολα,εγραψαν ολοι και τωρα ειμαι στα ιδια με εναν πολυ μετριο μαθητη αφου απο απροσεξειες εχασα μερικα μορια.Αυτος διαβασε αραια και που το μαθημα και εγω το ειχα ξεσκισει και τελικα γραψαμε το ιδιο.Ε δεν λεει ετσι.Καπου χανει

Και μην πεις πως δεν ηταν ευκολα τα θεματα.
Φαντασου, εδω εκανες λαθη απο απροσεξια σε αυτα τα θεματα (που συμφωνα με εσενα ηταν ευκολα, για εμενα ηταν νορμαλ θεματα)....φαντασου να ηταν δυσκολα τι θα εκανες!!
Κατα την γνωμη μου,μια χαρα θεματα ηταν.Μπορουσε να διακριθει ο αριστος απο τον απλα καλο μαθητη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
μα ενας μαθητης πολυ καλος που περιμενει να γραψει 95 γιατι φοβαται την λεπτομερεια δεν θα ξεχωρισει απο εναν μαθητη μετριο ο οποιος δεν εχει πολυδιαβαζει και γραφει το 90!!! αυτο ειναι το θεμα! θα ταν καλυτερο να βαζαν ενα δυσκολο τεταρτο θεμα ετσι ωστε να ξεχωρισει ο καλος απο τον μετριο...ή μαλλον ο μαθητης που εχει μπει για τα καλα στην λογικη του μαθηματος κ μπορει να σκεφτει απο αυτον που ισως παπαγαλισε το μαθημα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
μα ενας μαθητης πολυ καλος που περιμενει να γραψει 95 γιατι φοβαται την λεπτομερεια δεν θα ξεχωρισει απο εναν μαθητη μετριο ο οποιος δεν εχει πολυδιαβαζει και γραφει το 90!!! αυτο ειναι το θεμα! θα ταν καλυτερο να βαζαν ενα δυσκολο τεταρτο θεμα ετσι ωστε να ξεχωρισει ο καλος απο τον μετριο...ή μαλλον ο μαθητης που εχει μπει για τα καλα στην λογικη του μαθηματος κ μπορει να σκεφτει απο αυτον που ισως παπαγαλισε το μαθημα....
Δεν υπαρχει μαθητης που παπαγαλισε την ΑΕΠΠ και εγραψε πανω απο 13-14!!!
Αν ειναι δυνατον ρε παιδια, μην λεμε οτι θελουμε.Αυτο το μαθημα, σαν μαθημα θα δειτε οτι τα τελευταια χρονια εχει ποσοστα αποτυχιας κατω απο την βαση ιδια με την Φυσικη Κατ.
Τοσα χρονια υπαρχουν δυο κατηγοριες....οσοι εγραφαν κατω απο την βαση και οσοι εγραφαν πανω απο 17-18.
Λοιπον, γιατι δεν εχει νοημα οτι και να λεμε....εγω την επιθεση την εκανα γιατι δεν γινεται να βγαινεις και λες οτι τα θεματα ηταν γελοια και οτι ενας μαθητης μετρια προετοιμασμενος εγραφε.
ΔΕΝ ΕΓΡΑΦΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΠΟΤΕ ΕΝΑΣ ΜΕΤΡΙΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ!
Ειναι το μαθημα τετοιο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Δεν υπαρχει μαθητης που παπαγαλισε την ΑΕΠΠ και εγραψε πανω απο 13-14!!!
Αν ειναι δυνατον ρε παιδια, μην λεμε οτι θελουμε.Αυτο το μαθημα, σαν μαθημα θα δειτε οτι τα τελευταια χρονια εχει ποσοστα αποτυχιας κατω απο την βαση ιδια με την Φυσικη Κατ.
Τοσα χρονια υπαρχουν δυο κατηγοριες....οσοι εγραφαν κατω απο την βαση και οσοι εγραφαν πανω απο 17-18.
Λοιπον, γιατι δεν εχει νοημα οτι και να λεμε....εγω την επιθεση την εκανα γιατι δεν γινεται να βγαινεις και λες οτι τα θεματα ηταν γελοια και οτι ενας μαθητης μετρια προετοιμασμενος εγραφε.
ΔΕΝ ΕΓΡΑΦΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΠΟΤΕ ΕΝΑΣ ΜΕΤΡΙΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ!
Ειναι το μαθημα τετοιο.....

μπορει να μην υπαρχει μαθητης που παπαγαλισε και εγραψε πανω απο 13-14...αλλα υπαρχουν μαθητες που ασχοληθηκαν ελαχιστα και εγραψαν 18....οπως και να χει θα προτοιμουσα τα θεματα να ταν διαβαθμισμενα και να ξεχωριζε ο αριστος απο το μετριο και οχι να κριθουν ολα στην λεπτομερεια...πραγμα που εγινε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Προσωπικά σε αυτό το μάθημα τα έχω ΟΛΑ ολόσωστα εκτός απο το Α5 [τις ερωτήσεις θεωρίες] που τις απάντησα με δικά μου λόγια αλλά είναι μέσα σε αυτά που λέει το βιβλίο.Οπότε, στην χειρότερη περίπτωση 95 στην καλύτερη 99-100 :D
Τα καταευχαριστήθηκα τα θέματα,αλλά περίμενα και ήθελα πιο τσιμπημένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top