Ο πιο αντιπαθητικός ηγέτης στην Ευρώπη

Ο πιο αντιπαθητικός ηγέτης στην Ευρώπη

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 50)
  • Ντέιβιντ Κάμερον (Βρετανία)

    Ψήφοι: 1 2.0%
  • Σίλβιο Μπερλουσκόνι (Ιταλία)

    Ψήφοι: 16 32.0%
  • Ανγκελα Μέρκελ (Γερμανία)

    Ψήφοι: 17 34.0%
  • Νικολά Σαρκοζί (Γαλλία)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Χοσέ Θαπατέρο (Ισπανία)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ζοζέ Σόκρατες (Πορτογαλία)

    Ψήφοι: 1 2.0%
  • Βλαντιμίρ Πούτιν (Ρωσία)

    Ψήφοι: 1 2.0%
  • Ντόναλντ Τουσκ (Πολωνία)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Νίκολα Γκρούεφσκι (ΠΓΔΜ)

    Ψήφοι: 5 10.0%
  • Γιώργος Παπανδρέου (Ελλάδα)

    Ψήφοι: 9 18.0%

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Κοίτα να δεις που συμφωνούμε εμείς οι δυο, στο παραπάνω, "κόκκινο" ποστ σου τόσο για τον Μπερλουσκόνι όσο και για τους εΓχώριους πολιτικούς! Άρα τώρα, μπορώ να σφυρίζω αδιάφορα...:whistle:


μην βιάζεσαι
είσαι παράφωνη :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Αυτό και αν είναι λόγος!:whistle:


αν ποτέ γίνεις ηγέτης στην Ευρώπη , θύμισε μου αυτό το τόπικ

:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
μην βιάζεσαι
είσαι παράφωνη :mad:

Αν μου επιτρέπεται να παρέμβω, οφείλω να ομολογήσω πως κάθε άλλο παρά παράφωνη είναι...

Δεσμεύομαι(έχετε στο νου σας ότι είμαστε σε θεμα για πολίτικους btw:P:P) να φέρω βίντεο-ντοκουμέντο...

Αααααα... Και επί του θέματος... Σταματήστε να κράζετε τον Μπερλουσκόνι, τουλάχιστον όχι για την προσωπική του ζωή και ακόμη περισσότερο για το θράσσος του... Αν θέλετε να κράξετε κάποιον για θράσος ασχοληθείτε με εγχώριους πολιτικούς... Ξέρω ότι δεν είναι και πολύ πιασάρικα τα οικονομικά σκάνδαλα, βέβαια....

Αν είναι να κράξετε κάποιον για το θράσος του Μπερλουσκόνι, κράξτε του Ιταλούς που του το δώσανε...

Κι αν είναι να κράξετε τον ίδιο, κάντε το για το πολιτικό του έργο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Την βραδιά της νίκης σου κάλεσε με αν έχεις περισσότερες από 3 άπορες κορασίδες, θα σε ψηφίσω :P
Ok deal :D

Δεν είναι πουριτανισμός, αλλά...."μαθηματική σκέψη" καθαρά! :book:
Πολλοί θεωρούν άλλωστε ότι ο κόσμος μας στηρίζεται στα μαθηματικά!
Εμάς ίσως όχι, κάποιους άλλους όμως..... :rofl:
Jonnhy, δεν σε αδικώ που δεν σχολίασες περαιτέρω!!
Αν και δεν μου αρέσει το υφάκι σου, σου έχω μια ερώτηση...
Αν σου τρίβονταν σε κάποιο club, της προτίμησης σου, μια μεθυσμένη 16άρα δεν θα έκανες παιχνίδι; :P
Είμαι απόλυτα σίγουρος πως Ναι. Όποτε που κολλάει ο σχολιασμός σου;

Δεν αμφιβάλλω, σίγουρα είναι άρχημο να πληρώνεις μια 16άρα για έρωτα. Ωστόσο γιατί κατηγορούμε τον πελάτη; Σε αυτό το επίπεδο πληρωμένου έρωτα δεν τίθεται θέμα οικονομικού εξαναγκασμού. Οι αμοιβές είναι τόσο καλές που κάποια να την βγάζει και με έναν πελάτη ανά μήνα. Προφανώς αναφερόμαστε σε τύπο 16άρας που αναζητά το easy χρήμα. Για εμένα είναι και αυτό μια άποψη ζωής, ωστόσο δεν μπορώ να δεχτώ ότι δεν καταλαβαίνει τι κάνει. Ναι, στα τριάντα της θα το έχει μετανιώσει είτε επειδή επιτέλους κατάφερε να φτιάξει μια φυσιολογική μη-ψυχοφθόρα ζωή είτε επειδή τα ντρόκια θα έχουν καταστρέψει το image της.

Όποτε έχουμε μια 16άρα που θέλει να κάνει σεξ για χρήματα και έναν μεσήλικα άντρα με καλή οικονομική άνεση. Τι πιο φυσιολογικό αυτοί οι δυο να έρθουν σε ... επαφή; :)

Εξάλλου ο λόγος που η παιδεραστία θεωρείτε κακό είναι επειδή ένας ώριμος άντρας μπορεί εύκολα να επηρεάσει τις επιθυμίες και το μυαλό ενός ανήλικου ανθρώπου. Σε αυτή την περίπτωση ο Σίλβιο δεν χρειάζεται να χρησιμοποιήσει κάποια ιδιαίτερη πειθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καραγκιόζης

Νεοφερμένος

Ο Καραγκιόζης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Τι να διαλέξει κανείς; Πάρε τον ένα και βάρα τον άλλο είναι όλοι τους.

Ψήφισα Μπερλουσκόνι γιατί είναι ένα διεφθαρμένο φασιστόμουτρο, αν είχα δυαντότητα πολλαπλών ψήφων θα ψήφιζα και Σαρκοζί γιατί είναι ένα κακόβουλο και κομπλεξικό (λογο ύψους) φασιστόμουτρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Αν και δεν μου αρέσει το υφάκι σου, σου έχω μια ερώτηση...
Αν σου τρίβονταν σε κάποιο club, της προτίμησης σου, μια μεθυσμένη 16άρα.......
Αν και δεν μου αρέσει η ερώτηση, σου έχω "έτοιμη" απάντηση :P
Μου τρίβονται πολλές, πίστεψε με, και όχι μόνο 16άρες, μεθυσμένη όμως δεν ήταν καμία ;)

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
προσωπικά θεωρώ αντιπαθέστατο τον γιωργάκι, επειδή κάποιοι τον κάνανε να πιστέψει πως αρκεί το όνομα ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ για να γίνει κάποιος ηγέτης χώρας!
Μετά την θητεία του μάλιστα, θα παραμείνει στην συνείδηση των Ελλήνων και όχι μόνο, συνώνυμο του.....ΣΠΟΓΓΟΚΟΛΑΡΙΟΣ!
Επίσης, αν μου επιτρέπεται να αναφερθώ και σε προηγούμενα.....μπουμπούκια της πολιτικής σκηνής, θα ανέφερα και τον Κων/νο Γ. Σημίτη, επονομαζόμενο και...Κινέζο, λόγοι υπάρχουν πολλοί, αρκεί όμως το που έχει χρεωθεί την ένταξη της χώρας στην Οικονομική και Νομισματική Ένωση, στις....."επιτυχίες του" !

.

Θα συμφωνήσω απόλυτα ως προς τον Γιώργο, τον Σημίτη και όλη αυτή την βρωμερή παρέα, που χρόνια τυραννούν την Ελλαδίτσα. Ψήφισα Γιώργο, αλλά θα ψήφιζα και Μέρκελ και Σαρκοζί γιατί τα θεωρώ κομπλεξικά άτομα στην πολιτική σκηνή. Ειδικά τον Σαρκοζί τον θεωρώ αποτυχημένο, δεν ξέρω γιατί πρέπει να υπάρχει ως πολιτικός (ίσως για να δείχνει την Μπρουνάρα). Τώρα πάμε στον Μπερλουσκόνι.............εγώ λοιπόν που έχω ζήσει την μίση μου ζωή στην Ιταλία έχω να πω πως πρίν να γίνει πρωθυπουργός ήταν ένας άνθρωπος με τεράστια οικονομική επιφάνεια και πάντα επιρρεπής στην προσωπική του ζωή. Ακόμη και την γυναίκα του νομίζω πως την ψώνισε σε ένα στριπτιτζάδικο. Δεν έγινε τώρα ο τυπάκος με τις γκόμενες και τις πλαστικές, ήταν έτσι ανέκαθεν. Δεν με απασχολεί καθόλου με πόσες πηγαίνει ως πρωθυπουργός, με τόσες πήγαινε και πριν γίνει. Άρα ας τον κρίνουμε ως πολιτικό. Δεν τα έχει πάει άσχημα στην Ιταλία, θα μπορούσε και καλύτερα. Έχει κάνει και τις μαλ....του. Απλά θα έπρεπε ίσως να κριθεί για τις αιχμές που αφήνονται ως προς τις επαφές με την μαφία, με την οποία να μην γελιόμαστε δεν συναντιέται για πρώτη φορά τώρα που έγινε πρωθυπουργός. Πόσοι άλλοι άλλωστε ακόμη και εδώ στην Ελλάδα είναι λευκές περιστερές;;; Απλά του Μπερλουσκόνι βγαίνουν δημόσια, ενώ άλλων κουκουλώνονται. Όταν ο υπουργός εξωτερικών της Γερμανίας (δεν θυμάμαι name, μια χαρά άντρας, φτου την τύχη μου) πάει στις συνεδριάσεις χεράκι χεράκι με τον γκόμενό του δεν μας ξενίζει;; Οι γκόμενες του Μπερλουσκόνι ασκούν πολιτική;;; Και τις δεκαεξάρες τις τρώει το κολα....... τους. Δεν τις βιάζει φαντάζομαι παρά την θέλησή τους. Ούτε στην βουλή μπήκε με τανκς, τον ψήφισαν όλοι οι Ιταλοί που τώρα τον βρίζουν. Ας τον κατεβάσουν, αυτό τι σημαίνει πως θα του κόψουν την όρεξη για πιπίνια;;;;;;;;;;;;;)

Τέλος πάντων σκατά τους βλέπω όλους..... :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Χαχα, δεν περίμενα ο ΓΑΠ είναι σε κάποια λίστα αντιπάθειας σε διαφορετική θέση από την πρώτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Χαχα, δεν περίμενα ο ΓΑΠ είναι σε κάποια λίστα αντιπάθειας σε διαφορετική θέση από την πρώτη.
και εγω οταν ειδα τα αποτελεσματα παραξενευτηκα..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zithos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 270 μηνύματα.
Γιώργος Παπανδρέου (Ελλάδα) εννοείται δέν κάνει το παιδί για πρωθυπουργός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
:devil: : Ο Σίλβιο λοιπόν, καθολική νεκρανάστη έκφυλου ρωμαίου αυτοκράτορα- τηρουμένων και λαμβανομένων υπόψη των συγκαιρινών μας αναλογιών και όρων!- ο τρίτος πιο πλούσιος Ιταλός και ανάμεσα στους 50 πιο πλούσιους ανθρώπους του Πλανήτη, "κανονικά θα πρέπει να περάσει από Ειδικό Δικαστήριο, αν ..."( λένε πληροφορίες μου, ότι συζητιέται από κύκλους της ιταλικής αριστεράς) αποδειχθεί, ότι στο παιχνίδι που παίζει τις τελευταίες ημέρες με τα σπραιντ και την αγωνία των ευρωπαϊκών λαών, έχει και προσωπική επιχειρηματική συμμετοχή! Οι ίδιοι, που τα λένε αυτά επισημαίνουν:" Δεν έχουμε σκοπό να την πατήσουμε σαν τους Έλληνες, που έχουν έναν μη επιχειρηματία πρωθυπουργό..." και ξεσπάνε σε χαχανητά! Βλέπετε, ο "Γιωργάκης κι ο Αντρίκος των Ελλήνων", έξω από δω, φέρνουν μόνον χαχανήτα, όταν τους φέρνει η ροή της συζήτησης, στο χρόνο του χαβαλέ τους. Έτσι, σα μία ιλαρή εκτόνωση της δικής τους αγωνίας ή, τέλος πάντων, αγανάκτησης!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,884 μηνύματα.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ANGELA! :P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
χρονια πολλα,,
και απο εναν συνεορταζοντα..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top