Έρωτας και Ηλικία

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Σωπα καλε! Που ζεις;! :P Στην ταξη καθε μερα το τι ακουμε... Τι για φανταρους τι για φοιτητες...! Αστα να πανε...

Εεε..είπα να το αναφέρω :P :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Βασικα θελω να δω πως σκεφτεστε γιατι το φυλο σας με εχει προβληματισει... (διχως να θελω να φανω ρατσιστης!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Πως πιστεύεις ότι σκεφτόμαστε δηλαδή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Γιατί ψάχνετε καλούπια; Τι αναχρονιστικές απόψεις είναι ρε παιδιά αυτές; Τον καθένα τον τραβάει κάτι διαφορετικό σε κάποιον άνθρωπο, και πάλι κανείς δε μπορεί να σου εξασφαλίσει πως δεν θα φας φλασιά με κάποιο άτομο που μέχρι τώρα ανήκε στην ομάδα αυτών που απέρριπτες. Τα πάντα είναι θέμα χημείας πιστεύω. Αν νιώσεις ότι ο άλλος σου κάνει κλικ, είτε είναι μικρότερος είτε μεγαλύτερος θα τον κυνηγήσεις. Οι υπόλοιποι κανόνες μου θυμίζουν στατιστικούς που πάνε να βρουν παντού μοντέλα. Το ευχάριστο είναι ότι ο άνθρωπος είναι απρόβλεπτος και ποτέ δεν ξέρεις ποιον θα ερωτευθείς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Πως πιστεύεις ότι σκεφτόμαστε δηλαδή?
Σε βλεπω εσενα εχεις νευρα απο πριν :P Απλα στο περιβαλλον μου τα κοριτσια ειναι καπως ρε παιδι μου... Τωρα ολο αυτο το χαζοχαρουμενουλικο καποιες φορες κατανταει καπως κουραστικο, να μιλανε ολημερις για τον γκομενο την μηχανη του το αυτοκινητο ξερεις ενα τετοιο στυλακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Τι για φανταρους τι για φοιτητες...! Αστα να πανε...

σας τρώμε τον μεζέ; :D :laugh:

@ Iliaki: Νομίζω ότι έχω το δικαίωμα να μιλάω όπως θέλω, από την στιγμή που δεν απευθύνθηκα κάπου προσωπικά. Απλά έκανα μια διαπίστρωση από κοπέλες 17-25+. Αυτό που βλέπω, λέω. Χάρη στις δικές σας αθώες απόψεις και λογικές (τις οποίες πίστευα και γω κάποτε αφελώς πριν πολλά πολλά χρόνια), άργησα να «γνωρίσω» τον έρωτα..Όχι δεν έχω ένταση όταν γράφω. Είμαι τόσο cool. :P Αυτό έλειπε να αρπάζομαι και να αγχώνομαι με καθετί ασήμαντο. Btw, δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου...:whistle:

Δεν υπάρχει αθωότητα στις πρακτικές του έρωτα. Όποιος-α το πιστέψει θα βλέπει τα τρένα να περνούν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Παλικαρι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Για φανταρους λει!!!! χαοχαοχοα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Αυτό το ανέκδοτο με τους...φαντάρους περνάει και στο Πανεπιστήμιο!

...και ως κατά έναν περίεργο τρόπο, οι φοιτήτριες μένουν μόνες για αρκετό διάστημα, επειδή ο καλός τους φυλάει την mother πατρίδα. Για να μην πουν ότι είναι μόνες (σικ) ή ότι έφαγαν κέρατο λένε ότι έχουν φαντάρο! Το ψέμα σύννεφο (lie goes cloud).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Βρε κοπελιες λετε σας αρεσουν οι μεγαλυτεροι και μεις δεν σας κανουμε γτ ειμαστε ανωριμοι(που οντως ισχυει σε πολλες περιπτωασεις, αλλα δεν ειμαστε ολοι ιδιοι,αν και στην Γ Λυκειου ειμαστε καπως πιο ωριμοι :p).... απο αυτους τους μεγαλυτερους τι περιμενετε να κανετε?? Ενας αντρας 22++ σιγουρα δεν εχει στο μυαλο του να βγαινει ραντεβουδακια με σας και τις φιλες σας,και να μενει στα φιλακια... εκτος και αν και σεις στο μυαλο σας εχετε αλλα πραγματα........ no offence :p
δηλαδή εσύ 18 χρονών μαντράχαλος θες να μου πεις ότι απο το μυαλό σου ούτε που περνανε τα αλλα πραματα? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
δηλαδή εσύ 18 χρονών μαντράχαλος θες να μου πεις ότι απο το μυαλό σου ούτε που περνανε τα αλλα πραματα? :hmm:
Σιγουρα δεν ειπα πουθενα το αντιθετο.... και ακριβως επειδη μου περνανε και μενα απο το μυαλο πως θα παω να τα φτιαξω πχ με μια κοπελα 4-5 χρονια μικροτερη μου... εσυ το θεωρεις σωστο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μα ειτε 15, είτε 20 να ειναι, με τον ιδιο τροπο θα της φερθεις.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Μα ειτε 15, είτε 20 να ειναι, με τον ιδιο τροπο θα της φερθεις.:hmm:
Αυτη η διαφορα 4-5 χρονων σε τετοιες ηλικιες ειναι αιωνας, χασμα γενεων! Μπορει να της φερεται το ιδιο αλλα δεν θα αντιμετωπιζει κι ολας αφου δεν θα εχουν τον ιδιο τροπο σκεψης αλλα και ενδιαφεροντα... Ειναι και λογικο ομως... πώς γινεται να ταιριαξει μια κοπελα που μολις τωρα εντασσεται στον "τροπο λειτουργιας" του λυκειου ενω ο αλλος ετοιμαζεται για στρατο; Οπως ξαναειπα ΧΑΣΜΑ ΓΕΝΕΩΝ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Mάλλον είναι ψιλά γράμματα η έννοια χάσμα γενεών! Οι περισσότερες κοπελίτσες ψάχνουν για κάτι καλύτερο που δεν το βρίσκουν στην ηλικία τους, όταν τα αγοράκια του λυκείου, μόλις που μπήκαν στην εφηβεία (τα περισσότερα) και μιλάνε μόνο για ποδόσφαιρο, play station, σεξ, χαζογκόμενες,...κτλ και είναι και άπειρα, λες και αυτές είναι έμπειρες και ώριμες. Επειδή και αυτές είναι στην εφηβεία πάσχουν από εναλλαγή συναισθηματικών καταστάσεων και λογικών επιλογών. Την μια λένε άσπρο και την άλλη λένε μαύρο. Την μια κλαίνε την άλλη γελάνε. Ούτε και αυτές ξέρουν τι θέλουν. Απλά ο φοιτητής ή ο φαντάρος, είναι το πρότυπο του καλοσχηματισμένου νεαρού άντρα...λες και αυτές είναι γυναίκες ώριμες. Τέσπα...περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. :P Άβυσσος η ψυχή της κοπέλας. Δεν είναι τυχαίο το «πυρ-γυνή-θάλασσα». Γι' αυτό και ερωτικά, ποτέ δεν λάμβανα στα σοβαρά μια κοπέλα του λυκείου. :D Υπάρχουν καλύτερες και ώριμες πορτοκαλιές. Όταν λέω ωριμότητα, εννοώ την ωριμότητα της ζωής, ωριμότητα σκέψης,...κτλ και όχι τις «ώριμες» χαζοχαρουμενιές που κάνουν ώρες-ώρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν ηθελα να σταθω στο χασμα, αλλα στο οτι οι 20++ που υποτιθεται "δουλευουν" τα μικρα κοριτσακια, πραγμα αθλιο, οταν το κανει με συνομηλικες του ή και μεγαλύτερες, ειναι λιγοτερο κακο; Ιδιο αποτελεσμα δε θα εχει; That's my point.
Και οπως ειπε και η woochoogirl, για να μαστε και ον τοπικ, αμα υπαρχει χημεια τελειωσε. Δε παει να εχουν και 20 χρονια διαφορα...:P
Αμα θελουν και οι δυο να ειναι μαζι θα ειναι, ο χρονος θα δειξει τα υπολοιπα.

Mάλλον είναι ψιλά γράμματα η έννοια χάσμα γενεών! Οι περισσότερες κοπελίτσες ψάχνουν για κάτι καλύτερο που δεν το βρίσκουν στην ηλικία τους, όταν τα αγοράκια του λυκείου, μόλις που μπήκαν στην εφηβεία (τα περισσότερα) και μιλάνε μόνο για ποδόσφαιρο, play station, σεξ, χαζογκόμενες,...κτλ και είναι και άπειρα, λες και αυτές είναι έμπειρες και ώριμες. Επειδή και αυτές είναι στην εφηβεία πάσχουν από εναλλαγή συναισθηματικών καταστάσεων και λογικών επιλογών. Την μια λένε άσπρο και την άλλη λένε μαύρο. Την μια κλαίνε την άλλη γελάνε. Ούτε και αυτές ξέρουν τι θέλουν. Απλά ο φοιτητής ή ο φαντάρος, είναι το πρότυπο του καλοσχηματισμένου νεαρού άντρα...λες και αυτές είναι γυναίκες ώριμες. Τέσπα...περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. :P Άβυσσος η ψυχή της κοπέλας. Δεν είναι τυχαίο το «πυρ-γυνή-θάλασσα». Γι' αυτό και ερωτικά, ποτέ δεν λάμβανα στα σοβαρά μια κοπέλα του λυκείου. :D Υπάρχουν καλύτερες και ώριμες πορτοκαλιές. Όταν λέω ωριμότητα, εννοώ την ωριμότητα της ζωής, ωριμότητα σκέψης,...κτλ και όχι τις «ώριμες» χαζοχαρουμενιές που κάνουν ώρες-ώρες...

Τι να κανουμε ρε Νικο, ευτυχως ή δυστυχως δεν σκεφτονται ολοι σαν εσενα, υπαρχουν και λιγο πιο ελαστυκοι τυποι που προτιμάνε τα ανωριμα φρουτα. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Mάλλον είναι ψιλά γράμματα η έννοια χάσμα γενεών!
Γενικα ναι αλλα οταν μιλαμε για 15 και 20 χρονων ατομα αυτα τα 5 χρονια ειναι πααααρα πολλα ενω 30 με 35 ακουγεται πολυ καλυτερα...
Δεν ηθελα να σταθω στο χασμα, αλλα στο οτι οι 20++ που υποτιθεται "δουλευουν" τα μικρα κοριτσακια, πραγμα αθλιο, οταν το κανει με συνομηλικες του ή και μεγαλύτερες, ειναι λιγοτερο κακο;
Μα και βεβαια υπαρχει διαφορα με αυτην τη διαφορα ηλικιας ο μαγκας εκμεταλλευται το απειρο κοριτσακι ενω οταν ειναι της ιδιας ηλικιας η αλλη πρεπει να ειναι τουβλο για να μην καταλαβει το παιχνιδακι που της εχει στηθει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
μα δν εχει σχεση η ωριμοτητα του μυαλου με την ηλικια. υπαρχουν 14χρονα που ειναι πολυ πιο εξυπνα και ωριμα ακομα και απο 30αριδες, ειναι θεμα ανθρωπου. τους αρεσουν οι μεγαλυτεροι, και λογικο το βρισκω γτ ουτε κι εμενα μ'αρεσουν οι μικρες, δν ειναι οτι τις κατακρινω αμεσως αλλα ακομα και μετα απο συζητηση βλεπεις πως τα χαζοκοριτσα της α' σε θενε για να φιγουραρουν με τον αριστουχο της τριτης στις φιλες τους και να σε συζητανε ολη μερα.... απο μακρια κι αγαπημενα λοιπον!!! βεβαια υπαρχουν και οι ωριμες, εγω μιλαω για την πλειοψηφια, παντως μια ωριμη δν θα μου την επεφτε ετσι οπως μου τη πεφτουν συνηθως και φενεται και μονο απο αυτο τι θελεουν απο μενα. αλλα το να κατηγοριοποιουμε ειναι λαθος....αλλωστε ουτε εμεις ειμαστε καλυτεροι, αναξιοι κριτες λοιπον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
μα δν εχει σχεση η ωριμοτητα του μυαλου με την ηλικια. υπαρχουν 14χρονα που ειναι πολυ πιο εξυπνα και ωριμα ακομα και απο 30αριδες, ειναι θεμα ανθρωπου. τους αρεσουν οι μεγαλυτεροι, και λογικο το βρισκω γτ ουτε κι εμενα μ'αρεσουν οι μικρες, δν ειναι οτι τις κατακρινω αμεσως αλλα ακομα και μετα απο συζητηση βλεπεις πως τα χαζοκοριτσα της α' σε θενε για να φιγουραρουν με τον αριστουχο της τριτης στις φιλες τους και να σε συζητανε ολη μερα.... απο μακρια κι αγαπημενα λοιπον!!! βεβαια υπαρχουν και οι ωριμες, εγω μιλαω για την πλειοψηφια, παντως μια ωριμη δν θα μου την επεφτε ετσι οπως μου τη πεφτουν συνηθως και φενεται και μονο απο αυτο τι θελεουν απο μενα. αλλα το να κατηγοριοποιουμε ειναι λαθος....αλλωστε ουτε εμεις ειμαστε καλυτεροι, αναξιοι κριτες λοιπον.


Γιώργο είναι η σωστότερη κατ εμέ αγορίστικη άποψη που ακούστηκε στο θέμα!
Συνοψίζεις όσα λέμε σε 10 σελίδες ;)
Υπάρχουν και οι κοπέλες που θέλουν το μεγαλύτερο για να το παίξουν κάποιες.Αλλά για αυτή την κατηγορία μιλάμε τόση ώρα;Δεν νομίζω...
Εγώ καταλήγω στο οτι όλα είναι σχετικά σε αυτή τη ζωή.Αν κάποιος είναι ανώριμος στα 16,δεν θα αλλάξει στα 20 :)Θέμα ανθρώπου λοιπόν,και όχι ηλικίας.
Και καλύτερα να μην λέμε ''εγώ δεν θα έκανα/δεν κάνω...'' γιατί ρόδα είναι και γυρίζει!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Τι να κανουμε ρε Νικο, ευτυχως ή δυστυχως δεν σκεφτονται ολοι σαν εσενα, υπαρχουν και λιγο πιο ελαστυκοι τυποι που προτιμάνε τα ανωριμα φρουτα. ^^
Ευτυχώς αλλιώς πως θα πουλούσαμε μούρη εμείς βρε Λάουρα?
Τέλος πάντων επειδή έχουμε ξεφύγει λίγο κ είμαστε οφ τόπικ, εμένα η άποψή μου είναι πως όταν υπάρχει έρωτας και χημεία όλα γίνονται, όπως είπε και η woochoogirl... Ανώριμοι και ανώριμες υπάρχουν πάντα, καλύτερα λοιπόν να μην κατηγοριοποιούμε και ο καθένας ας κάνει αυτό που πιστεύει καλύτερο... Αυτή είναι η άποψη ενός τελείως ανώριμου και άσχετου κοριτσιού από το λύκειο η οποία τα έχει με φοιτητή και τον θέλει μόνο για το σεξ, και για να πουλάει μούρη:D

Φιλικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BYG123

Νεοφερμένος

Ο BYG123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ισχυει δεν ισχυει iliaki δεν ειναι κακο οτι θελει κανει καθενας στην ζωη αμα ευχαριστιεσαι ετσι ας πουμε σε κανεναν δεν πεφτει λογος.Θα του πεφτει λογο μονο οταν η πραξεις καποιου προσβαλουν την ζωη καποιου αλλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top