Δες την ψηφιακά 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

apostolis92

Νεοφερμένος

Ο apostolis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κανείς αν θα δωθούν φέτος επιδοτήσεις για laptop για πρωτοετείς φοιτητές; Και αν ναι, πότε θα ξεκινήσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν έχει επιβεαιωθεί ακόμα κάτι.
Θα το μάθουμε όλοι από εδώ.
Πέρυσι πάντως το είχαμε μάθει αρχές Δεκέμβρη και η παραλαβή γινόταν τέλη Δεκέμβρη-Ιανουάριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis92

Νεοφερμένος

Ο apostolis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ευχαριστώ! εχω και μια άλλη απορία...εγω έχω γραφτεί κανονικά στη σχολή μου, έχω πάρει και το πάσο μου αλλά δεν παρακολουθώ τα μαθήματα της σχολής. υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτό? μπορεί να μην το δικαιούμαι δηλαδή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Υπονοείς πως όλοι οι υπόλοιποι φοιτητές παρακολουθούν?:PΠοιος θα το ελεγξει?Μόνο αν περάσεις τα ελάχιστα χρόνια σπουδών δε δικαιούσαι πάσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ευχαριστώ! εχω και μια άλλη απορία...εγω έχω γραφτεί κανονικά στη σχολή μου, έχω πάρει και το πάσο μου αλλά δεν παρακολουθώ τα μαθήματα της σχολής. υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτό? μπορεί να μην το δικαιούμαι δηλαδή?
Όχι, δεν έχει σχέση αυτό.
Αν έχεις τα δικαιολογητικά και φυσικά αν το δικαιούσε, δεν παίζει θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis92

Νεοφερμένος

Ο apostolis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Υπονοείς πως όλοι οι υπόλοιποι φοιτητές παρακολουθούν?:PΠοιος θα το ελεγξει?Μόνο αν περάσεις τα ελάχιστα χρόνια σπουδών δε δικαιούσαι πάσο.

δεν εννοώ για το πάσο...για την επιδότηση εννοώ! αν ειναι για το 25% των πρώτων , τότε τη δικαιούμαι. 10ος πέρασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
δεν εννοώ για το πάσο...για την επιδότηση εννοώ! αν ειναι για το 25% των πρώτων , τότε τη δικαιούμαι. 10ος πέρασα.

Απαξ και μπήκες στη σχολή με τα κριτήρια για να την πάρεις,τη δικαιούσαι.Κανεις δεν πρόκειται να τη ζητησει πίσω αν δεν παρακολουθείς μαθήματα.Το τι θα κάνεις μέσα στη σχολή,ειναι άλλο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis92

Νεοφερμένος

Ο apostolis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Απαξ και μπήκες στη σχολή με τα κριτήρια για να την πάρεις,τη δικαιούσαι.Κανεις δεν πρόκειται να τη ζητησει πίσω αν δεν παρακολουθείς μαθήματα.Το τι θα κάνεις μέσα στη σχολή,ειναι άλλο θέμα.
αν είναι έτσι ok! απλά αν μπλέξεις με το υπουργείο και τις γραφειοκρατίες δεν βγάζεις άκρη! στη γραμματεία όσες φορές και να ρώτησα δεν είχα και την καλύτερη αντιμετώπιση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Παιδιά έμαθε τελικά κανείς τίποτα για το δες την ψηφιακά??????:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis92

Νεοφερμένος

Ο apostolis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Δυστυχώς όχι Κατερίνα ! τίποτα ακόμα...καμία ανακοίνωση....μάλλον θα πάρουμε τον π*****! αντι για λαπτοπ φέτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top