Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,367 εγγεγραμμένα μέλη και 2,454,608 μηνύματα σε 77,785 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 316 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Βιβλία Γαλλικών Β1

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε: στις 16:46, 20-07-14:

Εγώ έκανα Sorbonne και είχα το Vos Clés της Κατρανίδου και για το λεξιλόγιο και για τη γραμματική.http://www.katranidou.gr/index.php?i...th=0Είναι πάρα πολύ καλό βιβλίο για όποιον θέλει να δώσει Sorbonne!!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Βιβλία Γαλλικών - Από laurentides
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συγγράματα - Σχολικά Βοηθήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-04-14 στις 16:08.
    • Πωλούνται βιβλία γαλλικών - Από LittleBee
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αγγελίες Βιβλίων.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-02-14 στις 12:56.
    • Βιβλία γαλλικών - Από mari_tsa
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αγγελίες Βιβλίων.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-06-13 στις 16:07.
    • Βιβλία Γαλλικών - Από mari_tsa
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αγγελίες Βιβλίων.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-03-13 στις 21:25.
    • βιβλια γαλλικων Β1 ΓΙΑ ΛΕΞΙΛΟΓΙΟ - Από penny!
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γαλλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-04-09 στις 17:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα