Πώς εκτονώνεστε;

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
''Τι κάνω για να αποβάλλω αυτή την ενέργεια;''
Εσείς τι κάνετε σε αυτές τις περιπτώσεις;
.....................................
Κάνετε sex; :redface: :P
Πιστεύω ότι το ...μοναχικό sex είναι ιδανικό για εκτόνωση και χαλάρωση...:whatever: :redface: :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dominator

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dominator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Ένας σάκος του box είναι ό,τι πρέπει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Πιστεύω ότι το ...μοναχικό sex είναι ιδανικό για εκτόνωση και χαλάρωση...:whatever: :redface: :)

Και το μοναχικό και το κανονικό...;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τρέχω. Ειδικά φέτος έχει άλλη γλύκα το τρέξιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ένας σάκος του box είναι ό,τι πρέπει...
και εγώ θέλω ρε γαμωτο..κουράστηκαν να βαράω τους φίλους μου :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εμένα με βοηθάει πολύ να μιλάω (Όλγα μη σχολιάσεις:redface:)
Είτε μιλάω μόνη μου, είτε μιλάω στη μαμά μου, στην αδερφή μου, στους φίλους μου. Δεν μπορώ να τα κρατάω μέσα μου. Αν δεν πω αυτά που νιώθω έστω και σε ένα άτομο αγχώνομαι. Το καλύτερο όμως είναι μία βόλτα στη θάλασσα. Θυμάμαι με είχε πάει η μητέρα μου σ' ένα παραθάλασσιο μέρος έξω από την πόλη και δεν ήταν κανείς εκεί (φθινόπωρο ήταν). Φώναζα, γελούσα, έκλαιγα, χόρευα.. Είχε τρομάξει η γυναίκα:P Αλλά το χα χαρεί τόσο πολύ.

Παλιά έγραφα πάρα πολύ. Σταμάτησα όμως γιατί δεν έβρισκα νόημα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Εμένα με βοηθάει πολύ να μιλάω (Όλγα μη σχολιάσεις:redface:)
Είτε μιλάω μόνη μου, είτε μιλάω στη μαμά μου, στην αδερφή μου, στους φίλους μου. Δεν μπορώ να τα κρατάω μέσα μου. Αν δεν πω αυτά που νιώθω έστω και σε ένα άτομο αγχώνομαι. Το καλύτερο όμως είναι μία βόλτα στη θάλασσα. Θυμάμαι με είχε πάει η μητέρα μου σ' ένα παραθάλασσιο μέρος έξω από την πόλη και δεν ήταν κανείς εκεί (φθινόπωρο ήταν). Φώναζα, γελούσα, έκλαιγα, χόρευα.. Είχε τρομάξει η γυναίκα:P Αλλά το χα χαρεί τόσο πολύ.

Παλιά έγραφα πάρα πολύ. Σταμάτησα όμως γιατί δεν έβρισκα νόημα:hmm:

Σαν μια ταινία παλιού κινηματογράφου είναι οι σκηνές που περιγράφεις...:hmm: :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Κράτησες μόνο την πολλή ομιλία:D
Ό,τι μπορεί ο καθένας κάνει:teasing:

Σαν μια ταινία παλιού κινηματογράφου είναι οι σκηνές που περιγράφεις...:hmm: :P :P
Όντως. Μα και το συγκεκριμένο μία φορά συνέβη. Αλλά γενικά με ηρεμεί η θάλασσα.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Δεν νευριάζω σε γενικές γραμμές γιατί είμαι πολύ γειά σου κατάσταση.Οι μόνοι που μπορούν να με νευριάσουν είναι οι γονείς μου.Ε όταν με νευριάσουν απλά φεύγω μέχρι να ηρεμήσω και τελειώνει εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Παιζοντας κιθαρα .........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Απλο και πιανει...!! βαζε Μουσικη τερμα και αρχιζω τον χορο..>!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
εγω θα πρεπει να δειρω καποιον :P
ή ακομα καλυτερα να βρισω καποιον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

El Capitano

Νεοφερμένος

Ο El Capitano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγώ όταν δεν είμαι και πολύ καλα ψυχολογικά (έχω νεύρα, είμαι στεναχορημένος) μένω μόνος μέχρι να μου περάσει... Γιατί εκείνη τη στιγμή είμαι αδύναμος ψυχολογικά και ίσως κάνω κάτι που θα μετανιώσω... Για να εκτονοθώ λοιπόν καταφεύγω στη μαγεία της μουσικής... Με χαλαρώνει, με ηρεμεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Κι οπως είπε κι η Αθηνούλα κι εγώ με taekwondo σε πρώτη φάση. :D

Σοβαρα τωρα.

Μπορεί γενικά να είμαι ισχυρογνώμων σε συζητήσεις,αλλα σε γενικές γραμμές θυμώνω πάρα πολύ δύσκολα.Και απέναντι στους αλλους,αλλα και απεναντι στον εαυτο μου,γιατι προσπαθω γενικά να έχω τη συνείδησή μου καθαρή.

Και πιστεύω πως γενικά έχω υπομονή.Οταν θυμώσω μπορεί να φωνάξω στον άλλο,αλλά μεχρι εκεί.Δε μου αρέσει να χρησιμοποιώ άσχημα λόγια.

Τη μοναδική φορά που θυμάμαι προσφατα να βγήκα κυριολεκτικά εκτός εαυτού,ήταν...σε έναν αγώνα 11Χ11,δευτέρα λυκείου εναντίον τρίτης.Ημουν στη εστία της δευτέρας.Και κάποια έξυπνα παιδάκια,πίσω από αυτήν,εφόσον στολίσαν εμένα κανονικά (χωρις αφορμη,αλλα δε με ενδιεφερε),σκεφτηκαν πως μπορουσαν να κανουν το ίδιο με τη μητέρα μου.Εκτονώθηκα.





Πάνω τους. :)

:ropalo::warn: σε καταλαβαίνω...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Εγώ όταν δεν είμαι και πολύ καλα ψυχολογικά (έχω νεύρα, είμαι στεναχορημένος) μένω μόνος μέχρι να μου περάσει... Γιατί εκείνη τη στιγμή είμαι αδύναμος ψυχολογικά και ίσως κάνω κάτι που θα μετανιώσω... Για να εκτονοθώ λοιπόν καταφεύγω στη μαγεία της μουσικής... Με χαλαρώνει, με ηρεμεί...

Είναι πολύ κακό το να μένεις μόνος, αλλά είναι κι αναπόφευκτο, γιατί και με παρέα να πας, δύσκολα θα σε τονώσει ψυχολογικά. Ο καλύτερος γιατρός είναι ο χρόνος. Αναλόγως και την περίπτωση βέβαια, γιατί δεν μπορεί να επουλώσει τα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
εγώ καλώς ή κακώς, όταν δεν έχω την "πολυτέλεια" του Ταεκβοντο (:cry_x:), λέω αυτό που πραγματικά πιστεύω σε κάποιον και τι είναι αυτό που με ενόχλησε από την συμπεριφορά ή τα λόγια του. δεν συνηθίζω να το κάνω αλλά όταν βλέπω ότι μια τέτοια κατάσταση συνεχίζεται...εεε ΕΛΕΟΣ δεν θα το ανεχτώ πια! Άνθρωπος είμαι και εγώ! :pfff:
ο καλύτερος τρόπος εκτόνωσης, εκτός από το πολυαγαπημένο μου άθλημα, είναι και η εξωτερικευση των συναισθημάτων!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εγώ καλώς ή κακώς, όταν δεν έχω την "πολυτέλεια" του Ταεκβοντο (:cry_x:), λέω αυτό που πραγματικά πιστεύω σε κάποιον και τι είναι αυτό που με ενόχλησε από την συμπεριφορά ή τα λόγια του. δεν συνηθίζω να το κάνω αλλά όταν βλέπω ότι μια τέτοια κατάσταση συνεχίζεται...εεε ΕΛΕΟΣ δεν θα το ανεχτώ πια! Άνθρωπος είμαι και εγώ! :pfff:
ο καλύτερος τρόπος εκτόνωσης, εκτός από το πολυαγαπημένο μου άθλημα, είναι και η εξωτερικευση των συναισθημάτων!:worry:


πολυ καλο αυτο που κανεις :hmm:
Μακαρι να μπορουσαμε να το κανουμε ολοι:hmm:
εγω τα κραταω τα κραταω και οταν μου δοθει μια επιπλεον αφορμη τοτε τα λεω ολα :/:
Δεν ειναι καλο,γτ και εγω καθομαι και σκαω και ο αλλος δνε θυμαται τα γεγονοτα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Εγώ πάλι όταν είμαι με πολλά νεύρα παίζω πιάνο ή ακούω μουσική ή τσακίζω ό,τι σοκολάτα υπάρχει στο σπίτι(αυτό το κάνω και όταν έχω πολύ διάβασμα και αγχώνομαι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
πηγαινω στο γυμναστηριο της γειτονιας και ενοργανη που τοσο αγαπω !!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top