Καλύτερη λατινοαμερικανική παιδικοεφηβική σειρά

Ποια η καλύτερη λατινοαμερικανική παιδικοεφηβική σειρά

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 92)
  • Carrusel

    Ψήφοι: 10 10.9%
  • Chiquititas

    Ψήφοι: 10 10.9%
  • Cebollitas

    Ψήφοι: 37 40.2%
  • El diario de Daniela

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Rebelde way

    Ψήφοι: 20 21.7%
  • Patito feo

    Ψήφοι: 2 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 13 14.1%

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
cebollitas.... Επιβαλλόταν να το δει όόόόλη η παρέα στο δημοτικό μετά το σχολείο!!!!Πολλές φορές πάντως καταντούσε σπαστικό το όλο σκηνικό με τα τραγούδια....!!Κατα τα άλλα μια ιστορική σειρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Rebelde way, chiquititas και cebollitas φανατικά!!
To carrusel πριν πόσα χρόνια ήταν; Δεν το εχω δει ποτέ. Όπως και το El diario de Daniela, δεν εχω ιδέα ποιό είναι.
Όσο για την Πάττυ, γεράσαμε πια, πριν 6-7 χρόνια ίσως το έβρισκα ενδιαφέρον. 2-3 επεισόδια εχω δει μόνο κι αυτά τυχαία.


Υ.Γ: Όσοι λέτε οτι δεν βλέπατε κανένα απ'αυτά ψεύδεστε ασύστολα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
με διαφορά, το carrusel

αχχχ πόσα χρόνια πίσω !! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Rebelde way
Τα πρώτα επισόδεια της σειράς μου άρεσαν αλλά δυστυχώς στη συνέχεια τα χάλασε. Δεν ήταν είδα ολοκληρωμένη (από κάποιο σημείο και έπειτα την βαρέθηκα) αλλά έβλεπα σποραδικά επισόδεια. Ο πρωταγωνιστής πραγματικά ηταν για φάπες.....
Ελπίζω να εννοείς τον Pablo ... Ο Manuel ειναι έρωτας! :inlove:

Εγώ έβλεπα chiquititas, cebollitas, rebelde way, floricienta. Βέβαια πρόσφατα που ξαναβάλανε τη φλορισιεντα συνειδητοποίησα ότι για κάποιο λόγο δεν είδα το τέλος σε κανένα από τα παραπάνω και δεν θυμάμαι για ποιό λόγο... :P
Πάντως ακόμα που και που για πλάκα στο σχολείο αρχίζουμε: ΤΑΡΟΥΥΥΥΣΑ ΤΑΡΟΥΥΥΣΑ κουνώντας πέρα δώθε τα χέρια. :P
Ωραίες εποχές! :D
Προτιμώ τη φλορισιέντα με το φεντερίκο παρά τη λαλε στην κωνσταντινούπολη... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πριν βάψει το μαλλί αυτό το απαίσιο ξανθό.
Βασικά εμένα μου άρεσε πιο πολύ μετά που το έβαψε. Ήταν πολύ ιδιαίτερα σέξυ ρε παιδί μου. Του πήγαινε πολύ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Εντάξει, εντάξει όπως και να το κάνεις ο Manuel είναι έρωτας το παραδέχομαι.
Απλά το ''άντρας με βαμμένο μαλλί'' με χαλάει κάπως, οχι οτι δεν του πήγενε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Έλα τώρα...μελαχρινός μου αρέσει πιο πολύ:P
Εγώ πήγαινα στα περίπτερα και έπερνα κ αυτοκόλλητα:P
Ποτέ δεν είχα κερδίσει τίποτααα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • images g.jpg
    images g.jpg
    7.7 KB · Εμφανίσεις: 1,488
  • images.jpg
    images.jpg
    8.2 KB · Εμφανίσεις: 1,520

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εντάξει, εντάξει όπως και να το κάνεις ο Manuel είναι έρωτας το παραδέχομαι.
Απλά το ''άντρας με βαμμένο μαλλί'' με χαλάει κάπως, οχι οτι δεν του πήγενε.
Ναι ο γλυκός μου. Το επεισόδιο που είναι με τη Μια σε μια παραλία και κάνουν τρελίτσες ακόμα το θυμάμαι! :inlove:
Καταλαβαίνω τι εννοείς πάντως. Νομίζω μετά το τέλος της σειράς επανήλθε στο φυσικό του. Συνήθως τους βάζουν να κάνουν αλλαγές στην εμφάνιση τους για να τραβάνε πιο πολύ την προσοχή του κοινού. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Έλα τώρα...μελαχρινός μου αρέσει πιο πολύ:P
κ εμένα μ'άρεσε πιο πολύ μελαχρινός, ειδικά στη αρχή όταν το έβαψε μου φαινόταν απαίσιο.. αλλά είπαμε είναι ο άτιμος..έρωτας!

Ναι ο γλυκός μου. Το επεισόδιο που είναι με τη Μια σε μια παραλία και κάνουν τρελίτσες ακόμα το θυμάμαι! :inlove:
Καταλαβαίνω τι εννοείς πάντως. Νομίζω μετά το τέλος της σειράς επανήλθε στο φυσικό του. Συνήθως τους βάζουν να κάνουν αλλαγές στην εμφάνιση τους για να τραβάνε πιο πολύ την προσοχή του κοινού. ;)
Χαχ..και γω το θυμάμαι:redface:
Ναι, όντως. Ας έκαναν το Πάμπλο κοκκινομάλλη ρε παιδί μου, τι τους έφταιγε ο Μανουέλ μας; :P (είδατε τι καλή ε; δεν είπα ΜΟΥ)


Δεν είναι μια γλύκα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Υπήρχε άτομο που δεν έβλεπε Cebollitas; :D Και Chiquititas έβλεπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
κ εμένα μ'άρεσε πιο πολύ μελαχρινός, ειδικά στη αρχή όταν το έβαψε μου φαινόταν απαίσιο.. αλλά είπαμε είναι ο άτιμος..έρωτας!


Χαχ..και γω το θυμάμαι:redface:
Ναι, όντως. Ας έκαναν το Πάμπλο κοκκινομάλλη ρε παιδί μου, τι τους έφταιγε ο Μανουέλ μας; :P (είδατε τι καλή ε; δεν είπα ΜΟΥ)


Δεν είναι μια γλύκα;
Ε προφανώς ο Παμπλο δεν μπορεί να υποστηρίξει ένα πιο εξτριμ λουκ! :P
Είναι, είναι! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εγω εβλεπα ενα παλια ,γιατι επαιζε η λουιζιανα λοπιλατο.
Γενικα δεν μου πολυαρεσουν.Τα αισθηματικα μ'αρεσουν πιο πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannisED

Νεοφερμένος

Ο GiannisED αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Rebelde Way και Cebollitas τα πιο ωραία για μένα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έλα τώρα...μελαχρινός μου αρέσει πιο πολύ:P
Εγώ πήγαινα στα περίπτερα και έπερνα κ αυτοκόλλητα:P
Ποτέ δεν είχα κερδίσει τίποτααα:mad:

Έτσι που τους βλέπω τώρα πιο πολύ με αρέσει ξανθός:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Υπήρχε άτομο που δεν έβλεπε Cebollitas; :D Και Chiquititas έβλεπα.

Χαχα το ίδιο αναρωτιέμαι κι εγώ! Θυμάμαι πως αμέσως μετά το σχολείο όλη η τάξη πήγαινε να δει Ατρόμητους και την επόμενη μέρα σχολιάζαμε το επεισόδιο... Ωραίες μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Πω....τι θυμηθηκα τωρα.Μικρος θυμαμαι εβλεπα Rebelde way επειδη γουσταρα αγρια την Μια και την Καμιλα :redface:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ατρόμητους στο δημοτικό :P (Ναι χόρευα και εγώ στο ρυθμό του ταρούσα) :clapup:
Ανυπότακτες δεν είδα ΠΟΤΕ. Ίσως είναι η πιο χαζή τηλενουβέλα για εφήβους,σαχλή κατ' εμέ και σοφτ πορνό.

Η αγαπημένη μου όμως ήταν ηηηηη Φλορισιέντααα!!! (και ναι την ξαναέβαλε το Σταρ!!!! :clapup: - ναι την βλέπω πάλι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Aπλά....Ατρόμητοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
όλα μα όοολα τα chiquititas έχω δει,ήμουν ΦΑΝΑΤΙΚΗ!βεβαια με ενοχλουσε λιγο η εστιαση στο γκομενιλικι ορισμενες φορες ενω τα παιδια ηταν ουσιαστικα νιανιαρα...αλλά κατά τα άλλα ΔΕΝ ΕΧΑΝΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ...έπειτα,μου άρεσαν πολύ και οι ατρόμητοι,χωρις να ειμαι φανατικη βεβαια.. :P αλλα το εβλεπα πολυ και αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top