Online βοήθεια από φιλόλογο μέσω msn ή skype

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
γεια σας φοιτω στο ιστορικο αρχαιολογικο και εχοτμε καποια μαθηματα φιλολογικα τα οποια δεν τα καταφερνω καλα και επειδη οταν τελιωσω την σχολη θα γινω φιλολογος(το πιο πιθανο)θα ηθελα πολυ να εχω μια εποικοινωνια με εναν αποφοιτο απο την δικια μου σχολη ή της φιλολογιας να με βοηθαει που και που με τυχον ερωτησεις.παρακαλω ειδοποιηστε με με προσωπικο μυνημα.εχω και msn kai skype :) ευχαριστω εκ των προτερων για οσους εχουν την διαθεση και το μερακι να με βοηθαν που και που:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
https://www.filosofiki.eu/ είναι το forum της φιλοσοφικής του Καποδιστριακού στην Αθήνα...Λογικά κάτι θα ξέρουν τα παιδιά να σε βοηθήσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
thx αν και ψαχνω για αμεση βοηθεια...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top