Πόσα μαθήματα για το πτυχίο;

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.

Η αντίθετη απαισιόδοξη οπτική γωνία :P



Συγχαρητήρια και από εμένα Νίκο ! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
από απόψε πλέον χρωστάω...

...0 μαθήματα για πτυχίο :clapup: :clapup:

και στα δικά σας..:P
ΔΟΞΑ ΣΟΙ! :look:


(καλός πολίτης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
(αν και χάνεται ενα σημαντικό κομμάτι του φόρουμ οπως είδα και απο τις αντιδράσεις υπόλοιπων :angel: )
εχω να πω πολλα συγχαρητηρια Νικο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
τι δηλαδή τέλος οι γκρίνιες περί φοιτητών/καθηγητών του ελληνικού πανεπιστήμίου; κι εγώ τώρα ποιον θα δουλεύω; :'(
Εγώ τον κόβω ότι θα συνεχίσει να γκρινιάζει ΚΑΙ αναδρομικά:P

@nPb
Συγχαρητήρια και από δω. Τα καλύτερα για τη συνέχεια! (γι' αυτή τη ρημάδα τη συνέχεια τα κάνουμε όλα)!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Δεν πρόκειται να αλλάξω αντιλήψεις ακόμη και τώρα που τελείωσα και "έδιωξα" το τελευταίο σκατομάθημα που με βασάνισε 1,5 χρόνο με τα αψυχολόγητα θέματα. Eυχαριστώ για τις ευχές σας, είτε γραπτές είτε με μορφή θετικών ψήφων, όλους σας. Ομαλή συνέχεια και καλή πρόοδο στις σπουδές σας και σε ό,τι και αν κάνετε στην ζωή σας.

Υ.Γ 1. Όσοι γνωρίζουν ανώτερα μαθηματικά, θα αντιληφθούν ότι εύχομαι ομαλή συνέχεια..χαχαχαχα (αστειάκι)
Υ.Γ. 2. Δυστυχώς Βασίλη, Johnnaousa,..κ.α. με τους οποίους "τσακωθήκαμε" και είπαμε καμία κουβέντα παραπάνω, θα με χάσετε πλέον. Μπορείτε να τσακωθείτε με τον focko. :P :lol: Δεν θα μπαίνω τακτικά, διότι θέλω να κοιτάξω την "μετά Πανεπιστήμιο" πορεία μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
από απόψε πλέον χρωστάω...

...0 μαθήματα για πτυχίο :clapup: :clapup:

και στα δικά σας..:P
Συγχαρητηρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
από απόψε πλέον χρωστάω...

...0 μαθήματα για πτυχίο :clapup: :clapup:

και στα δικά σας..:P

νομιζω οτι χανω ενα κομματι του εαυτου μου :'(

αντε καλο πτυχιο και καλη σταδιοδρομια :)

ΥΓ
το ischool πανο στην ορκομωσια δεν το γλιτωνεις :devil: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
από απόψε πλέον χρωστάω...

...0 μαθήματα για πτυχίο :clapup: :clapup:

και στα δικά σας..:P

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια npB και καλή σταδιοδρομία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Πολλά,πάρα πολλά...8ο μπαίνω όπου να'ναι και χρωστάω τη μισή σχολή!Όσοι είναι εργαζόμενοι κι ειδικά σε κάτι τμήματα Σ.Τ.ΕΦ. με εργαστήρια στις 8 το πρωί με καταλαβαίνουν!;)

Ευτυχώς είμαι από τους "τυχερούς" του οπότε μάλλον θα προλάβω να το πάρω το ριμάδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Μόνο (ή "μόνο") η πτυχιακή πλέον!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
εχω αλλα 45 νομιζω και εχω 3 χρονια μπροστα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacyba

Νεοφερμένος

Η stacyba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
έχω 0 μαθήματα για το πτυχίο μου μόνο η πρακτική μου μένει!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
42 :cry_x: :cry_x: :cry_x: και είμαι τρίτο έτος :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Έχω 71 απέραστα μαθήματα και 0 περασμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Κανένα !! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Uno.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Αντε με το καλο!Εμεις εχουμε μπολικα ψωμια ακομη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Θα στο αποκαλύψω όταν πράγματι γίνει τυχερό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Καλα, αλλα ειμαι σιγουρος ομως για σενα! Αντε μπραβο σου!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top