Σχολή Στρατιωτικών - Ευελπίδων

evagreek

Νεοφερμένος

Η ευαγγελια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καταρχας καλησπερα σας. Αποφασισα να δηλωσω στρατιωτικες σχολες και συγκεκριμενα ΣΣΕ του χρονου. Ειμαι κοριτσι και ζυγιζω 80 κιλα και εχω 1.79 υψος περιπου. Γνωριζω πως τα κιλα μου ειναι παραπανω και κανω μεγαλη προσπαθεια και για να τα χασω και για να γυμναστω. Το τελευταιο διμηνο εχασα 7 κιλα. Επειδη θελω να ειμαι εντος οριων θελω να γινω κατω απο 70. Σε περιπτωση ομως που ειμαι 72-73 θα με κοψουν;
επιπλεον εχω θυροειδη αλλα δε δημιουργει κανενος ειδους προβλημα. Μεχρι στιγμης. Και περνω αγωγηθα ηθελα να ξερω εαν υπαρχει καποιο προβλημα για να με απορριψουν
ακομη θα ηθελα να ρωτησω για το μερος που θα δωσουμε τις δοκιμασιες. Ειμαι απο θεσσαλονικη οποτε θα δωσω στην αθηνα για σσε που θα ειναι σχολη 1ης προτιμησης;
ευχαριστω εκ των προτερων
και συγνωμη εαν σας κουρασα..:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Κοιταξε να δεις και εγω ευελπιδων θελω οποτε το εχω ψαξει παρα πολυ το θεμα.το οριο του ΔΜΣ ειναι 20-25 για τις γυναικες οποτε εισαι ακριβως στο 25 με 2 κιλα αν χασεις εισαι μεσα χωρις ανχος για τα κιλα.για τον θυροειδη δεν ξερω κοιταξε στην προκυρηξη εχει λιστα και θα καλυφθεις.Τελος δινεις τιν προκαταρκτικες εξετασεις στη σχολη της πρωτης εκτιμησης σου δηλαδη στην περιπτωση σου στην αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evagreek

Νεοφερμένος

Η ευαγγελια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ΩΡΑΙΑ:)ΘΑ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ ΤΙ ΚΑΛΑ...θα χρειαστει ομως να μεινω εκει??ποσο διαρκουν οι εξετασεις ψυχοτεχνικες υγειονομικες και αθληματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
5 μερες ειναι ολες οι προκαταρκτικες 2 ψυχολογικες 2 υγειονομικες και 1 τα αθληματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evagreek

Νεοφερμένος

Η ευαγγελια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
και τα κοριτσια δεν εχουν δμσ 18-25?

:(δε μπορουν να με φιλοξενησουν σε κανενα δωματιο στη σχολη για 5 μερες?σε παγκακι θα την βγαλω....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
20-25 νομιζω και 19-27 τα αγορια αλλα μπορει και να κανω λαθος και να ειναι 18-25.

αυτο δεν το ξερω αν γινεται να μηνεις στη σχολη.παντως μπορεις να δηλωσεις μια σχολη που να μην την πιανεις και να ειναι θεσσαλονικη οποτε να δωσεις εκει τις προκαταρκτικεσ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evagreek

Νεοφερμένος

Η ευαγγελια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
TO πιο ψηλο ειναι σσασ ιατρικο...19.2-3 αλλα οκ δεν ειναι οτι πιο ψηλο..πιστευω την εχω..(συγνωμη αν ακουστω ψωνιο):redface:απλα το αναφερω...και αν τυχει και σπασει ο διαολος το ποδαρι και μπω??και επισης...να σε ρωτησω...ειμαι αναμεσα σσε και σσασ φαρμακευτικο...τιποτε αλλο..καλα τελευταια σμυ θα βαλω...αλλα αναμεσα στα 2 πρωτα τι προτινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Εγω προτεινω ΣΣΕ(ως τρελαμενος με την σχολη αυτη) αλλα αμα θες να γινεις γιατρος οπως ειδα στο προιλ σου ΣΣΑΣ.Παντως οι ΣΣΑΣΙΤΕΣ παιρνανε πιο καλα μεσα στη σχολη .Αυτο με το τι θα δηλωσεις θα το δεις οταν θα δεις τα μορια σου.Ε και το πολυπολυ σε περιμενει η αθηνα για 5 μερουλες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evagreek

Νεοφερμένος

Η ευαγγελια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
:)ΣΣΕ θα παω τελικα...το αποφασισα..για πες απο που εισαι?να γνωριστουμε μπορει να ειμαστε μαζι στη σσε:)να εχεις και κανεναν γνωστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
απο ΑΘΗΝΑ ειμαι αλλα αμα γνωριστουμε απο εδω φοβαμαι οτι θα βγουμε off topic:d αμα θες msn εχω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evagreek

Νεοφερμένος

Η ευαγγελια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
δωσε το μου αν θες pm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top